Mogę śmiało polecić strzyżenie męskie u Pani Nikoli
Zdjęcia
Opinie
-
Arek Bodziony ★★★★★
-
Maja Suchan ★☆☆☆☆
3 tygodnie temu wykonywałam u Pani Beaty zabieg Baleyage. Dodam, że nie był to mój pierwszy zabieg rozjaśniający włosy- podobne zabiegi były wykonywane kilka razy, tylko w innych salonach. Włosy były w dobrej kondycji a efekt zawsze był zadowalający. Niestety w tym przypadku było inaczej. Co prawda, pani wykonująca zabieg była uprzejma, otwarta i wprowadzała ciepłą atmosferę- ale na tym plusy się kończą. Zabieg na włosy został wykonany nieumiejętnie, w rezultacie włosy bardzo się poniszczyły, kruszą się i praktycznie nie da się ich rozczesać. Rozjaśnione pasma również nie prezentują się dobrze. Zdaje sobie sprawę, że pisze opinię po czasie, ale liczyłam na to, że z odpowiednią pielęgnacją, włosy bedą ładnie wyglądać, a niestety są nie do zniesienia. Nie poleciłabym tego salonu osobom które pragną zachować zdrowy wygląd włosów. Lepiej wydać trochę więcej w profesjonalnym salonie, niż zmagać się późnej z dużym zniszczeniem struktury włosa i płacić dodatkowe pieniądze za zabiegi odżywcze.
-
Patryk Ogórek ★★★★★
Fajna atmosfera i dodatkowo były pieski do głaskania. Polecam i pozdrawiam sympatyczną panią Nikolę, która przyjęła mnie w międzyczasie kiedy jakaś pani czekała (chyba) na wyschnięcia farby.
-
rus. iano ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia i obsługi (chyba od Pani Nikoli, z tego co widzę na stronie...). Szkoda, że nie mieszkam tu i nie mogę regularnie przychodzić, ale na pewno wrócę, kiedy będzie to możliwe. Gorąco polecam wszystkim mężczyznom!
-
Magda Sokół ★★★★★
Bardzo polecam ten salon! Pani Beatka wykonała świetna robotę - doradziła i dobrała idealny kolor dla mnie. Szybko, profesjonalnie i w bardzo dobrej cenie!
-
Katarzyna Wolak ★★★★★
Miła atmosfera, Pani Beatka bardzo sympatyczna, posiada fach w ręku, potrafi doradzić jak na dobrego fryzjera przystało. Gorąco polecam każdemu kto szuka dobrego fryzjera, a napewno nie wyjdzie rozczarowany.
-
Anna Kominko ★☆☆☆☆
Dawałam juz wiele szans. nigdy nie zostałam przyjeta punktualnie i rzadko byly to opoznienia kilku minutowe. rozumiem ze czasem ciezko przewidziec pewne sytuacje, ale zawsze miec opóźnienie? w dodatku wielokrotnie bylam swiadkiem picia kawusi i ploteczek miedzy paniami, na to oczywiscie znalazl sie czas. co wiecej gdy ostatnio rezerowalam wizyte przez sytem bukka, po przyjściu okazalo sie ze panie nie usunely tych godzin z systemu, a nie byly one dostepne = przyszlam na darmo. jedna z pań raz podczas regulacji brwi wydepilowala mi ją mniej wiecej zostawiajac 2/3 w porownaniu do drugiej jak i uszkodzila mi naskorek. druga choc zabieg wykonywala dobrze kazdorazowo niemal wychodzila na papieroska i wracala by smierdzacymi rękoma dalej kontynuowac zabieg. zdecydowanie odradzam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne?
B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne znajduje się przy Krowoderskich Zuchów 14, Prądnik Biały, 31-272 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne?
Można skontaktować się z B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne pod numerem +48 126 612 137
Jak można dotrzeć do B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne?
Do B & G. Studio fryzjersko - kosmetyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku