Opinie

  1. Neli ★☆☆☆☆

    Wczorajsza wizyta w salonie rozczarowała. Mistrzowie kłócili się bezpośrednio przy klientach i zachowywali się bardzo niedbale. Nie polecam.

  2. Екатерина Головина ★★★★☆

    Byłam modelką podczas manicure — wszystko poszło super. Manikiurzystka była dokładna, uważna i bardzo się starała. Pokrycie jest równe, kształt wyraźny, jestem zadowolona. Dziękuję za doświadczenie! ❤️

  3. Asik8333 Asik8333 ★☆☆☆☆

    Za każdym razem manicure był bolesny. Po jednym z manicure macierz moich kilku paznokci została uszkodzona o czym poinformował mnie dermatolog więc całkowicie przestałam odwiedzać ten salon. Paznokcie odrastały pofałdowane przez conajmniej rok. Też nigdy nie widziałam, żeby panie kosmetyczki wyciągały przy mnie narzędzia z opakowań po sterylizacji. Mam wątpliwości czy narzędzia są sterylizowane w tym salonie. Mam porównanie z innymi salonami i tego nie polecam.

  1. Alexandra Ogrodnik ★☆☆☆☆

    Aktualizacja: Paznokcie sa całkiem przepiłowane do tego stopnia, że zaczęły pękać przy macierzy. Czeka mnie przynajmniej pół roku żeby wróciły do siebie. Hybryda odpadła po tygodniu. W życiu nie byłam w gorszym miejscu. Z przykrością muszę wystawić złą opinię, ale jednak usługa nie była wykonana dobrze. Lakier jest nierówno rozłożony na płytce z zaciekami na skórkach. Ponadto Pan robiący mi paznokcie miał BARDZO ciężka rękę przy zdejmowaniu żeli przez co cały proces był dosyć bolesny, co nigdy mi się nie zdarzyło. Pan również oprócz żelu spiłował moja płytkę paznokcia przez co są one miękkie (nawet z założona hybryda się wyginają) i bolą. Dodane zdjęcie jest po 2 dniach od zrobienia hybrydy.

  2. Yuliya Sokh ★★★★★

    Byłam już w tym miejscu kilka razy, zawsze jestem zadowolona. Dziewczyny są mega profesjonalne i robią przepiekne paznokcie! Polecam z czystym sercem ❤️

  3. Agnieszka Ambrozik ★★★★☆

    Oceniam salon w Galerii Bronowice w Krakowie. Polecam to miejsce. Salon czysty, elegancki, wygodny. Obsługa miła. Robiłam paznokcie hybrydowe - wykonane bardzo dobrze, precyzyjnie, ładnie, starannie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości usługi. Wyszłam dokładnie z takimi paznokciami, jakie chciałam. Czynności "okołopaznokciowe" typu skórki itp. również bardzo dokładnie, delikatnie zrobione. Z wykonania usługi jestem bardzo zadowolona. Odjęłam gwiazdkę za trochę za wysokie ceny i za brak znajomości języka polskiego u Pań pracujących tam. Panie mówią po ukraińsku i niestety nie zawsze jest się łatwo porozumieć. Oczywiście jest na miejscu jedna Pani, która mówi po polsku i jest w razie potrzeby "tłumaczem", więc to nie jest tak że zostaje się bez pomocy, lecz dla niektórych emoże to być niewygodne.

  1. Magda Mi ★★★★★

    Jestem po pierwszej wizycie w salonie bardzo miło zaskoczona. Paznokcie zostały zrobione profesjonalnie z pełną starannością Pani Gosi. Dodatkowo bardzo miła atmosfera. Polecam również Panią Ewelinę, która oprócz zrobienia ładnych paznokci, potrafi zagaić ciekawą rozmową :) Dziękuję, napewno do Was wrócę ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nail Mania - manicure & pedicure?

Nail Mania - manicure & pedicure znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nail Mania - manicure & pedicure?

Można skontaktować się z Nail Mania - manicure & pedicure pod numerem +48 122 651 608

Jak można dotrzeć do Nail Mania - manicure & pedicure?

Do Nail Mania - manicure & pedicure można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements