Pani Andżelika podczs poszukiwania miejsca podeszła do nas i kazała nam opuścić lokal ponieważ podobno "kiedyś już nas wyganiała" mimo, że pierwszy raz jestem w tym lokalu i podobno nigdy nic nie kupowaliśmy, nastepnie podeszła za nami do lady i uważnie przyglądała się czy napewno coś zamawiamy. Jest to zachowanie skandalicznie i w życiu nie przypuszczałem, ze obsługa tak bezczelnie potraktuje klienta. Mimo wszystko kawa była bardzo smaczna ale niesmak po takim aroganckim zachowwanu pozostanie w pamięci.
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Wójcik ★☆☆☆☆
-
filip hajduk ★☆☆☆☆
Kawa carmel frapoucino godna polecenia ale niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia, podczas szukania miejsca( bylismy grupą 4 osób) podeszła do nas pani Andżelika i kazała nam opuscic tą kawiarnie argumentując to tym ze widziała nas juz wczesniej i nigdy nic nie kupowalismy , trzeba uzupełnic ze nigdy wczesniej tutaj nie bylismy Po czym szła za nami do kasy zeby dokładnie sprawdzić co kupujemy. Jest to zachowanie skadaliczne i bardzo nie miłe w stosunku do klienta. Serdecznie nie polecam
-
Maria Pawłowska ★☆☆☆☆
Nasza wizyta w kawiarni nie należała do najprzyjemniejszych. Obsługa była dość neutralna i brakowało nam odrobiny życzliwości czy zainteresowania ze strony pracowników. Po wejściu zauważyłyśmy, że większość stolików była nieposprzątana, więc same musiałyśmy poszukać miejsca, przy którym dało się usiąść. Sprzątanie rozpoczęło się dopiero później, po tym jak dość wyraźnie zwróciłyśmy uwagę na ten problem. Dodatkowo pojawiło się drobne nieporozumienie przy zamówieniu. Szkoda, bo kawa sama w sobie była całkiem w porządku, ale obsługa oraz pierwsze wrażenie pozostawiły trochę do życzenia.
-
ALISSA BERTSOVICH ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Poprosiłam o herbatę zimową, taką rozgrzewającą. Zamiast tego dostałam ice tea. Powiedziałam, że chciałam inną herbatę, a wtedy dostałam po prostu herbatę w torebce i gorącą wodę, uwaga — za 20 zł! W dodatku była to okropna, niesmaczna herbata.
-
Arek Alvein ★☆☆☆☆
Od lat chodzę w to miejsce ale dziś to jakaś masakra. Przyjmują nowych ludzi którzy talonie są nie przeszkoleni i nic nie potrafią. Dziś było trochę więcej ludzi ale bez przesady, w kolejce przedemna do zamówienia były 2 osoby . O 14:40 złożyłem zamówienie na 2x Java chip frape. Dostaliśmy kawę o 15:10 i jak spróbowałem to odrazu oddałem. Kawa smakowała jakoś dziwnie i totalnie nie tak jak zawsze już nie mówię o wyglądzie. Ogólnie kawa była robiona masowo razem z 4 innymi kawami więc pewnie ktoś zapomniał czegoś dolać albo coś poszło nie tak. O 15:20 dostałem nową kawę która dalej smakowała tak samo źle więc wyszedłem. Zdjęcie po wyjściu z kawiarni… nie wiem czy tak powinna wyglądać taka kawa już nie mówię o tej zdechłej śmietanie.
-
Jakub Maciejewski ★★★★★
Super obsługa :) Poprosiliśmy o kawę z zimną pianką, która nie jest dostępna w menu. Barista stanął na wysokości zadania ❤️
-
Agnieszka Ceb ★★★★★
Lokalizacja jest bardzo dobra, na miejscu można usiąść napić się lub coś zjeść.. Duży wybór kaw, kanapek, ciastek. Obsługa bardzo miła, profesjonalnie podchodzi do każdego klienta, doradzi, pomoże wybrać. Super klimat wnętrza, jedzenie przepyszne. Polecam
-
r. b. ★★★☆☆
Duuuży lokal, na pewno wszyscy pracujący w Krakowie obcokrajowcy się zmieszczą (to dobrze), szkoda tylko że klimatu starbucksowego brak, a oświetlenie jest takie, jakby rachunki za prąd były głównym priorytetem
-
Bogdan Iwinski ★★★★★
Doskonałe miejsce na szybką kawkę, jak również spokojne wypicie na miejscu. Mimo, iż to jest sieciówka miejsce ma swój klimat. Sporo studentów zdobywających wiedzę przy pysznej kawie. Bardzo fajna klimatyczna kawiarnia z kilkoma salami, więc miejsca pod dostatkiem było. Toalety dostępne na miejscu i czyste.
-
Michał Pawłowski ★★★★☆
Wyjątkowo ładny Starbucks, piękny piec kaflowy wewnątrz :) obsługa bardzo powolna mimo małego ruchu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Starbucks?
Starbucks znajduje się przy Krupnicza 10, Stare Miasto, 31-123 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Starbucks?
Można skontaktować się z Starbucks pod numerem +48 713 861 955
Jak można dotrzeć do Starbucks?
Do Starbucks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku