Opinie

  1. Daniel J ★★★★★

    Tanie piwo i fajne karaoke. Super miejsce na wyjście ze znajomymi. Obsługa top

  2. Oliwia Solarz ★★★★★

    Zdecydowanie ulubione miejsce na wieczór w Krakowie. DJ super, panie barmanki bardzo miłe i zawsze super muzyka do śpiewania

  3. Grzegorz ★☆☆☆☆

    DJ słaby. Dwie grupy na parkiecie karaoke. Prosisz o piosenkę a chłop mówi że było i już dzisiaj i nie puści xD a 5 minut temu weszliśmy xD W lokalu ogólnie syf. Podłoga na parkiecie tak się klei, że strach dłużej stać w miejscu - można mieć trudności z oderwaniem się.

  1. Pablo Eskobar ★★☆☆☆

    Piliśmy tylko piwo w tym barze. Tanie jest piwo 10-12 złotych. Atrakcja jest karaoke i jak ktoś lubi może coś zaśpiewać jak mam ochotę nie czekając długo. Duży minus to bardzo śmierdzący ogródek wewnątrz kamienic. Naprawdę śmierdziało lepiej było się schować w piwnicznym barze. Bar zupełnie nie w moim klimacie mimo niskich cen. Obsługa miła.

  2. Anna Kałużna ★★☆☆☆

    Opinia jako turysta, który chciał przyjść na karaoke. Non stop śpiewają te same osoby, DJ niestety brak doświadczenia lub brak konsoli, aby uniknąć przesterów. Słychać głównie krzyki i trzeszczenie. Jest klimat, ale mogłoby być o wiele lepiej.

  3. Szczepan ★☆☆☆☆

    Bardzo słabej jakości klub, kiepskie nagłośnienie, brak klimatyzacji, brudne toalety - dużo pijanych, głośnych i wulgarnych osób. Nie polecam na przyjście ze znajomymi w piątkowy wieczór.

  1. Kasia Kamińska ★★★★★

    Kto nie był w czwartek w Coyocie ten nie wie co to super karaoke koniec kropka. Przemili barmani i prowadzący (szczególnie Ola, Kasia, Miłosz, Bartek, Seba, Michał i Kuba) - widać, że lubią tam pracować. Ceny dość niskie (jak na rynek), można pograć w rzutki, latem jest otwarty ogródek. Kula disco robi robotę. Wiatrak mógłby trochę lepiej działać, ale w sumie jak jest ciepło to alkohol lepiej wchodzi, więc tak do końca to bym na to nie narzekała. Generalnie BARDZO POLECAM! Najwięcej ludzi jest od czwartku do soboty, jeśli ktoś woli trochę spokojniejsze klimaty, to lepiej przyjść poniedziałek-środa albo usiąść przy stolikach nie w sali, w której odbywa się karaoke. Jedyny minus, to że za wcześnie zamykają! (zazwyczaj koło 1, chociaż zdarza się, że i o 3)

  2. White Shadow ★★★★★

    Nareszcie znaleźliśmy miejsce gdzie ludzie cieszą się swoją obecnością równie bardzo jak bliskością zimnego piwa w kuflu (i nawet można posłuchać karaoke w wykonaniu kwiatu młodzieży polskiej). Przystępne ceny, na pewno jeszcze wpadniemy.

  3. Tatiana Pitaś ★☆☆☆☆

    DJ kompletnie nietrafiony. Przez ponad godzinę czekałyśmy aż puści nasza piosenkę, w międzyczasie śpiewała tylko jedna grupka na przemian z dziewczyną z która DJ obściskiwal się cała imprezę. Po upomnieniu się o naszą kolejkę, zostałam poinformowana ze zaśpiewamy za dwie piosenki, jednak dziewczyna DJ-a postanowila jeszcze pośpiewać wiec czekałyśmy znacznie dłużej. Przy barze czeka się bardzo długo nawet bez kolejek, za to barmani maja czas na to żeby śpiewać i świetnie się bawić.

  1. Adrian Batorski ★★★★☆

    W sumie...lokal był całkiem spoko. Karaoke miało całkiem przyzwoite nagłośnienie. Jedno z lepszych, na których byłem w Krakowie ( nie byłem we wszystkich). Może nie jakoś sporo miejsca, ale dawało radę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Coyote Bar?

Coyote Bar znajduje się przy Świętego Tomasza 1, Stare Miasto, 31-014 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Coyote Bar?

Można skontaktować się z Coyote Bar pod numerem +48 124 300 502

Jak można dotrzeć do Coyote Bar?

Do Coyote Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements