Pierogi rewelacja , jechałam po nie spory kawałek ale naprawdę nie żałuję. Na słodko ze śliwką polecam pyszne pozostałe które próbowałam to z kapustą i grzybami i ruskie . Polecam wszystkie i napewno tam wrócę
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Widyk ★★★★★
-
Magdalena Kamińska ★★★★★
Najlepsze pierogi jakie jadłam! Dużo podróżuje i wszędzie jem pierogi. Jestem maniaczka pierogów ruskich i pochodzac ze wschodu wiem jak powinny smakować. Tutaj w końcu znalazłam smak moich okolic. Bardzo za to dziękuję. I wielkie gratulacje dla pań które te wszystkie pyszności przygotowują!!!!
-
Michał Winiarski ★★★★★
Bardzo smaczne pierogi. Najczęściej zamawiamy ruskie, ze szpinakiem i serem feta oraz z truskawkami. Cała rodzina się nimi zajada :)
-
Oliwia Rutkowska ★★★★★
Zdecydowanie najlepsze pierogi w Krakowie! Zamówione z dostawą, pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Bardzo polecam!!
-
Wojciech C ★★★★★
Pierożki oczywiście dostają ocenę fantastyczną u nas na dzisiaj TOP 1 w Krakowie. Wszystko zagrało ciasto bardzo dobre odpowiednia grubość. Jak chodzi o farsz to ruskie bardzo dobre nie oszukane na składnikach i dobrze doprawione, to samo te z bobem miłe zaskoczenie. Ostatnia odsłona na słodko ze śliwkami i tu również godne polecenia.
-
Mateusz Juzwa ★★★★★
Jedzenie pyszne, dowóz zawsze na czas, właściciel bardzo miły, polecam zdecydowanie!!!!
-
Krzysztof Król ★★★★☆
Smaczne pierogi jednak bardzo mocno doprawione bardzo słone takie cztery na pięć
-
Iwona Kraków ★☆☆☆☆
Pierogi nie smakowały mi, ruskie to raczej z serem na słono- sam ser grubo zmielony, z kapustą i grzybami farsz papa , ciasto bardzo grube i twarde, cebulka przypalona a nie ze szklona. Nie polecam
-
Katarzyna Dąbrowska ★★★★★
Przepyszne pierogi i wspaniała obsługa klienta. Nie wiem jak Państwo to zrobili, ale dowieźli zamówienie na 1200szt pierogów na raz - cieplutkich, bardzo smacznych i świetnie zapakowanych. Na pewno wrócę z kolejnymi zamówieniami!
-
Aneta Manista ★★★★★
Jestem mało obiektywna bo okazało się, że znam właściciela, ale jadłam każdy rodzaj pieroga ulepiony w jego lokalu i muszę powiedzieć, że pierogi z PierreOgarnia nie raz uratowały nam i naszym znajomym życie (to nie przenośnia!). Uwielbiam wielość smaków, na wytrawnie i na słodko... Mój mąż jest wegetarianinem, ma w czym wybierać. Pierogi z owocami natomiast w każdej ilości pochłaniane są przez nasze dzieci - mam na nie specjalna półeczkę w wysokiej zamrażarce, gdzie nie sięgną - tylko wtedy jest szansa przykitrania choć jednej porcji dla siebie). Pierogi są ręcznie robione (śmiało można ściemniać mężowi, że się samemu zrobiło ;)). A do tego właściciel ma wielkie serducho i nie jest obojętny na ludzką krzywdę - jedzenie od odpowiedzialny h społecznie przedsiębiorców smakuje o wiele lepiej!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl)?
PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl) znajduje się przy Sikorki 2, Czyżyny, 31-589 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl)?
Można skontaktować się z PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl) pod numerem +48 889 340 440
Jak można dotrzeć do PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl)?
Do PierreOgarnia (dawniej www.RUSKIENADOWOZ.pl) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku