Przegląd katalogu
- 990 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 990 wyników
Przeglądaj manicure i pedicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 990 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 52,872 opinii i ocen.
“Panie z bardzo dużym zaangażowaniem i starannie prowadzą zarówno wywiad jak i wszystkie zabiegi. Bardzo szczegółowo wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, konkretnie i rzeczowo. Bardzo polecam. Stała klientka.”
“Zmagam się z paznokciami rosnącymi w dół, zawsze musiałam mieć krótkie, dzięki Pani Justynie w końcu paznokcie rosną prosto, są wysmuklanie i długie. Ogromnie polecam”
“Polecam wszystkim! Pełen profesjonalizm❤️”
“Byłem w tym salonie już kilkukrotnie i za każdym razem wychodzę odmieniony. Obsługa jest przesympatyczna, a atmosfera tak przyjemna, że od razu można się zrelaksować. Pani Ula doskonale zna się na swojej pracy – zabiegi wykonane są profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół. Sprzęt i kosmetyki są na najwyższym poziomie, a do tego wszystko jest bardzo czyste i zadbane. Efekty widoczne od razu, a przy tym zero dyskomfortu. Zdecydowanie polecam każdemu.”
“Bardzo dobrze zrobione paznokcie, dbałość o szczegóły i miły kontakt z klientem. Nie miałam problemu z czasem oczekiwania na usługę ani z czasem jej wykonywania. Paznokcie trzymały się super, polecam :)”
“Jestem po pierwszej wizycie w salonie bardzo miło zaskoczona. Paznokcie zostały zrobione profesjonalnie z pełną starannością Pani Gosi. Dodatkowo bardzo miła atmosfera. Polecam również Panią Ewelinę, która oprócz zrobienia ładnych paznokci, potrafi zagaić ciekawą rozmową :) Dziękuję, napewno do Was wrócę ;)”
“Super! Pani Ania profesjonalnie i sprawnie zaopiekuje się paznokciami i wyczaruje piękny makijaż.”
“Jestem bardzo zadowolona z usług, pełen profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Wykonanie jest dokładne i estetyczne. Atmosfera jest przemiła. Gorąco każdemu polecam! ❤️”
“Niezmiennie od paru lat robię paznokcie u Pani Magdy i zawsze są przepiękne oraz bardzo starannie wykonane. Pani Magda to prawdziwa artystka - podoła każdym zdobieniom na paznokciach, a przy tym jest bardzo miłą i sympatyczną osobą ❤️”
“Bardzo polecam! Super, dokładnie i starannie zrobione hybrydy, duży wybór kolorów. Miejsce czyste i schludne, przemiła obsługa :)”
“Dzisiaj wraz z synem odwiedziliśmy salon Ambasada Urody i wiem jedno to na pewno nie jest nasz ostatni raz. Pani Magda bardzo profesjonalnie doradziła cięcie, które okazało się strzałem w dziesiątkę u syna jak i u mnie. Bardzo polecam usługi Pani Magdy oprócz profesjonalizmu odznacza się wysoką kulturą osobistą i jest bardzo sympatyczną osobą. Salon jest bardzo schludny i czysty. Mocne 5 z plusem :)”
“Super nauczyciele, fajna atmosfera, nauczyciele ciekawie prowadzą lekcje”
“Pedicure, manicure super. Polecam”
“Polecam, jest to super salon. Robiłam zabieg kosmetyczny, relaksacyjny, masaż twarzy i maseczki. Jestem zadowolona.”
“Najlepsza stylistyką rzęs i brwi. Wszystkie usługi są wykonywane z dokładnością. Pani Gabrysia jest bardzo miłą i ciepłą osobą do każdego podchodzi indywidualnie. Zawsze wracam zadowolona. Polecam !!!!”
“Pani Magdą jest świetnym fachowcem i bardzo miła osoba. Manicure i pedicure wykonane wzorowo. Polecam ten gabinet!”
“Paznokcie piękne! Uświetniły zaręczyny siostry! Polecam, profesjonalnie ”
“Polecam , profesjonalistka w swoim fachu :-)”
“Polecam ! Paznokcie wytrzymują każde warunki!”
“Zawsze perfekcyjnie wykonany zabieg! Spełnione obietnice efektów zabiegów. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm.”