Przegląd katalogu
- 990 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 990 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 990 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 52,872 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam i gorąco zachęcam do korzystania z usług nowej fryzjerki- Pani Moniki, która rewelacyjnie wykonuje swoje zadanie, a także potrafi doradzić i przekonać do nowych, ciekawych metamorfoz! Jestem bardzo zadowolona z wszystkich usług, jakie oferuje salon. Za jednym zamachem można zrobić fenomenalne włosy oraz paznokcie u obu przesympatycznych i wykwalifikowanych Pań! Rekomenduję z czystym sercem! Pozdrawiam!”
“Polecam salon Villa Dermatica, od lat korzystam z ich usług głównie manicure hybrydowy, pedicure czy henna brwi. Zawsze wychodzę z salonu zadowolona ;)”
“Bardzo serdecznie polecam. Miło spędzony czas. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Manicure i pedicure hybrydowy w wykonaniu Pani Magdy jak widać na zdjęciach. Na pewno wrócę.”
“Kolejna wspaniała wizyta w tym salonie. Paznokcie piękne, estetyczne a dłonie wypielęgnowane. A co do koloru cudowny i idealnie dobrany do pory roku. Polecam wspaniała obsługa na 6+ ♡♡♡♡.”
“Bardzo dobre wykonanie , estetyczne. Zrobione zostało dokładnie to co miało być . Bardzo polecam to miejsce”
“Kolejna wspaniała wizyta w tym salonie. Paznokcie piękne, estetyczne a dłonie wypielęgnowane. A co do koloru cudowny i idealnie dobrany do pory roku. Polecam wspaniała obsługa na 6+ ♡♡♡♡.”
“Wspaniałe miejsce. Od lat korzystam z zajęć fitness prowadzonych przez spaniałych instruktorów. Jakoś czas temu zdecydowałam się na depilację laserowa i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czemu zrobiłam to tak późno. Efekty są zachwycające. No i masaż. Paulinka jest prawdziwą cudotwórczynią.”
“Dziś byłam na manicure w salonie Beauty Hall i jestem zachwycona! Od samego początku atmosfera była bardzo przyjemna – zostałam miło przyjęta, a cały personel był uprzejmy i profesjonalny. Manicure został wykonany niezwykle starannie, z dbałością o każdy detal. Paznokcie wyglądają pięknie i dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Czułam się naprawdę zaopiekowana, a cała wizyta przebiegła w miłej i relaksującej atmosferze. Na pewno wrócę ponownie i z przyjemnością polecę salon Beauty Hall moim znajomym!”
“Bardzo polecam Panią Anastazję miła i profesjonalna. Pięknie wykonany manikur, zabieg bardzo delikatny i relaksujący. Paznokcie bardzo estetycznie pomalowane pod skórki z dbałością o szczegóły, dobra kawa i duży wybór kolorów. Byłam 1raz ale będę wracać”
“Salon bardzo ładny, ekipa przesympatyczna. Korzystam z zabiegu botoksu na lwią zmarszczkę, Pani Stella bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej wizyty, efekt jest naprawdę niesamowity i długo się utrzymuje. Bardzo polecam :)”
“Polecam najlepszy salon w okolicy oraz Panią Angelikę świetna obsługa, miła atmosfera, strzyżenie na najwyższym poziomie.”
“Super miejsce i fajną atmosfera! Paznokcie były wykonane z wielką starannością ❤️”
“Chodzę na strzyżenie męskie od ponad roku i jestem zadowolony z obu Pań. Jest możliwość rezerwacji przez booksy. NIestety ciężko z wolnym terminem z dnia na dzień.”
“Do Pilniczków trafiłam z poleceń koleżanek i się nie zawiodłam. Sam salon bardzo przytulny, atmosfera bardzo okej, zawsze proponowana jest kawa/herbata/woda, wszystkie Panie są bardzo sympatyczne. Jeśli chodzi o samą usługę, paznokcie zawsze są dokładnie wykonane, każda ze stylistek używa pochłaniacza, rękawiczek, maseczek, narzędzia są jednorazowe, frezy sterylizowane - profesjonalna usługa w bezpiecznych warunkach. Jeśli chodzi o wzornik, to kolorów do wyboru jest mnóstwo - od pastelowych, po neonowe, gładkie, z drobinkami, brokatem, mieniące się na inne kolory w zależności od padającego światła, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Ze swojej strony mogę z całego serca polecić Panią Sofię, z usług której korzystam regularnie. Stylizacje robione są bardzo dokładnie, a przy tym naprawdę szybko, skórki zawsze bardzo dokładnie zrobione i nie zacięte, Pani też zawsze pyta czy wszystko w porządku, czy nic się nie dzieje. Mam dość słabe paznokcie, które są przedłużane, we wcześniejszych salonach normą było, że na każdą kolejną wizytę przychodziłam bez 2-3 paznokci, bo odpadały w przeciągu 2 tygodni, natomiast odkąd chodzę do Pilniczków, to się nie zdarza, paznokcie trzymają się długo i nie muszę się już tym martwić. Polecam serdecznie!”
“Najlepszy salon kosmetyczny ❤️ bardzo polecam :)))”
“Godziny zabieg z opracowaniem paznokci i kilku odcisków. Jestem bardzo zadowolona, Pani była delikatna, działała sprawnie, bez zbędnych komentarzy. Zabieg bezbolesny.”
“Pani Patrycja ma świetny kontakt zarówno z pieskami jak i właścicielami. Zawsze sprawnie, szybko i możliwie najmniej stresująco dla pieska. Polecam z całego serca.”
“Piękne, kameralne miejsce gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia od codziennego świata. Urzekło mnie wnętrze, naturalne kosmetyki i nIezwykle kompetentna właścicielka - Marina :)”
“Gabinet polecony przez Mamę, obie jesteśmy bardzo zadowolone, stopy świetnie opracowane, cenne rady w cenie, na pewno wrócę :) polecam wszystkim”
“Bardzo fajny hotel na przedmieściach Krakowa.Jak chcemy jechać na starówkę to tam nocujemy zostawiamy auto na bezpłatnym parkingu i bierzemy ubera do centrum. To jest najlepsze rozwiązanie! Na miejscu są pyszne śniadanka .W pokojach łazienka,telewizor, czajnik,klima.Jest wszystko co potrzeba.Jest też dodatkowo płatny kryty basen.Jak czegoś zapomnisz zabrać z domu np .szczoteczka do zębów to doniosą do pokoju za darmo :) Polecam 100%”
“Do Lilo Beauty trafiłam pełna zrezygnowania, ponieważ w poprzednim salonie, gdzie wykonywałam manicure, paznokcie odpadały nawet po dwóch dniach, a tłumaczono to problematycznymi paznokciami. Pani Ewa udzieliła mi profesjonalnej porady, wytłumaczyła z czego może wynikać słaby stan płytki oraz wykonała manicure żelowy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ paznokcie super się trzymają i nie odpadają.”
“Manicure perfekcyjnie wykonany .Polecam z całego serca p.Alicję jej staranność i dokładność jest ogromna.Perfekcja!!!”
“Świetny makijaż, henna i regulacja brwi :) Bardzo dobrze dobrany makijaż do okazji i urody :) Niesamowicie miła atmosfera ! Polecam bardzo :)”
“Jestem bardzo zadowolony z strzyżenia i zabiegu na paznokcie. Miła obsługa. Polecam to miejcie.”
“Cudowna atmosfera, pani Renatka perfekcyjna w każdym calu. Zdecydowanie polecam !”
“Wspaniała atmosfera, wszystkie kolory świata a przede wszystkim piękny, długotrwały manicure. Zarówno Pani Kinga jak i Pani Ania doskonale znają się na swoim rzemiośle. Polecam!”
“Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna obsluga. Polecam”