DO NOT GO THERE !!! That’s a dangerous place to go. I got beaten and pepper sprayed by security for no valid reasons and , from what I read, that’s quite common I simply asked why we are not served and security took me out by kicking my face despite I was cooperating in leaving this awful club. When I asked them to grab my coat they pepper sprayed me ⚠️ N’y allez surtout pas ! C’est un endroit dangereux. J’ai été frappé et aspergé de gaz poivré par les agents de sécurité sans aucune raison valable — et d’après ce que j’ai pu lire, ce genre d’incident arrive souvent. J’avais simplement demandé pourquoi nous n’étions pas servis, et la sécurité m’a violemment expulsé alors que je coopérais pour partir. Quand j’ai demandé à récupérer mon manteau, ils m’ont de nouveau agressé et m’ont aspergé de gaz poivré. Une expérience absolument choquante. Lepiej tam nie iść! To bardzo niebezpieczne miejsce. Ochrona mnie pobiła i użyła gazu pieprzowego bez żadnego powodu — z tego, co widzę w innych opiniach, to się zdarza często. Zapytałem tylko, dlaczego nas nie obsługują, a ochroniarze brutalnie mnie wyrzucili, mimo że spokojnie wychodziłem. Kiedy poprosiłem o mój płaszcz, znowu użyli gazu pieprzowego. To był naprawdę szokujący i traumatyczny incydent.
Zdjęcia
Opinie
-
Maxime Ponsinet ★☆☆☆☆
-
Filip S ★☆☆☆☆
Okropne miejsce, tłok, drogo, impreza mimo że ogłoszona dla studentów to w klubie pełno 40 letnich anglików, ochrona opryskliwa (wulgarnie kazali wyjść chłopakowi któremu wylała się cola(!) na buty bramkarza któremu chyba ego troche obniżyło bo już go na wejściu nie widziałem. Nie polecam, lepiej iść pić wódkę na plantach- tam przynajmniej spokojniej, bez zapachu potu i bez bramkarzy z wybujałym ego
-
Jhony 96 ★☆☆☆☆
Wszystko byłoby dobrze, gdyby kelner mnie oszukał na piwie… zamówiłem piwo i zamiast policzyć mnie 24zl jak to bywa normalnie, za 2 piwa. Policzył mnie 34zl, gdzie później grał głupa, że widziałem za co płacę… nie zwróciłem uwagi płacąc, a gość nie chciał oddać pieniędzy… Żona która chodzi tu co jakiś czas, mówi że to norma, liczą za drinka a polewają piwo
-
catalina concha font ★☆☆☆☆
Miałam okropne doświadczenie w Teatrze Cubano w Krakowie, kiedy świętowałam swoje urodziny z moim chłopakiem. Kiedy wychodziliśmy, miałam w kubku tylko trochę lodu. Ochroniarz zareagował agresywnie – wylał lód i następnie użył wobec mnie gazu pieprzowego bez żadnego powodu. To było szokujące, upokarzające i całkowicie niedopuszczalne. Oczekuję oficjalnych przeprosin i wyjaśnienia ze strony kierownictwa. Nikt nie powinien być w ten sposób traktowany. ALTOS NIVELES DE AGRESICIDAD. Pésimo lugar, me encontraba celebrando mi cumpleaños con mi novio y sin razón aparente unos de los guardias me tira hielo y consecutivamente gas pimienta, no entiendo nivel de agresividad, nos arruinó la noche de cumpleaños y con ello la celebración provocando graves daños físicos , NO VAYAN, ALTOS NIVELES DE AGRESIVIDAD
-
Dominika Szafrańska ★★★☆☆
Miejsce ma swój klimat, to niepodważalny fakt. Szkoda, że nie jest kontrolowana ilość osób w klubie. W weekendy są super efekty, które ściągają takie tłumy, że nie ma ani przyjemności z tańca czy też z podziwiania pokazów tanecznych.
-
Jagoda Jankowska ★☆☆☆☆
Jeśli chodzi o muzykę i atmosferę w środku jest okej, ale ochrona wpuszczająca do klubu, jak zawsze okropna. Nie szanują ludzi i każą czekać godzinę w kolejce, która nie ma nawet 5 metrów, jeśli nie chcesz zapłacić za wejście dodatkowo. Nie polecam, jeśli ktoś jest wrażliwy na złe traktowanie, bo może to zepsuć humor na starcie. Plus miejsce bardzo małe, bardziej bar z muzyką niż klub.
-
Gabriela Tkd ★☆☆☆☆
Ogólnie masakra obsługa nie radzi sobie z najprostszymi rzeczami - jak klient wychodzący na papierosa zostaje bez ostrzeżenia wyproszony na koniec kolejki. Po spędzeniu tam 3h w środku spodziewałabym się chociaż ostrzeżenia zwlaszacza ze cały czas na papierosie spędziłyśmy niecałe pół metra od obsługi ….
-
Patrycja Horbacz ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Pan który pracuje w szatni jest bardzo zakręcony dał mi i koleżance jeden numerek a powiesił nam dwie kurtki, wszystko było ok do momentu odbioru kurtek. Pan wymagał od nas 2 numerki i nie docierało do niego tłumaczenie że otrzymaliśmy tylko jeden. Mało tego, pracownik mnie obraził więc dla mnie tak bezczelna osoba nie powinna pracować z ludźmi. Oprócz tego że był bardzo arogancki i nieuprzejmy to w momencie kiedy prosiłam żeby sprawdził sobie na monitoringu i chciałam znaleźć swoją kurtkę bo było zimno i nie wyobrażałam sobie powrotu do domu w samej bluzie w środku nocy Pan mnie uderzył twierdząc że pcham ręce tam gdzie nie powinnam bo dotknęłam innej kurtki. Liczyłam na pomoc ze strony ochroniarza, który stwierdził, że nie widzi żadnego problemu w zachowaniu Pana pracującego w szatni i że również by mnie na jego miejscu uderzył. W ostateczności nie doszłam do porozumienia z tymi ludźmi wróciłam do domu w samej bluzie bo przecież nie oddali mi mojej kurtki, podkreślę, że temperatura była na minusie. Jeszcze raz nie polecam ! Chyba że zmieni się obsługa.
-
Hubert Grajkowski ★☆☆☆☆
Żenada! Jedna z dziewczyn na imprezie (w towarzystwie swojej krzykliwej koleżanki) ukradła portfel mojemu znajomemu. Sprawa zgłoszona do ochroniarza - jego odpowiedz „masz film jako dowód?”. Wspomniana Pani krzykiem próbowała tak przekręcić sytuacje, by przekonać wszystkich że chcemy ją „sprawdzać i obmacywać” Odradzam to miejsce każdemu! Ochrona/obsługa nie reaguje na prośby o pomoc. Odradzam każdemu. P.S Mam nadzieje ze 70 zł w portfelu pozwoliło Ci lepiej się bawić, karty są zablokowane - Twoje drineczki opłać sama :-).
-
Damian ★☆☆☆☆
Jeden z gorszych barów promujących chałę. Kobieta z ulotkami goni cię po rynku mówiąc ze z ulotka dostaniesz tańsze drinki i piwko po czym większa Pani z baru podaje ci je po normalnej cenie (mimo ze mówisz iż z ulotka miało być taniej) Jedzenie smakuje starym olejem, na talerzu jedzenie podawane jest w formie ,,artystycznego burdelu” Ogólna ocena 1/10 Ps. Nie polecam łazienek( jeśli tak można to nazwać)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Teatro Cubano Krakow?
Teatro Cubano Krakow znajduje się przy Jagiellońska 10, Stare Miasto, 31-010 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Teatro Cubano Krakow?
Można skontaktować się z Teatro Cubano Krakow pod numerem +48 795 191 170
Jak można dotrzeć do Teatro Cubano Krakow?
Do Teatro Cubano Krakow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku