Mój niedawny pobyt w Novotel Kraków City West oceniam na pięć gwiazdek, a na szczególne wyróżnienie zasługuje tu wyjątkowa atmosfera tworzona przez ludzi. Już od samego wejścia świetne wrażenie zrobili na mnie pracownicy recepcji. Proces zameldowania przebiegł sprawnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Personel jest nie tylko kompetentny, ale przede wszystkim niezwykle miły, uśmiechnięty i autentycznie pomocny. Czuć, że zależy im na komforcie gości, co bardzo doceniam. Dużym atutem tego hotelu jest gastronomia, która stoi na wysokim poziomie. Śniadania w formie bufetu to prawdziwa rewelacja. Wybór jest wprost ogromny – od szerokiej gamy dań na ciepło (jajecznica, kiełbaski, pancakes), po bogaty wybór wędlin, serów, świeżych warzyw i owoców. Wszystko świeże i apetycznie podane. Niezależnie od diety czy upodobań, każdy znajdzie tu coś pysznego dla siebie. Miałem również okazję spróbować dań z karty serwowanych na kolację w hotelowej restauracji i tu również się nie zawiodłem. Potrawy były bardzo smaczne, dopracowane i ładnie. Zdecydowanie polecam ten hotel każdemu, kto odwiedza Kraków!
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Sz. ★★★★★
-
Jarek Dyczek ★★★★★
Ja tylko pragnę podziękować Obsłudze na Recepcji (miły, młody Pan z zarostem w białej koszuli, bez marynarki). Jego uśmiech i chęć pomocy w "sytuacji parkingowej" 6 grudnia pokazują duże zaangażowanie żeby wszyscy czuli się dobrze (a nie byłem gościem hotelu). Bardzo Panu dziękuję - ten mały gest był dla mnie bardzo ważny w tym okresie. Kłania się nisko człowiek od "elektryka".
-
PIOTR ★★★★★
Wspaniały hotel! Organizujemy tu doroczną konferencją naukową od 2002 roku. Czujemy się tu zawsze jak w domu. Podziwiamy personel hotelu za jego perfekcyjne działanie i to w każdym aspekcie: recepcji, personelu restauracji i kelnerów, kucharzy, osób sprzątających. Dotyczy to także młodszych, zatrudnionych niedawno pracowników, którzy te dobre cechy przejmują. Hotel jest bardzo dobrze zarządzany przez kadrę kierowniczą i dyrektora. Z satysfakcją możemy powiedzieć że nadal będziemy współpracować z hotelem o co proszą nas także uczestnicy konferencji, chwaląc jakość pokoi, hotelowe jedzenie, atmosferę życzliwości i pomocne nastawienie personelu do każdego problemu Ewa i Piotr Czapińscy
-
Grzegorz Mordoń ★★★☆☆
Hotel czysty, jedzenie bardzo dobre – śniadania bogate i smaczne. Niestety trafił nam się pokój sprzed remontu – stary wystrój, zacinający się odpływ w zlewie, brak sygnału TV, rozwalająca się wentylacja - duża duchota. W nocy było słychać odgłosy(stukot) z wentylacji, które utrudniały sen. Byliśmy w kilka osób i ci, którzy dostali pokój po remoncie, nie mieli żadnych problemów – nowoczesne, ciche, bardzo komfortowe. Strefa rekreacyjna raczej rozczarowująca – basen mały, głęboki, z chłodną wodą o słabej jakości, a sauny bardzo małe i trudno znaleźć w nich miejsce w godzinach szczytu. Hotel warto polecić, ale koniecznie wybierać pokój po remoncie – różnica w standardzie jest ogromna. Basen i saunę można sobie odpuścić.
-
Rafał Korkosz ★★☆☆☆
Byłem już w wielu hotelach w tym innych Novotel, ale w tym było najgorzej. Z pozytywnych rzeczy to personel był bardzo miły i uczynny. Niestety jakość rzeczy w pokoju pozostawiała wiele do życzenia. Największym problemem był brak ciśnienia ciepłej wody pod prysznicem. Przez to mycie się zajmowało dużo więcej czasu niż to konieczne. Łazienka bardzo mała. Toaleta umiejscowiona w takim miejscu, że wyżsi ludzie będą mieli duży problem z jej skorzystania. Deska klozetowa pęknięta. Kontrola klimatyzacji zepsuta, przez co w pokoju było bardzo gorąco. Okna oczywiście nie da się otworzyć w pełni więc bardzo trudno było wyregulować temperaturę. Wysoka temperatura powodowała trudności ze snem. Generalnie nie polecam tej placówki.
