Opinie

  1. Adrian K ★★☆☆☆

    Ogólnie to smacznie ale servets to objętościowo 80 procent frytek, czyli cały rożek frytek a na górze trche mięsa i sosu, kiedyś cieszyłem się że znalazłem frytkę w mięsie a teraz to prawie vege

  2. Agata ★★★★★

    Mój pierwszy kebab tutaj i uważam, że był dobry. Minus za obsługę - łamana polszczyzna plus hałas od ulicy utrudniały złożenie zamówienia. Poza tym ok.

  3. Jan S ★★☆☆☆

    Niestety, dziś się zawiodłem. Kupiłem dużego kebaba, po czym odwróciłem się na dwie minuty – i Pan nagle po tym czasie podał mi gotowego kebsa. Z uśmiechem zapytałem, jak to możliwe, że przygotowali go tak szybko. Pan za ladą tylko się uśmiechnął, więc pomyślałem, że może ktoś przed chwilą zamówił i się rozmyślił – więc czemu nie, wezmę. W domu okazało się jednak, że dostałem odgrzewanego “kotleta” z gumowym ciastem. Może jeszcze bym to przełknął, ale kebab wyglądał na małego, więc z ciekawości go zważyłem. Niby “duży”, a ważył tylko 530 g. Może nie zwróciłbym na to uwagi, gdybym miesiąc temu nie ważył z kolegą kebabów od Pajdy, które miały po 700 g każdy. Zakładam, że sprzedawał właściciel i pewnie szkoda mu było marnować jedzenia, więc wcisnął go mnie.

  1. Claudia S ★★★☆☆

    Zamówiłam burger pajdy. Bekon chrupiący, sos bardzo dobry, jednak mięso moim zdaniem było tak mocno wysmażone, że aż suche. Frytki stekowe również były tak mocne wysmażone, że czuć było jedynie smak oleju :// Obsługa i czas oczekiwania na zamówienie na plus.

  2. Ozzy Maru ★★★☆☆

    Wielkim fanem byłem, bo to jedyny lokal Pajdy, który dobrze smakował. Ostatnio niestety się rozczarowałem. Wróciłem po długiej przerwie i dostałem dużego byka (na plus) bez żadnego smaku. Ceny w górę (normalna sprawa) a smak poszedł w dół. Sos również zero smaku, co się stało? Gorszy dzień? Zapewne wrócę sprawdzić, czy było to jednorazowe, jednak nie chciałbym się tak rozczarować drugi raz :( do tej pory zawsze była petarda.

  3. Jakub Latoń ★★★★★

    Pierwszy raz przyszedłem do tego miejsca i naprawdę się pozytywnie zaskoczyłem. Mogę szczerze powiedzieć że był to jeden z najlepszych kebabów w Krakowie. Na zamówienie czekałem dokładnie 3 minuty co jest fenomenalnym czasem do tak dobrego produktu. Polecam bardzo smacznie

  1. Tereska B ★★★★★

    Kebab bardzo dobry! Na zdjęciu dwa razy zestaw na miejscu z wołowina. Sos łagodny na prawdę łagodny! Bardzo dobre mięsko. Frytki chyba najlepsze jakie można dostać w tej części Krakowa, na prawdę polecam. Obsługa miła. Ruch całkiem spory. Porcje ogromne :) KDR jest honorowana.

  2. Jakub Mrooozu ★★★★★

    Jak to u Pajdy zawsze smacznie :D 2x danie kebab z dodatkowym miesem /mieszane) Czas 30 miniut od zamowienia do odbioru ( zamowienie przez telefon) Cena 49 zl Jak tego typu danie duzo tlusto zalane sosami czyli smaczne. Mieso jagniecina dobre wypieczone , kurczak tez sosy smaczne - frytki mogly by ciut dluzej w fryturze zostac ale bylo ok. Dobra salatka . Ogolnie wszystko razem daje dobrego kebaba - oby trzymali tak dalej bo ten na Hucie to tragedia a tez ten sam wlasciciel

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy?

Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy znajduje się przy Kobierzyńska 113, Dębniki, 30-382 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy?

Można skontaktować się z Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy pod numerem +48 507 494 712

Jak można dotrzeć do Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy?

Do Ruczaj Kebab i Burger u Pajdy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements