W ostatnią niedzielę sierpnia mieliśmy okazję skorzystać z oferty organizacji przez lokal przyjęcia okolicznościowego - chrzcin naszego syna ;-) Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że byliśmy z żoną pod naprawdę dużym wrażeniem smakowym oferowanych dań (lokal przygotował specjalne menu na tę okoliczność). Nasi goście docenili również jakoś obsługi oraz wystrój wnętrza lokalu. W skrócie - było pysznie, ekipa na medal. Oby tak dalej!
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Kumański ★★★★★
-
LL ZZ ★★★★★
Restauracja była wspaniała! Ravioli z ricottą i szpinakiem były absolutnie wyśmienite - smakowały delikatnie i doskonale skomponowane. Co więcej, personel był niezwykle miły i uprzejmy, co sprawiło, że doświadczenie w restauracji było jeszcze bardziej przyjemne. Gorąco polecam to miejsce ze względu na smaczne dania i serdeczną obsługę.
-
dominik m ★★★★★
Na sobotnią osłodę ponurego dnia przepyszny burger dający wiele pozytywnych wrażeń smakowych. Wzrokową radość daje przepiękna kuchareczka o cudownym uśmiechu. Na szczególną uwagę zasługują torciki. Bardzo polecam!
-
Tomasz N ★★★★★
Generalnie łatwo podsumować. Dobre jedzenie, fajny lokal, miła obsługa. A konkretnie.... Porcje bardzo duże, ciężko jednej osobie zjeść. Burger smaczny, dodatki również. Ceny w sam raz. Czysto i schludnie. Lody mają dość małe gałki ale są dobre. Deserów jeszcze nie próbowaliśmy, bo po prostu nie daliśmy rady zjeść nic więcej. Ale oczy by zjadły:) Chętnie zobaczyłbym w menu coś mniejszego na mały głód.
-
Tomasz K ★★★★★
Generalnie łatwo podsumować. Dobre jedzenie, fajny lokal, miła obsługa. A konkretnie.... Porcje bardzo duże, ciężko jednej osobie zjeść. Burger smaczny, dodatki również. Ceny w sam raz. Czysto i schludnie. Lody mają dość małe gałki ale są dobre. Deserów jeszcze nie próbowaliśmy, bo po prostu nie daliśmy rady zjeść nic więcej. Ale oczy by zjadły:) Chętnie zobaczyłbym w menu coś mniejszego na mały głód.
-
Tamara Lewicka ★★★★★
Burger bardzo smaczny, produkty świeże, mięso wysokiej jakości. Pyszne ciasta jak i desery. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo przystępne ceny. Polecam!
-
Mateusz Kowalski ★★★★★
Świetne miejsce. Przepyszny burger całkiem sporych rozmiarów. Wnętrze bardzo fajne i ekstra wyglądająca chłodnia z słodkościami. Super, że powstało takie miejsce!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro M?
Bistro M znajduje się przy Krakowska 5, 32-010 Łuczyce, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro M?
Można skontaktować się z Bistro M pod numerem +48 669 797 299
Jak można dotrzeć do Bistro M?
Do Bistro M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku