Polecam. Pani ma super podejście do dzieci. Córka bardzo zadowolona.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksander Miernik ★★★★★
-
Ewelina ★★★★★
Salon odwiedziłam z córcią w celu przekłucia uszu. Wszystko poszło zgodnie z planem, salon czysty i sterylny. Pani kosmetyczka- miła, spokojna, empatyczna z cudownym podejściem do dzieci. Córka była zaopiekowana i jest najszczęśliwsza, obie czułyśmy się bardzo komfortowo. POLECAM!
-
Nataliya Ozhydovych ★★★★★
Ostatnio odwiedziłam ten salon kosmetyczny, aby przekłuć uszy mojej trzyletniej córce, i jestem absolutnie zachwycona! Pani kosmetyczka to prawdziwa profesjonalistka – ciepła, cierpliwa i z doskonałym podejściem do dzieci. Cały proces przebiegł szybko, sprawnie i bezstresowo, a moja córeczka czuła się bezpiecznie i komfortowo. Sprzęt był sterylny, a atmosfera w salonie bardzo przyjazna. Gorąco polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają najlepszego miejsca na przekłucie uszu dla swoich maluchów! Dziękujemy za wspaniałą opiekę!
-
Barbara Henke ★★★★★
Serdecznie polecam ten salon! :) Córka (8 l.) miała tu przebijane uszy i nic jej nie bolało. Pani kosmetyczka, przeprowadzająca zabieg, wszystko dokładnie wytłumaczyła córce, a dzięki miłej atmosferze i empatycznemu podejściu, wszystko poszło gładko. Córka jest zachwycona. Jeszcze raz bardzo polecamy ❤️
-
Weronika Ewa ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona, córka której przebijanie były uszka też :) Pani która wykonywała zabieg od wejścia do salonu rozmawiała z córką, tłumaczyła kroki, spowodowała że córka poczuła się pewnie i spokojnie współpracowała. Bardzo doceniam przyjazną atmosferę oraz cenne wskazówki, dzięki którym piękne kolczyki znalazły się w uszkach dziecka szybko i bezboleśnie.
-
izabela opiola ★★★★★
Gorąco polecam przebijanie uszu w salonie - zabieg był szybki i prawie bezbolesny. Po zabiegu nie było żadnych komplikacji, uszka pięknie się zagoiły. Pani kosmetolog jest niezwykle sympatyczną osobą i ma świetne podejście do dzieci. Gabinet jest kameralny, bardzo ładny i czysty.
-
emilia emilia ★★★★★
POLECAM!!! Jak przekuwać uszy, to tylko tam! Pani z ogromnym sercem i jeszcze większą cierpliwością opanowała moje obie córki. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, szybko i bez stresu.
-
Iwona Wilk ★★★★★
Super salon!Pani Ilona ma podejście do dzieci, kolczyki w uszach wnuczki były w pięć minut.Polecam serdecznie to miejsce!!
-
Gaba GST ★★★★☆
Mam trochę mieszane uczucia. Salon bardzo ładny, estetyczny i kameralny, pani kosmetyczka bardzo miła. Generalnie wyszłam z gabinetu zadowolona. Jednak w domu przed lustrem zauważyłam, że brwi są wyregulowane niesymetrycznie, więc musiałam poprawić, a na powiece zostały ślady henny, które musiałam domyć. Biorąc pod uwagę ceny nieco wyższe niż innych salonach w okolicy, oczekiwałabym większej dokładności. Ale generalnie w porządku.
-
Urszula Ross ★★★★★
Polecam bardzo ten salon do przebicia uszu metoda blomdahl, Pani Ilonka bardzo miła i serdeczna osóbka. Córcia szczęśliwa z kolczyków.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon kosmetyczny Spa Beauty Room?
Salon kosmetyczny Spa Beauty Room znajduje się przy Podłęska 1, Bieżanów-Prokocim, 30-865 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon kosmetyczny Spa Beauty Room?
Można skontaktować się z Salon kosmetyczny Spa Beauty Room pod numerem +48 517 019 215
Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczny Spa Beauty Room?
Do Salon kosmetyczny Spa Beauty Room można dotrzeć, korzystając z poniższego linku