Przegląd katalogu
- 1,076 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 1076 wyników
Przeglądaj miejsce na relaks w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,076 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 710,278 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera miejsce na relaks z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Skawina, Bochnia i innych.
“Bardzo ciekawe miejsce - można zobaczyć lamy, alpaki, wielbłądy oraz konie i kucyki. Doskonała zabawa z dziećmi . Warto wcześniej zarezerwować termin spotkania ze zwierzętami. Karmienie alpak i lam jest bardzo fajną przygodą. Hodowla mieści się w bardzo malowniczej okolicy. Pani przewodniczka bardzo interesująco i ze szczegółami opowiada o zwierzakach i ich zwyczajach. Miejsce godne polecenia.”
“Kameralnie, klimatycznie, bardzo miła atmosfera.”
“Domek super, pełne wyposażenie, czysto, przyjemnie, z dala od ruchu i zgiełku. Byliśmy ze znajomymi (łącznie 8 osób) i dla każdego było wystarczająco dużo miejsca. Komfortowe pokoje, w każdej sypialni łazienka! Polecam!”
“Nie znam lepszego gabinetu stomatologicznego (i nie tylko…) w Krakowie i okolicach. Od 8 lat jesteśmy z rodziną pacjentami Pani Doktor. Mieliśmy różne przygody z dzieckiem. Syn był bardzo zniechęcony do wizyt u dentysty, dopiero odpowiednie podejście Pani Doktor oraz jej profesjonalizm sprawił, że nie jest to już problem. Nie są problemem również moje słabe zęby – zostały wyleczone i nie muszę ich „ciągle łatać” tak jak to było do chwili, gdy poznałam AGMARDENT BEAUTY - to chyba najlepsza rekomendacja. Dla kogo ten gabinet polecam? – dla wszystkich, małych i dużych. Obsługa, rewelacja, jakość gwarantowana a do tego klimat gabinetu, gdzie pacjent jest najważniejszy – pełne zaufanie. A co jeszcze fajnego? – od kilku lat uruchomione są dodatkowe usługi z zakresu medycyny estetycznej! Korzystam na chwilę obecną z bezinwazyjnych zabiegów, ale jestem bardzo zadowolona z ich efektów. Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt a Pani Doktor dba o swoje ciągłe doskonalenie zawodowe. Tak trzymać Pani Doktor !!!”
“Lód pyszny obsługa przemiła no ci polecen”
“Serdecznie polecam z całego serca Ogród Zwierza. To wspaniale miejsce dla każdego, dookoła pełne uroków wiejskiej zieleni zwierząt. Miejsce dostosowane do różnych form zajęć i wieku dzieci. A przede wszystkim wspaniałe podejście instruktorów do dzieci oraz rodziców. Napewno tam wrócimy.”
“Z całego serca polecam Manię Upiększania. Jestem klientką od prawie dwóch lat, głównie u pani Justyny, okazjonalnie u pani Wiktorii. Obie są fantastyczne - mani i pedi w ich wykonaniu jest najwyższej jakości, potrafią doradzić i dobrać kolory pasujące do osobowości. A nawet przekonać do przejścia na ciemną stronę mocy - ja nosząca tylko czerwone paznokcie ostatnia obnosiłam je w kolorze indygo! I co warte podkreślenia - atmosfera, jaką tworzą Justyna, Wiktoria i Weronika pod skrzydłami Patrycji - jedyna w swoim rodzaju. Plus bardzo dobra kawa!”
“Miałam przyjemność wykonać makijaż permanentny brwi u Ani Zając i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja! Ania to nie tylko perfekcjonistka, ale również niezwykle ciepła osoba, która potrafi stworzyć komfortową atmosferę i dobrać idealny kształt oraz kolor brwi. Efekt jest bardzo naturalny i podkreśla urodę bez przerysowania. Polecam każdej kobiecie, która marzy o pięknych, symetrycznych brwiach każdego dnia – bez wysiłku!☺️”
“Pani Aldona ma ogromną wiedzę, bardzo zaangażowana w swoją pracę, zawsze świetnie doradzi i dokladnie wyjaśni na czym polega zabieg. Miejsce bardzo przytulne, a atmosfera zawsze cudowna.”
“Restauracja była wspaniała! Ravioli z ricottą i szpinakiem były absolutnie wyśmienite - smakowały delikatnie i doskonale skomponowane. Co więcej, personel był niezwykle miły i uprzejmy, co sprawiło, że doświadczenie w restauracji było jeszcze bardziej przyjemne. Gorąco polecam to miejsce ze względu na smaczne dania i serdeczną obsługę.”
“Widoki piękne ale czemu pod kopcem nie ma zasięgu?”
“Bardzo fajne miejsce, jedynie wieczorem jest problem bo jest dużo psów które biegają i mogą wpaść na dziecko, trzeba pilnować”
“Ten plac zabaw to po prostu mistrzostwa świata świetnie zorganizowany niestety ogromnie oblegany ze względu na ilość atrakcji co lokalnym mieszkańcom utrudnia parkowanie ale są gwarki widok tej ilości dzieciaków i również dorosłych którzy są wśród nich naprawdę daje daje ogromne poczucie radości że nie siedzą w domu ważne jest to że dookoła tego parku zrobiona siłownia dla dorosłych to jest sprytny sposób. Ciągle jedna park mam problemy z nowoczesnymi dobrej jakości toaletami”
“Polecam salon pani Moniki, korzystam z jej usług od ponad 20 lat, pomimo przeprowadzki przyjeżdżam nadal, bo wszystkie usługi są na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolona.”
“Piękne, zadbane i czyste apartamenty. Bardzo mili właściciele. Polecam ☺”
“Bardzo polecam wszystkim Gabinet Rosell Beaute! Korzystam z usług tego salonu już od ponad 10 lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Zabiegi pielęgnacyjne są doskonale dobrane, a Panie wykazują się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Ania Mikucka, Valerina, Aleksandra, Kinga, Agnieszka – wszystkie Panie są w pełni wykwalifikowane, zaangażowane i wykonują swoją pracę z pasją oraz precyzją. Zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i manicure oraz pedicure są zawsze na najwyższym poziomie.”
“Organizowaliśmy kameralną uroczystość ślubną i wesele w Ekosamotni i nie mogliśmy wybrać lepiej. Miejsce jest magiczne, zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni. Zieleń, sztuka, kameralny i przytulny klimat, spokój - po prostu idealnie. Do tego świetny personel - wszyscy byli bardzo pomocni i cierpliwi! Dziękujemy jeszcze raz Pani Pauline, której spokój i wsparcie na każdym etapie przygotowań sprawił, że cały proces był dla nas bezstresowy i przyjemny. Jedzenie było przepyszne! Były także dostępne warianty wegańskie. Gorąco polecamy!”
“Super ścianka, dużo tras, co niedzielę są przekrętki jednej sekcji, przyjazna początkującym i mają też dobrą kawę :)”
“Przepyszne pieroszki zwłaszcza te z mięsem i szpinakem. Super, że takie pyszne miejsce otworzyło się w okolicy”
“Świetna obsługa, pyszna kawa, w tym miejscu odkryłem, ze mozna pic espresso z sokiem pomarańczowym, cos pysznego!”
“Jeżeli ktoś chce spróbować prawdziwej rzymskiej pizzy, to jest wlaściwe i jedyne takie miejsce w Krakowie. Pyszna pizza na wagę z chrupiącym spodem. Po pierwszym gryzie wspomnienia pobytu w Rzymie wracają. Dla tego miejsca warto przyjechac do centrum. Polecam!!”
“Mój ulubiony fryzjer w Krakowie. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum ceny nie są wygórowane, można nawet powiedzieć, że usługi są tanie, a za ceną idzie świetna jakość ich wykonania. Poza tym Panie są bardzo miłe i nie raz świetnie mi doradzały.”
“Bardzo dobre, czyste i wygodne miejsce”
“Bardzo polecamy to miejsce. Blisko rynku, na nogach 10min. Najważniejszy był dla nas parking, który był bardzo blisko bo 2min od hotelu. Dodatkowo obsługa hotelu rewelacja. Rzadko spotykana tak miła obsługa i otwartość i pomoc dla klienta. Pokoje bardzo czyste, łazienka jak nowa. Polecamy każdemu, my byliśmy z 2 dzieci i miejsce dla nas idealne. Ps. Bardzo miła i sympatyczna Pani z recepcji która była pomocna w każdym momencie. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Polecamy !!”
“Manicure wykonany perfekcyjnie i bardzo dokładnie, po czterech tygodniach intensywnego "użytkowania" ( wykonuję prace domowe bez rękawic) paznokcie idealne, gdyby nie odrost skórek. Polecam i wracam do Pani Olgi.”
“Pani Beato Dudek , nie wiem skąd w Pani tyle jadu aby napisać tak debilna opinie .Nic bardziej kretynskiego i zaklamanego nie widzieliśmy z żoną od dawna .Oboje korzystamy od lat z usług salonu. Pani Beatka jest wspaniałym fachowcem , jako jedyna uratowała zonie spieprzone włosy przez jakiegoś pseudo fryzjerzyne, ja natomiast pierwszy raz mam włosy ostrzyzone tak jak sobie życzylem. Być może ten Pani komentarz to działanie chorej konkurencji lub Pani frustracji .Jedno jest pewne , ten salon konkurencji nie ma i mieć nie będzie z pewnością w promieniu wielu km.Pozdrawiamy Pani Jolu i Pani Beatko i do zobaczenia niezmiennie jak od wielu lat .”
“Jestem bardzo zadowolona po wizycie. Pierwszy raz ścięłam dość sporo włosów, ale efekt jest naprawdę bardzo dobry. Chociaż były spore obawy, na szczęście bezpodstawne. Super dobrana fryzura i szereg porad odnośnie pielęgnacji. Atmosfera na plus, bardzo miła obsługa, jedyny minus to brak możliwości zapłaty kartą, ale akurat miałam przy sobie gotówkę. Na pewno jeszcze pojawię się w salonie :)”
“To była moja druga wizyta w salonie, ale pierwszy raz trafiłem do Jakuba i jestem bardzo zadowolony. Jakub dokładnie wysłuchał moich oczekiwań i wykonał fryzurę, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Profesjonalne podejście i świetna atmosfera sprawiły, że na pewno ponownie wybiorę jego usługi. Serdecznie polecam!”
“Klasa, Dawid świetny gość z dużą wiedzą i mega profesjonalny. Pogawędka o biznesach i w dodatku włosy ogarnięte. Długo nie mogłem znaleźć kogoś kto się upora z moją fryzurą i w końcu się udało”