Opinie

  1. Julia Adamczyk ★★★★★

    Naprawdę miła obsługa, mimo niewielkiej pomyłki, która zawsze może się zdarzyć, to wszystko zostało bardzo dobrze rozwiązane! A pizza super!!

  2. Łukasz Rafało ★★★★★

    Bardzo dobra pizza. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Jeśli zamawiamy z dowozem to od lat najczęściej z tej właśnie pizzerii :)

  3. Kasia B ★★☆☆☆

    Nie pierwszy raz zamawiamy pizze na Ochocie i nie jesteśmy zadowoleni. Brak sosu, spieczony ser i ciasto sprawiły że pizza byla jak podeszwa. Zamawiamy tam ze względu na odległość, mieszkamy po sąsiedzku i zdarzały się pizze dobre i średniej jakości ale nie narzekaliśmy. Tym razem było to ostatnie zamówienie z Ochoty.

  1. Xxx ★★★★★

    Pizza na dostawę super szybko, na Bieżanów w 25 minut Smaczna, dobrze wypieczona. Naprawdę miło się zaskoczyłam. Na drugi dzień na zimno też smakuje super

  2. Małgorzata Pawlik ★☆☆☆☆

    Dostawa wręcz ekspresowa, jednak jakość jedzenia pozostawia wiele do życzenia. Bardzo smaczne ciasto, jednak sosu pomidorowego praktycznie brak. Dzwoniłam do pizzeri, kucharz informował mnie, że nie może dać więcej sosu z uwagi na sposób przygotowania. Mam nadzieje, że na zdjęciach widać, że tego sosu po prostu pod serem nie ma. Zamówiłam margaritę, na zdjęciach widać jedynie masę sera. Pizza po prostu bardzo sucha. Nie zamowiłabym kolejny raz. Doceniam jednak, że kucharz próbował wyjaśnić sytuację, ale niestety nie ma tu nawet czego bronić.

  3. Natalia X ★★☆☆☆

    Plus za szybką dostawę, ale pizza mega średniawa, sos pod serem ciężko było znaleźć, sera tez tak skąpo, ciasto cienkie. Pierwszy raz mam sytuacje, ze wszystkich brzuch boli, kto jadł zamówione jedzenie. Myślałam, że takie komentarze to przesada, ale teraz sama się przekonałam.

  1. M S ★★☆☆☆

    Pizza była bardzo cienka i przypalona. Przypomina pizze z marketu. Ciasto było twarde i nieświeże. Miała być z kurczakiem, a niestety nie było tam kurczaka. Jestem zawiedziona. Po zjedzeniu pizzy miałam problemy żołądkowe

  2. Rzepka z Wieliczki ★★★★★

    Pizza jalapeño lekko pikantna, a włoska delikatna. Obie na cienkim cieście i bardzo smaczne. Dostawa na czas, z miłą obsługą. Zamówiłem pierwszy raz i pewnie zamówię kolejny. Polecam.

  3. Krystian Holda ★☆☆☆☆

    Dziś zamówiliśmy 3 pizze za które zapłaciliśmy 142 zł . Pizza wyglądała i smakowała tragicznie , bardzo cienka , wręcz prześwitująca. Składników bardzo mało praktycznie nic . Ciasto było słodkie i ciągnące. Odradzam zamawianie w tej pizzeri nie warte ani 10 zł. Proponuję się zastanowić zanim ktoś zamówi, jedyne co zagwarantowała ta pizzeria to rewolucję żołądkowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Ochota?

Pizzeria Ochota znajduje się przy Ochota 4B, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Ochota?

Można skontaktować się z Pizzeria Ochota pod numerem +48 514 627 800

Jak można dotrzeć do Pizzeria Ochota?

Do Pizzeria Ochota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements