Przegląd katalogu
- 1,056 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1056 wyników
Przeglądaj fryzjer w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,056 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 108,851 opinii i ocen.
“Pani Krystyna jest nie tylko wspaniałą fryzjerką ale też miłą i ciekawą osobą.”
“Od dawna korzystam z zabiegów kosmetycznych pani Madzi, dzisiaj też jako klientka usług fryzjerskich wystawiam najlepsza ocenę. 5 gwiazdek to za mało ! Serdecznie polecam usługi kosmetyczne oraz fryzjerskie na Cienistej. Zaangażowanie i atmosfera na 100%”
“Dla mnie 47 x ⭐️, a nawet ciut więcej, za perfekcyjny warsztat i mega luźną atmosferę i możliwość cieszenia się rozmową z chłopakami, co sobię cenię. Natomiast wiem, że znajdzie się ktoś taki, który powyższy argument uzna za wadę, bo będzie zbyt luźno i zbyt ziomalsko, a nie każdy trawi taki system.”
“Bardzo dobry zakład fryzjerski. Pani Ania od lat strzyże mnie i moja rodzinę. Gorąco polecam”
“Polecam zdecydowanie! Niesamowita jakość do ceny w krakowskich realiach”
“bardzo polecam, moje włoski robiła Weronika, wrócę ponownie :)”
“Bardzo polecam wszystkim Gabinet Rosell Beaute! Korzystam z usług tego salonu już od ponad 10 lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Zabiegi pielęgnacyjne są doskonale dobrane, a Panie wykazują się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Ania Mikucka, Valerina, Aleksandra, Kinga, Agnieszka – wszystkie Panie są w pełni wykwalifikowane, zaangażowane i wykonują swoją pracę z pasją oraz precyzją. Zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i manicure oraz pedicure są zawsze na najwyższym poziomie.”
“Bardzo polecam! Jestem stałym klientem jeśli chodzi o moją fryzurę. Zawsze z salonu wychodzę z uśmiechem na twarzy. Polecam wszystkim mężczyzną jeśli szukają kogoś kto zadba o ich fryzurę!”
“Jestem zadowolony ze strzyżenia i z ceny. Polecam”
“Byłam na zabiegu dekoloryzacji po niedanej próbie nałożenia farby - Pan Radek uratował moje włosy, nie niszcząc ich przy tym, czego bardzo się obawiałam. Polecam gorąco! Dużo czasu i uwagi poświęca się klientowi.”
“Serdecznie polecam ten salon. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, świetna atmosfera. Panie w salonie są bardzo pomocne - usługa air touch wykonana na najwyższym poziomie, zawsze mogę również liczyć na cenne porady dotyczące pielęgnacji włosów. Z chęcią wracam!”
“Serdecznie polecam. Pani Agnieszka zawsze się wsłuchuje w to co się mówi i podchodzi z wyczuciem do klienta. Podcięte końcówki zawsze są końcówkami, a nie połowa włosów :)”
“Jak zawsze od zawsze wychodze zadowolony. Tanio, dobrze I po umowieniu szybko. Czego chciec wiecej”
“Korzystam z usług zakładu fryzjerskiego, od wielu lat. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Da się zauważyć, iż Panie fryzjerki dokładają wszelkich starań wykorzystując przy tym pełen profesjonalizm, tworząc przemiłą atmosferę, a wszystko po to aby klienci dostrzegając efekt końcowy chcieli tam wracać ponownie. Do Pani Natalii chodzę zarówno ja jak również mój syn , wychodzimy zawsze mega zadowoleni z pracy Pani fryzjerki. Pozdrawiam z całego serca wszystkich pracujących w salonie Pani Dominiki Cierpisz, no i naturalnie samą Panią koordynującą. Do miłego zobaczenia. Elwira Weronika Nowak.”
“Polecam, Panie mają super podejście do dzieci i do dorosłych. Profesjonalnie wykonana usługa i miła atmosfera. Najlepszy fryzjer w Krakowie !”
“Jestem bardzo zadowolona z fryzurki, którą robi mi Pani Basia. Strzyżenie jest perfekcyjne, dobrane do moich niełatwych włosów . Pochyla się z cierpliwością nad niemal każdym włosem , nie spieszy się , trochę to trwa , ale efekt dla mnie jest super. No i atmosfera bardzo miła. Bardzo dziękuję i polecam salon.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Pan Stanisław zna się na swojej robocie i robi ja z pełnym zaangażowaniem, do tego niewielkie kolejki i przystępne ceny. Za 35 zł cięcie nozyczkami głowy i brody, bardzo polecam.”
“Byłam dziś u specjalistki – stylistki Pani Marzeny i jestem zachwycona! Włosy zostały wykonane przepięknie, z ogromną delikatnością i dbałością o ich kondycję, co szczególnie cenię w jej pracy. Pani Marzena wykazała się doskonałym wyczuciem w doborze koloryzacji do mojej urody, a także podzieliła się wieloma cennymi radami. Jej profesjonalizm, pracowitość i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Dodatkowo przy całym procesie wizyty uczestniczyła Pani Paulina- wróżę Pani wielki sukces przy takim mentorze. Dziękuję! – Izabela”
“Korzystałem z usługi strzyżenia męskiego - bardzo profesjonalnie wykonane strzyżenie, efekt jak w barbershopie, a cena o wiele bardziej przystępna. Polecam z ręką na sercu i zachęcam do korzystania z usług tego zakładu fryzjerskiego!”
“Czy jak zetnie pani liscie z drzewa to wierzba bedzie wyzsza?”
“Pani Irenka jest cudowną profesjonalistką. Mistrzynią swojego fachu. Polecam ją szczerze. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy, na pewno wrócę.”
“Pani Beato Dudek , nie wiem skąd w Pani tyle jadu aby napisać tak debilna opinie .Nic bardziej kretynskiego i zaklamanego nie widzieliśmy z żoną od dawna .Oboje korzystamy od lat z usług salonu. Pani Beatka jest wspaniałym fachowcem , jako jedyna uratowała zonie spieprzone włosy przez jakiegoś pseudo fryzjerzyne, ja natomiast pierwszy raz mam włosy ostrzyzone tak jak sobie życzylem. Być może ten Pani komentarz to działanie chorej konkurencji lub Pani frustracji .Jedno jest pewne , ten salon konkurencji nie ma i mieć nie będzie z pewnością w promieniu wielu km.Pozdrawiamy Pani Jolu i Pani Beatko i do zobaczenia niezmiennie jak od wielu lat .”
“Jestem bardzo zadowolona po wizycie. Pierwszy raz ścięłam dość sporo włosów, ale efekt jest naprawdę bardzo dobry. Chociaż były spore obawy, na szczęście bezpodstawne. Super dobrana fryzura i szereg porad odnośnie pielęgnacji. Atmosfera na plus, bardzo miła obsługa, jedyny minus to brak możliwości zapłaty kartą, ale akurat miałam przy sobie gotówkę. Na pewno jeszcze pojawię się w salonie :)”
“Polecam pani Basia i Karolina najlepsze fryzjerki w Bronowicach nie ma lepszych”
“Pani Gosia świetnie zajęła się moimi włosami, jestem bardzo zadowolona z cięcia i poleconych kosmetyków. Na pewno tu wrócę!”
“Polecam serdecznie. Fachowa usługa w miłej atmosferze i bardzo udany efekt.”
“Polecam salon i Panią Patrycję, chodzę już ponad rok i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z pięknego koloru. Trafiłam na specjalistkę od blondu :)”
“Czysto, miło, smacznie. Chleby zawsze świeże. Nie zdarzyło mi się żebym dostała chleb/bułkę z poprzedniego dnia.”
“Zakład jest godny polecenia . Nigdy nie spotkałem się z odmową usługi fryzjerskiej. A pani Edyta jest bardzo miła. Jest wspaniałą osobą.”
“To była moja druga wizyta w salonie, ale pierwszy raz trafiłem do Jakuba i jestem bardzo zadowolony. Jakub dokładnie wysłuchał moich oczekiwań i wykonał fryzurę, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Profesjonalne podejście i świetna atmosfera sprawiły, że na pewno ponownie wybiorę jego usługi. Serdecznie polecam!”