Przegląd katalogu
- 1,056 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1056 wyników
Przeglądaj fryzjer w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,056 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 108,851 opinii i ocen.
“Polecam z całego serca pana Darka. Idealna obsługa, a tak wspaniałej fryzury nie miałem chyba nigdy. Dzisiaj była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia.”
“Mateusz zrozumiał, czego dokładnie potrzebuję, i wykonał strzyżenie perfekcyjnie. Zdecydowanie polecam jego usługi każdemu, kto szuka fachowego barbera!"”
“Profesjonalne strzyżenie i super relaks, już czekam na następną wizytę, dziękuję”
“Świetny salon ! Pani Ania niezrównana w doborze fryzury i strzyżeniu dzieci. Pan Paweł super!. Czyściutko, profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Tylko terminy długie, ale z drugiej strony nie ma czemu się dziwić.”
“Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Obsługa miła i fachowa. Jakość usługi na najwyższym poziomie.”
“Korzystam regularnie i mogę polecić z czystym sumieniem. Fajna atmosfera, miła obsługa i profesjonalne podejście.”
“Byłem już kilkanaście razy, obsługiwany przez kilka barberek i barberów i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Polecam.”
“W salonie panuje świetna atmosfera a z usługi jestem bardzo zadowolony. Polecam.”
“Niepozorne ale warte polecenia miejsce, jeśli potrzeba specialistów od brody czy włosów :)”
“Gorąco polecam! Profesjonalne podejście, Pani Ani, świetna atmosfera, miła obsluga”
“Serdecznie polecam! Świetna obsługa oraz jakość świadczonych usług!”
“Odkąd korzystam regularnie z zabiegów w Klinice Dr Kuschill nie muszę nakładać na codzień makijażu, gdyż cera tego nie wymaga. Obie Pani Doktor u których miałam przyjemność być są profesjonalistkami w każdym calu, dobierają zabiegi odpowiednio do potrzeb i dbają o to by efekt był jak najbardziej naturalny, a nie przerysowany. Moje oczekiwania zostały całkowicie zaspokojone, gdyż chciałam uzyskać efekt zdrowej, rozświetlonej twarzy, wygładzić zmarszczki i tak właśnie się stało. Same zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a produkty i sprzęty wykorzystywane do zabiegów są najlepszej jakości. Panie kosmetolog, u których byłam znają się na rzeczy, potrafią dobrze doradzić i dobrać zabieg, przy tym są empatyczne i dyskretne, nawet mało przyjemny czy dotyczacy intymnych obszarów zabieg jest tak wykonany by czuć się komfortowo. Pani z rejestracji jest sympatycznea a przede wszystkim kompetentna. Całości dopełniaja piękne wnętrza i dobra kawa. Polecam z czystym sumieniem.”
“Miałam przyjemność korzystać z zabiegu Icone na ciało, super chłodzenie skóry, relaks i widoczne wygładzenie. Czułam się zadbana od pierwszej chwili. Obsługa przyjazna i profesjonalna.”
“Polecam tę placówkę medyczną. Pani z recepcji jest miła, pomocna. Lekarz u którego miałem wizytę - Pan doktor Marzec jest lekarzem z powołania, polecam zdecydowanie.”
“Jestem po wizycie u doktor Wawrzynkiewicz. Wszystko przebiegło sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. To nie pierwsza moja wizyta u Pani doktor, zawsze bez zarzutu i zawsze Pani doktor bardzo mi pomogła. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo polecam ten salon prze miła atmosfera i super efekty!”
“Dobre podejście do klienta, uśmiech, dobrze rzetelnie wykonany masaż twarzy i szyi, bardzo polecam wszystkim! Dziękuję”
“Zdecydowanie polecam strzyżenie męskie w tym miejscu! Pan Salam to prawdziwy profesjonalista, który zna się na swoim fachu. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczne cięcie, czy nowoczesny styl barberski, możesz być pewien, że Twoja fryzura będzie dopracowan. Zawsze wychodzę stąd zadowolony – świetna jakość usług, precyzja i dbałość o detale. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Gorąco polecam!”
“Witam. Dziś po raz kolejny byłam na masażu Kobido u Pani Ewy. Masaż wykonany z dużą dokładnością i wyczuciem bez pośpiechu. Widać że Pani Ewa zna się na tym. Cały rytuał łącznie z wyciszeniem skóry po masażu świetnie. Na pewno jeszcze wrócę. Polecam serdecznie.”
“Widać, że pracownice znają się na wykonywanej pracy, potrafią doskonale doradzić i spełnić oczekiwania klienta. Atmosfera w salonie jest przyjemna, dbają o komfort i zadowolenie klientów. Strzyżenie wykonane na moich włosach jest doskonale! Polecam każdemu.”
“Pełny profesjonalizm. Dziewczyny mają usługi na najwyższym poziomie. Oprócz tego można sobie zrobić dłonie i stopy. Dawno nikt mi nie zrobił tak stareannego manicuru hybrydowego i pedicuru. Gorąco polecam”
“Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z techniki babylights, które odbyło się 5.10. Jestem niezwykle zadowolony — szkolenie było pełne praktycznej wiedzy i cennych wskazówek. Poznałem technikę babylights, która daje przepiękne, subtelne przejścia. Nauczyłem się również, jak prawidłowo wykonać front blond, a także jak robić dobre zdjęcia efektów swojej pracy. Atmosfera podczas szkolenia była świetna, a wszystkie moje pytania zostały dokładnie wyjaśnione. Dziękuję Klaudii i Krzyśkowi za fantastyczne szkolenie — z przyjemnością będę wracać na kolejne szkolenia Z całego serca polecam szkolenie z techniki babylights każdemu, kto się nad nim zastanawia — naprawdę warto!”
“Bardzo ładny salon, kompleksowa usługa wykonana przez Panią Anie Sadowską na najwyższym poziomie. Polecam!”
“Do Ilony trafiłam przypadkowo, znajdując jej pracę na Instagramie, tak naprawdę idąc do fryzjera nie do końca sama wiedziała na co się zdecydować, ale Ilona z uśmiechem doradziła w czym będę wyglądać najlepiej. A później był szok, bo tak pięknych włosów i dobrze wyglądających jeszcze nie miałam. Kolor był przepiękny, taki jak sobie wymarzyłam. Ilona swoją prace wykonuje z sercem, jest osobą pełna pasji. Jest profesjonalna, ale również da się z nią porozmawiać o wszystkim. W jej salonie, który jest przepiękny można miło spędzić czas z filiżanka kawy, czekając na efekt końcowy. Wizyta w tym salonie to gwarancja zadowolenia, uśmiechu na twarzy i myśli jak zniewalająco się wygląda. Polecam z całego serca Ilonę, mało jest takich osoba, które naprawdę lubią swoją pracę i wykonują ja na 100%. Dziękuje ♥️”
“Profesionalna obsługa luźna atmosfera napewno odwiedze nie jeden raz”
“Od lat jest to fryzjer mojej żony. Każda wizyta to 50 km w jedną stronę. Czy potrzeba lepszej recenzji?”
“Wszystko super, pełen profesjonalizm. Pani Fryzjerka potrafi wyczarować cudeńka. Ceny bardzo dostępne. Higiena i wszelkie wytyczne sanitarne na najwyższym poziomie.”
“Pani Natalia to świetna specjalistka — zawsze spełnia oczekiwania bardzo wymagającego nastolatka (a wszyscy wiedzą, jakie to potrafi być trudne). Fryzura zawsze wychodzi dokładnie taka, jaką sobie wymarzył. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam włosy przed i po :) coś niesamowitego, magia, bardzo polecam wszystko wykonane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze ❤️❤️❤️”
“Pełen profesjonalizm i miła, luźna atmosfera. A i rady fryzjerów w punkt. Polecam serdecznie!”