Przegląd katalogu
- 83 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 83 wyników
Przeglądaj disco w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 83 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 79,305 opinii i ocen.
“Bardzo w porządku klub. Czysto, bezpiecznie, ceny w środku niższe niż gdziekolwiek indziej. Obawiałem się ochrony patrząc po innych opiniach, ale zupełnie bez sensu. Jak ktoś szuka guza, to wszędzie go znajdzie, ale ja się tutaj bardzo dobrze bawiłem i panowie zarówno na bramce jak i w środku byli bardzo kulturalni i w porządku.”
“Super smaczny kebab, fakt że utrzymują się na rynku od 15 lat to potwierdza. Mięso z kurczaka smaczne, co prawda mało przyprawione ale dla mnie to na plus, świeże warzywa i pyszny jogurtowy lekki sos. Dla fanów delikatnego i lekkiego kebaba sprawdzi się idealnie.”
“Super miejsce! Mega klimatyczne i przestronne, dodatkowo miła i kulturalna obsługa. Byłem pierwszy raz na koncercie Brokies z Paradise. Liczę na więcej imprez z Paradise!”
“Bardzo dobra obsługa. W tygodniu jest mało ludzi, można przyjść z ekipą i nikt nie przeszkadza. Bowling, kręgle, piłkarzyki - do wyboru do koloru. Świetna zabawa, możliwość dogadania się co do muzyki. Obsługa super sympatyczna. Polecam.”
“Fajne miejsce na dalszą część wieczoru — dobra muzyka, szybkie koktajle, idealne jeśli już jesteś w imprezowym nastroju”
“Jak dla mnie świetne miejsce fajna muzyka dobre szoty mega spoko drinki obsługa miła uprzejma napewno wrócę do tego miejsca”
“Po wielu wizytach uznaję za najlepszy pub w Krakowie. Cena, jakość i atmosfera na fajnym poziomie. Świetna obsługa, w szczególności przemiła szklankowa Justyna i barman Dominik.”
“Świetna miejscówka! Ceny bardzo przystępne, obsługa genialna. Atmosfera super. Wstęp do 22.00 darmowy ;)”
“Klimat miejsca jest calkiem przyjemny, wyglad samego miejsca ratuje puszczana muzyka ktora przypadnie do gustu fanom klasykow ze starszych lat (okolo 2000) glownie rocka. Ceny jak na standardy krakowskich barow sa przystepne. Z calego pobytu najbardziej pamiec zapadla mi obsluga. Dlugowlosy barman i krotkowlosa barmanka w okularach z tatuazami, po krotkiej rozmowie polecili mi co wybrac i podali mozliwe modyfikacje drinka, w skrocie bardzo sympatyczni, chetni do rozmowy i profesjonalni w tym co robia. Calosc oceny mocno dzwiga ta dwojka. Napewno pojawie sie tutaj znowu chociazby na pogawedke z obsluga.”
“Świetne miejsce na wieczorne wyjście! Klub ma super atmosferę, dobrą muzykę i fajny klimat. Szczególne wyróżnienie należy się barmance Klaudii – profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i mega sympatyczna. Robi najlepsze drinki i sprawia, że chce się wracać częściej. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo fajne miejsce, super atmosfera. Przyjazna obsługa i bardzo pomocna. Polecam!”
“Najlepszy klub w mieście. Super obsługa, klimat 10/10. Bardzo polecam!!!!!!!!!!!”
“Feniks to bardzo klimatyczne miejsce w samym sercu Krakowa -wystrój retro z lat 60‐tych, stare klimaty i atmosfera, jakby czas się trochę zatrzymał. Wieczorami Feniks tętni życiem -muzyka na żywo łączy pokolenia, parkiet, taneczne rytmy, sporo ludzi i dobra energia. Jeśli lubisz tradycję, sentyment i chcę czegoś więcej niż zwykły lokal Feniks to mocny kandydat.”
“Tanie piwo i fajne karaoke. Super miejsce na wyjście ze znajomymi. Obsługa top”
“Uzdolniony mlody muzyk. Każda zabawa rozkręcona na maksa. Miła ekipa muzyka dla kazdego człowiek o mega dobrym słuchu muzycznym . Gorąco polecam”
“Polecam,było naprawdę fajnie,ze znajomymi częściej będziemy wpadać,pomimo bycia kierowcą,również były dostępne napoje bezalkoholowe,miła obsługa,miła ochrona,dostępne miejsca parkingowe,nie jest to najbardziej oblężone miejsce więc tym bardziej oceniam na plus! Bilety po 22⁰⁰ = 35zł jak na te czasy naprawdę nieźle.”
“Wspanialy zespół. Dobry na różne okazje. Łatwo się dogadać”
“Nie było mnie tam ponad 10 lat , i chciała bym bardzo podziękować Dj który na sam koniec zagrał " Goraleczke " która wtedy te 10 lat temu zawsze grali na koniec, co odblokowało dużo miłych wspomnien mimo dezaprobaty ochrony która chciała iść już do domu i pana który powiedział cytuje "potanczycie se w domu " . Ogólnie było bardzo miło prócz końcówki jednakże bardzo dziękuję Dj .”
“Bardzo szybka realizacja, bardzo pomocni, bardzo szybki i sprawny kontakt. Polecam. Modelmania.pl”
“Super miejsce do relaksu i zabawy”
“W przypadku zapełnienia parkietu prosimy o śledzenie transmisji na żywo”
“Polecam Dj z Akordeonem petarda na wesela”
“bardzo fajna muzyka przy której można się świetnie bawić”
“Szczerze polecam. Nagłośnienie, oświetlenie i maszyna do dymu spisały się znakomicie na imprezie na ok 40 osób (ale spokojnie zagrają na znacznie większej). Kontakt bezproblemowy, uprzejmy, elastyczne podejście do czasu instalacji i odbioru. Sprzęt z transportem w cenie. Prosty w obsłudze.”
“Bez barmana z wąsikiem klub upadnie tak to 10/10”
“Mam ogromny sentyment do tego miejsca, gdyż w czasie moich studiów 1996-2001 spędzałem w tym pubie mnóstwo czasu z moimi przyjaciółmi. Pewnie od tego czasu dużo się zmieniło ale ja często wracam pamięciom do czasów gdy opuszałem lokal często około 6 nad ranem. Były to czasy gdy znaliśmy osoby które pracowały za barem oraz innych pracowników. Pamiętam jak na 8 urodziny lokalu co było dla nas mega miła niespodzianką mieliśmy zarezerwowany stolik jako przyjaciele lokalu. PS. piwo EB było wtedy za darmo. Serdecznie pozdrawiam - musze Was odwiedzić jak tylko będę w Krakowie”
“Organizowaliśmy w Bracka 4 wigilię firmową i byliśmy bardzo zadowoleni. Pyszne jedzenie, a szczególnie pierogi – naprawdę rewelacyjne. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Korzystaliśmy z bilardu, darta i karaoke, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Zdecydowanie polecamy na imprezy firmowe i spotkania ze znajomymi!”
“Świetne miejsce, jeśli chcesz coś więcej niż tylko siedzenie przy drinku! Billiard, piłkarzyki, rzutki – pełen pakiet rozrywki, żeby nie było nudno. Idealne na wypad z ekipą, żeby się pośmiać, pograć i napić czegoś dobrego. Atmosfera luźna, nie napuszona – można i posiedzieć, i się pośmiać na całego. Obsługa spoko, muzyka gra, drinki robią robotę. Polecam, jeśli chcesz wieczoru z luzem i humorem – a nie tylko tańców do rana.”