-
Złota Uncja ★☆☆☆☆
Bardzo słaby hotel. Lokalizacja żadna, pokoje na siłę odremontowane ale cały obiekt bardzo stary. Wyposażenie pokojów żadne, byle jakie mebelki z płyty wiórowej, za taką cenę to żenada. Ten hotel nie powinien być w ogóle oferowany w sieci Accor - to jest jakaś pomyłka. Obsługa niesamowicie przeciętna, większość młodzi ludzie bez doświadczenia. Właściwie ma się wrażenie że są przyjęci z agencji pracy a nie zatrudniani przez hotel - wygląda to po prostu jak z tzw. przypadku. To nie są 4 gwiazdki. O wiele lepszy jest np z sieci Accor hotel Mercure w centrum przy galerii krakowskiej dosłownie 8 minut spacerem od rynku.
-
Hania Zab ★★★★☆
Hotel komfortowy, pokoje funkcjonalnie urządzone, mają duże i wygodne szafy-to duży plus. Obsługa ok, na największą pochwalę zasługuje obsluga basenu: młodzi, uśmiechnięci ludzie, aż chcialo się iść na basen.Śniadanka bardzo dobre. Koszt parkingu 60 zł wg mnie za wysoki, tymbardziej ze hotel nie mieści się w centrum. Przykry incydent w lobby 15.01 gdzie Pani recepcjonistka uparcie zwracała co chwilę uwagę dzieciom grającym w piłkarzyki, żeby były ciszej bo zabierze im piłeczkę (dzieci były razem z rodzicami i wyrażały normalne emocje przy graniu, była 10.00 rano, w lobby ogolnie był gwar i nikomu zabawa dzieci nie przeszkadzała).Rodzice, którzy przebywali w lobby (w tym i my) nie kryli oburzenia zachowaniem Pani recepcjonistki. Jeżeli hotel umieszcza piłkarzyki i xboxa w lobby to musi liczyć się z tym, że dzieci będą z tego korzystać a emocje przy grze wiadomo, że zawsze są. Jeśli ma być cisza w lobby to trzeba zrobić osobny pokój zabaw. Ogólnie polecam hotel, gdyby nie powyższy incydent byłoby super.
-
Maryna Over ★★★★☆
Hotel oddalony od centrum. Standardowe pokoje z bardzo wygodnymi łóżkami, pościelą znakomitej jakości, dużą łazienką i oddzielną ubikacją spełniły moje ooczekiwania. W pokoju jest czajnik, woda mineralna, kawa, herbata i czajnik elektryczny. Podobają mi się lampki do czytania przy łóżku. Obsługa jest uprzejma. Można skorzystać z basenu i siłowni. Strefa rekreacyjna jak na tak duży hotel jest malutka, ale czysta. Niestety basen czynny jest dopiero od 14.00. Wiele osób lubi pływać między 6.30 a 10.00 rano, chyba brakuje presonelu. Obok wind jest mała bawialnia dla dzieci. Restauracja nie spełniła moich oczekiwań. Jedzenie nie jest smaczne Korzystałam z posiłków tylko wieczorem. Śniadania po 75 zł są mało konkurencyjne wobec bogatej oferty ,,na mieście,,.
-
Dawid Wenzel ★★★★★
Jestem bardzo miło zaskoczony jakością obsługi i wnętrzem hotelu. Pokoje bardzo funkcjonalne, przestronne, aż nie chce się z nich wychodzić, choć czasem warto, chociażby żeby skorzystać z basenu i siłowni, które dla gości hotelu są dostępne nieodpłatnie. Posiłki rewelacyjne, na śniadanie można zjeść praktycznie wszystko, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na uznanie zasługuje obsługa - bardzo szczerze uśmiechnięta, symatyczna i pomocna. I widać, że nie jest to wymuszone, ci ludzie po prostu z charakteru tacy są, więc brawa za dobranie ekipy. Położenie hotelu jest nieco z dala od centrum, ale dotarcie do Rynku Głównego na piechotę spacerowym tempem zajmuje 40 minut, więc po obfitym posiłku taka aktywność jest jak najbardziej wskazana. Bardziej leniwi mogą skorzystać z komunikacji miejskiej, przystanek autobusowy jest tuż przy hotelu. Jestem kierowcą autokaru i nie miałem problemu ani z wjazdem, ani z zaparkowaniem pojazdu na dostępnym dla gości parkingu. Polecam serdecznie to miejsce
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Novotel Kraków City West?
Novotel Kraków City West znajduje się przy Armii Krajowej 11, Krowodrza, 30-150 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Novotel Kraków City West?
Można skontaktować się z Novotel Kraków City West pod numerem +48 126 226 400
Jak można dotrzeć do Novotel Kraków City West?
Do Novotel Kraków City West można dotrzeć, korzystając z poniższego linku