Opinie

  1. Staszek Dziedzik ★☆☆☆☆

    Danie które podali mi devolay było z góry spieczone a w środku surowe po oddaniu drugi raz dali mi znow surowego za trzecim razem dali mi pieczeń. Nie polecam

  2. Monika ★★☆☆☆

    Zamówienie dotarło zimne, a zapiekanki, które miały być normalnej wielkości, okazały się malutkie i do tego przypalone. To już kolejny raz, bo poprzednio makaron z kurkami był zupełnie niejadalny. Niestety jakość dań bardzo się pogorszyła

  3. Barbara Chromik ★★★★★

    Organizacja wesela w Hutniku to był strzał w dziesiątkę! Pani Agnieszka, która jest rewelacyjna w tym co robi, od początku była z nami w stałym kontakcie i udzielała cennych rad i wskazówek. Pełen profesjonalizm! Obsługa podczas wesela również na najwyższym poziomie. Serwowanie posiłków było bardzo sprawne a jedzenie przepyszne! Nie mówiąc już o ilości! Sala wyglądała przepięknie, a co najważniejsze my nie musieliśmy się o to martwić, bo dekoracja była w cenie. Dziękujemy raz jeszcze za wszystko! W przyszłości na pewno będziemy jeszcze do Was wracali! Polecamy serdecznie!

  1. user ★★★★★

    Uczestniczyłam na kilku przyjęciach w tej sali i wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Sala jest elegancka, przestronna i za każdym razem dobrze przygotowana i udekorowana. Jedzenie było smaczne, ładnie podane oraz ciepłe, a obsługa miła i sprawna. Cała atmosfera sprzyjała dobrej zabawie, a organizacja zasługuje na duży plus. Uważam, że jest to jedna z lepszych sal na przyjęcia w naszej okolicy i napewno jeszcze tutaj wrócę.

  2. Elżbieta Badowska ★☆☆☆☆

    Niestety poziom i jedzenia i obsługi pozostawia wiele do życzenia- kupuję regularnie od kilku lat i obecnie od kilku miesięcy za każdym razem jedzenie jest niedobre - warzywa grubo obrane, ryż twardy (przesuszony, niedogotowany?). Dodatkowo to, ile zapłacicie, to loteria… - raz 30 zł, raz 33 a raz 36 za drugie danie… z reguły daleka jestem od wystawiania takich ocen, ale tutaj inaczej się już nie da…

  3. Beata K ★☆☆☆☆

    Wzięłam ziemniaki pieczone, które były zimne. Dewolaj niesmaczny - wypłynęło z niego mnóstwo tłuszczu i jakieś masy i nie było to masło ani ser. Kapusta kiszona okropnie słona. Obiad niejadalny - 2/3 zostawiłam. Strata 27zł JUŻ TU NIE WRÓCĘ.

  1. Monika Laska ★★★☆☆

    Plus za ładny wystrój w środku i miłą obsługę. Podjechaliśmy na obiad po 17 niestety ryba juz byla letnia i lekko twarda (dorsz ) kotlet przesiąknięty filetem rybnym również letni ziemniaki tez swoje odleżały jedynie dobra byla surówka. Być może po 14 ten obiad byl by lepszy i ciepły. Minus za to że to nie ma stałej temperatury jednak obiad powinien być gorący.Daje 3 gwiazdki być może poprawią się.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hutnik Catering?

Hutnik Catering znajduje się przy aleja Jana Pawła II 10, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hutnik Catering?

Można skontaktować się z Hutnik Catering pod numerem +48 334 322 402

Jak można dotrzeć do Hutnik Catering?

Do Hutnik Catering można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements