Przegląd katalogu
- 459 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 459 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 459 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 475,251 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera centrum handlowe z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Piękny sklep dla ludzi z grubym portfelem”
“Witek Home to zdecydowanie coś więcej niż zwykły salon meblowy. To miejsce, w którym można kompleksowo wyposażyć zarówno dom, jak i gastronomię. Ogromny wybór AGD, szkła, porcelany, artykułów dekoracyjnych oraz praktycznych dodatków sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują również meble ogrodowe – stylowe, solidne i idealne na każdą przestrzeń. Wszystko w jednym miejscu, wysoka jakość produktów i inspirująca oferta. Zdecydowanie polecam Witek Home każdemu, kto ceni wygodę, estetykę i profesjonalizm.”
“Pięknie wkomponowana galeria. Jak na małe miasto to dość dobrze zaopatrzona”
“Strasznie nostalgiczne miejsce.Polecam każdemu udać się w raz z rodziną w niedziele na giełde.To miejsce ma swój własny niepowtarzalny klimat :)”
“Bardzo szeroki asortyment plus bardzo dobre wedliny firmy Wołek, w rozsądnej cenie”
“To sklep dostępny w każdym większym mieście w Polsce i w innych krajach Europy, w Hiszpanii, w Niemczech. Ten, tak jak pozostałe sklepy tej sieci, ma wiele ciekawych rzeczy, które przydadzą się w domu.”
“Na początku świetne wrażenie zrobiła bardzo miła pomocna i cierpliwa recepcjonistka. Pokoje były naprawdę ładne i bardzo czyste. Mieliśmy pokój z jednym dużym łączonym łóżkiem. Przyjechaliśmy zupełnie spontanicznie a w pokoju pachniało czystością - i to naprawdę ładnie a nie jakimś domestosem . Były ręczniki, w toalecie mydło w płynie w dozowniku, papier toaletowy, suszarka... Pościel pachniała bardzo przyjemnie. Tak naprawdę jakby się dobrze przyjrzeć to ściany w pokoju gdzieniegdzie nie były czyste, przydałoby się odmalowanie. Ale to naprawdę dopiero po dokładniej analizie pokoju. Generalnie wrażenie bardzo dobre. Kolejnym miłym zaskoczeniem była ogólnodostępna kuchnia i jadalnia. Kuchnia w pełni wyposażona łącznie z kawą w szufladzie dla gości – parzoną i rozpuszczalną. Lodówka. Płyta grzewcza. Naprawdę mega czysto. Po śniadanie trzeba było zejść do recepcji - w papierowych torbach dla każdego była bułka z szynką, serem, sałatą, i troszkę papryki. Do tego jogurt naturalny, pyszne ciastko owsiane, jabłko. Ogólnie to nie było jakieś śniadanie wysokich lotów ale jednorazowo całkiem spoko. Połączenie tego ciastka owsianego z jogurtem naturalnym – świetne. Dodam, że jest tam winda więc takie kursy góra-dół to nie problem. I co bardzo fajne, że śniadanie można było odebrać do godziny 12:00 czyli nie trzeba było się śpieszyć. Można było sobie zjeść je w pokoju lub w jadalni. Nie czuliśmy więc spiny z jakimś pośpiechem, że nam czegoś braknie itp. Lokalizacja naprawdę świetna bo jedną prostą ulicą przy hostelu można było dojść w około 20 minut prosto do rynku! Po drodze sklepy typu Żabka. Więc w drodze powrotnej o późnych godzinach nie ma problemu, żeby coś kupić. Parking wzdłuż ulicy. Nie mieliśmy problemu z miejscem parkingowym ale nie wiem jak tam jest zazwyczaj. Parkingi są tam od poniedziałku do soboty do godziny 20:00 płatne. Na dzień dzisiejszy to było 4 zł za godzinę. Jestem bardzo mile zaskoczona bo nigdy nie byłam w hostelu natomiast bywałam w wielu hotelach. I nie widzę wielkiej różnicy. Może uboższe śniadanie, ale za to dostęp do kuchni. Więc chyba nawet lepiej.”
“Bardzo dobre miejsce na szybkie zakupy. Zarówno w Lewiatanie, jak i Rossmannie nie ma dużych kolejek. Sklepy dobrze zaopatrzone i oferujące szeroki asortyment. W środku i na zewnątrz jest bankomat.”
“W skali 1-10 daje 11 punktów. Dwa razy reklamowałam opaskę i za każdym razem obsługa byla idealna a nawet lepsza. Pozdrawiam super obsługę”
“Super sklep wszystko pod jednym dachem”
“Jest trochę ciasno ale duży wybór. Na plus to że otwarty jest 24/7”
“Galeria z dobrą gastronomią, atrakcjami dla dzieci. Duży plus za sieć odzieżową Takko, Martes. Obszerny parking, szerokie ciągi komunikacyjne. W niedziele handlowe jest komfortowo , nie jest zbyt gwarno, czy tłoczno. Restauracja, zaraz przy sali zabaw, to to, co chwali szczególnie mój mąż. Popijając kawę, rzuca okiem na dziecko, każdy więc zadowolony.”
“Duży wybór, pomocny personel, nie nachalny , fachowo doradzają. Atrakcyjne rabaty, ceny na każdą kieszeń”
“Galeria handlowa ze sporą ilością różnej maści butików, marketem i multipleksem, gdzie można obejrzeć filmowe nowości.”
“Polecam IceSpot. Najlepsze lody ma świecie i bardzo miła obsługa :)”
“Super pasaż , wszystko pod ręką. Bardzo fajne sklepy. Extra parking nareszcie monitorowany kamerami przy wjeździe ,że nie trzeba od razu lecieć po bilety parkingowy .”
“Fantastyczny salon Fryzjerski szczególnie odkąd pracuje tam Pani Renia świetne doświadczenie i efekty pracy.Polecam to miejsce”
“Super galeria z najbardziej potrzebnymi sklepami . Idealna na codzienne zakupy jak i fajna baza na zakupy odzieżowe.”
“Polecam Galerię, w sklepie z alkoholami na minus jeden pyszną kawa za 5 zł , sklep kosmetyczy kantor sklep z zabawkami i perfumeria”
“Bardzo fajny sklep, ceny normalne, duży wybór towarów, miła, sympatyczna obsluga. Polecam”
“Super wygodne, właścicielka robi wszystko, abyś czuł się komfortowo, ma kuchnię (wydaje się to oczywiste, ale są hostele, które nie mają nawet kuchenki mikrofalowej) masz darmowe napary, w pobliżu południowej części zabytkowego centrum, z przodu masz publiczny autobus, który zawiezie Cię na lotnisko.”
“Niestety nie mogę zostawić tych bredni Pana Zająca bez komentarza. Wynajmuje powierzchnie biurowe w Domu Handlowym Jubilat od 25 Lat i jestem bardzo zadowolony z obsługi administracyjnej i nic z tego co ten Pan pisze nie jest prawdą, wręcz poleciłbym każdemu kto potrzebuje powierzchni biurowych, bo niema takiego biurowca w centrum miasta. To że Pan Zając nie rozumie, że sprzedawanie swoich wyrobów bez pozwolenia w cudzym sklepie jest niedopuszczalne to nawet dziecko wie, a jeżeli ktoś tego nie rozumie to zapraszam do handlowania kanapkami do Galerii Krakowskiej, czy innego sklepu może ktoś mu wtedy wytłumaczy, że nie może tego robić i bez wynajęcia powierzchni handlowej. Nikt nikomu nie zabrania zamówić sobie cokolwiek i dostarczyć do którego bądź biura, ale Pan ślimak chce uprawiać na terenie Domu Handlowego handel. Z resztą tak samo jak do D.H. Jubilat wszedł bez pozwolenia tak i do moich pomieszczeń wszedł bez pozwolenia. Proszę uważać na tą działalność.”
“Polecam, Pan doradza i prezentuje zabawki, produkty takie których nie w innych sklepach”
“Super galeria i pomocni pracownicy z ich strony spotkało mnie dużo uśmiechu, dziękuję”
“Dzień dobry.Dzisiaj byłam klientką Carrefoura.Ponieważ miałam ze sobą wodę I inne rzeczy które mogą być a nawet napewno są w asortymencie waszego sklepu podeszłam do ochrony aby to zgłosić.Zaskoczyła mnie postawa Pana ochroniarza.Grzecznie i z uśmiechem pomógł mi i okleił moje rzeczy ,pożyczył dobrych zakupów.Oby więcej takich ludzi z uśmiechem i empatią-otwartych na innych. Co do sklepu miła obsługa i dobry asortyment. Będę polecać znajomym ten sklep...”
“Upolowałam sobie znów kilka ciuchów, ceny dostosowane do biednych emerytek, więc nie mogłam nie skorzystać. Likwidowana była kolekcja letnia, więc ja powiększyłam swoją letnią garderobę, ale są miejsca, gdzie zawsze jest lato, więc przyda się.”
“Odkąd otworzyli kilka alejek kas samoobsługowych w kilka minut można zrobić szybkie zakupy w drodze do pracy czy na pociąg. Nie wiem tylko czemu kolejka ludzi ustawia się zazwyczaj do jednej alejki kasowej, a do pozostałych można podejść bez kolejki. Obsługa mogłaby przekierowywać ludzi, żeby oszczędzić im czekania.”
“Właśnie kupiłem perfekcyjny węgiel drzewny na grill. Reszta mnie nie interesuje.”
“Byłem u optyka, mają parking dla klientów to na plus bo teraz w całych Proszowicach parking jest platny”