Przegląd katalogu
- 459 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 459 wyników
Przeglądaj centrum handlowe w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 459 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 475,251 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera centrum handlowe z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Ja tylko pragnę podziękować Obsłudze na Recepcji (miły, młody Pan z zarostem w białej koszuli, bez marynarki). Jego uśmiech i chęć pomocy w "sytuacji parkingowej" 6 grudnia pokazują duże zaangażowanie żeby wszyscy czuli się dobrze (a nie byłem gościem hotelu). Bardzo Panu dziękuję - ten mały gest był dla mnie bardzo ważny w tym okresie. Kłania się nisko człowiek od "elektryka".”
“Bardzo dobra lokalizacja. Bez problemu można tutaj dojechać tramwajem nr 14 spod dworca PKP, a stąd już tylko trzy przystanki do Tauron Areny. Pokoje bardzo czyste, dobrze wyposażone, miła obsługa i niedaleko sklep spożywczy. Bardzo polecamy.”
“Fajne centrum sklepowe z dużym wyborem, w pobliżu osiedla i siłowni.”
“Świetny sklep, fantastyczna obsługa! Panie pomimo weekendu i ewidentnego zajęcia swoimi obowiązkami nie pozostawiły mnie samej z wyborem bluzy. Świetne doradztwo i nieustający uśmiech na twarzy obsługi! Na pewno będę wracać.”
“Bardzo czysto, miła obsługa, dobrze zaplanowany parking.”
“Bardzo miła i rzetelna pomoc. Jestem wdzięczna Pani Melanii za pomoc w Sprawie Rozwodowej, jak i w Sprawie o Eksmisji byłego męża jak i zakazie zbliżania się do mnie. Polecam każdemu współpracę z Panią Melanią.”
“Bardzo czyściutko w sklepie, wszystko starannie na półkach poukładane,nie ma problemu ze znalezieniem czegoś no i obsługa kulturalna z uśmiechem na twarzy.”
“Duży parking, dużo sklepów, porządne miejsce. Polecam”
“Polecam to miejsce bardzo! Znajdziecie tu WSZYSTKO czego potrzebujecie a czego nie kupicie w wielkich sklepach oraz oczywiście to, co one także oferują, ale... w o wiele niższych cenach! Każdy kto robił remont lub cokolwiek modernizował w swoim domu wie, jak bardzo jest to ważne. Jeśli dodać do tego wiedzę o sprzedawanym towarze, cierpliwość i miłą obsługę, to mamy miejsce wymarzone. Odwiedźcie ten sklep koniecznie, a przekonacie się, że to o czym piszę to prawda. Serdecznie pozdrawiam właścicieli i... do zobaczenia :)”
“Wiele sklepów w jednym miejscu w tym delikatesy centrum. Bezpłatny parking.”
“Polecam . Bardzo miła i sympatyczna obsługa”
“Super sklep polecam. Dobre zaopatrzenie”
“Dobrze zaopatrzone. Towary inne niż w wielu popularnych marketach”
“Fajne miejsce po trasie na odpoczynek przed trasą do Warszawy wszystko na miejscu stacja paliw parking king burgr Atut”
“Bardzo dobry market budowlany. Mają mieszaninę farb i tynków firmy Fast. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, na telefon mogą załatwić wszystko. Od kilku lat kupuję materiały”
“Byłam tu bardziej z ciekawości, niż z zamiarem czegokolwiek kupienia. Jednak rzeczywistość pokazała się zupełnie inna. Jest tu wiele szmiry, ale są też wartościowe rzeczy,typu kowalstwo artystyczne czy piękne drewniane meble . Więc każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Całodobowy sklep spożywczy a na 2 piętrze szeroki wybór artykułów do kuchni, jadalni, łazienki i sypialni. Miejsce gdzie zawsze znajdę prezent na parapetówkę lub pod choinkę”
“Właśnie takiego miejsca potrzebowałam w Nowym Targu. Nigdy nie mam problemu zaparkować, wybór sklepów spory. Jedyne czego mi brakuje, to strefa gastronomiczna. Jeśli chce się spędzić więcej czasu w Stopiaku, nie ma gdzie zjeść. Chyba, że komuś wystarcza bułka z Biedronki lub pobliskiej piekarni ;) to taka mała wskazówka , może kiedyś się doczekamy :)”
“Podstawowe środki do uprawy roślin posiada, obsługa bardzo miła.”
“Galeria ma ogromny potencjał nie wiem jak z cenami obecnie bo ostatnio byli rzadko kiedy tam chodzimy niemniej jednak jest inna sprawa nie tylko dotycząca ceny. ten sklep nie jest molochem , jest bardzo przytulnnie wyposażenie wygląda jak dawna normalny sklep jest z lat 2000 a nie jakiś pseudo salon gdzie na ogromnych przestrzeniach jest jedna hiperdroga sukienka na którą wszyscy mają patrzeć. A i tak wiadomo nikt jej nie kupi. Dość przyjemnie robi się dom z zakupem natomiast jeśli chodzi o jeśli chodzi o strukturę cenową no to ciężko to nazwać outlet bo ceny są niewiele niższe niż w galerii”
“Świetny zegarmistrz w Elefancie. Pan doskonale doradza i bardzo pomocny. I ceny świetne, polecam”
“Fajna miejscówka. Wszystko pod ręką.”
“Świetny asortyment, bardzo sympatyczna obsługa. Jeśli kupować karmę dla podopiecznych to tylko tam polecam całym sercem.”
“Jestem zardzo zadowolona z przebiegu obsługi w sklepie VITKAC w Krakowie. Pani pracująca tam wykazała się dużym zaangażowaniem oraz cierpliwością podczas mojego wyboru torebki. Model który mnie zainteresował nie był dostępny na miejscu, ale bez problemu został dla mnie zamówiony i szybko dostarczony. Polecam zakupy w tym miejscu”
“Bardzo miły hotel.Łatwe zameldowanie,pokój był bardzo ładny,wygodny materac,bardzo czysty. Fajnie że można zjeść śniadanie na miejscu. Dużym udogodnieniem jest parking hotelowy. Lokalizacja też dobra, dobrze skomunikowany z centrum Krakowa”
“Doskonała lokalizacja.Polaczenie Centrum Handlowe z Dworcem PKP i Dworcem PKS. Duży parking.Jednak w części zadaszonej mocno ciasny dla użytkowników.Duży trzypiętrowy obiekt z mnóstwem sklepów, barów,kawiarenek i restauracji. Obok typowych brendów i ciekawe fajne lokalne.Dobra lokalizacja,blisko na starówkę krakowską. Dobry uklad komunikacyjny.Polączenia komunikacją miejską autobusową i Są też i minusy. Usytuowanie Galerii Krakowskiej i jej przeskalowanie spowodowało że dla jednych powstał potworek na mapie Krakowa,dla drugich ciekawie i dobrze skalkulowane miejsce.Doskonale skomercializowane.Serwis i obsługa galeri jakby niewidoczna.Zresztą widać to po jakości obsługi.Szczegolnie sekurity i porządek. Nie mówię o jakości obsługi w lokalach na terenie galerii.Ta jest dobra. Jedynym słowem Inwestor i Miasto Kraków oraz jednostki organizacyjne PKP,PKS stworzyły chybryde. Czy to się podoba.Rozwiazanie może ciekawe . Dla lokalnej społeczności i przyjezdzajacych pożyteczne.A czy dobre.Bedąc na miejscu sami możecie ocenić.”
“Galeria Kazimierz to jedno z najciekawszych centrów handlowych w Krakowie, które wyróżnia się nie tylko swoją ofertą, ale także przyjazną atmosferą i lokalizacją. Położona blisko Bulwarów Wiślanych i tętniącego życiem Kazimierza, stanowi wygodne miejsce zarówno na zakupy, jak i spędzenie wolnego czasu. Wnętrza galerii są nowoczesne, zadbane i przestronne, dzięki czemu poruszanie się po obiekcie jest komfortowe nawet w bardziej ruchliwe dni. Oferta sklepów jest szeroka i dobrze przemyślana — znajdziemy tu zarówno popularne sieciówki, jak i bardziej wyspecjalizowane butiki. Dużym atutem jest również strefa gastronomiczna, w której dostępne są różnorodne kuchnie, od szybkich przekąsek po bardziej wyszukane propozycje. Galeria regularnie organizuje wydarzenia, akcje specjalne i wystawy, co dodatkowo zachęca do odwiedzin. Na uwagę zasługuje także kino oraz wygodny, obszerny parking podziemny. Obsługa galerii dba o czystość i porządek, a całość sprawia wrażenie miejsca przyjaznego rodzinom i turystom. Galeria Kazimierz łączy funkcjonalność z przyjemną atmosferą, tworząc przestrzeń, w której z łatwością można połączyć zakupy, relaks i rozrywkę. To zdecydowanie jedno z lepszych centrów handlowych w mieście.”
“Jedna z lepszych galerii z topowymi markami młodzieżowymi. Sporym spożyw chukiem Auchan. Fajnie urządzone. Dużo lepsza dla lokalsow niż krakowska . Cisza spokój bez tłumów. Niezły design. Sporo miejsc parkingowych. Parking poziomowy. Miejsce zabaw dla najmłodszych wewnątrz i. Ma zewnątrz. Kiedyś obok można było pograć nawet w kosza. Galeria inna przyjazna . Mam wrażenie ,że mają inny asortyment jak pozostałe sklepy tych samych marek.”
“Księgarnia Bonito - blisko i tanio zawsze szybko realizowane zamówienie. LIDL - lubimy kupować tam zakupy. I Apteka, która zawsze domowic musi lekarstwo bo nigdy nie ma. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z tego segmentu SKLEPOWEGO!”
“Kaufland na Kapelance. Jeden z lepszych marketów. Duży asortyment, personel zawsze miły i pomaga w odnalezieniu produktu. Poza tym jak na małą galerię dużo butików i sklepików. Parking podziemny podczas deszczu, raczej sami skorzystacie, nie zmokniecie. Polecam.”