Przegląd katalogu
- 3,872 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 3872 wyników
Przeglądaj cafe w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,872 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 2,085,150 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera cafe z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Wadowice i innych.
“To jeden z najlepszych chlebów w Krakowie, bardzo drogi (cena jak w Niemczech czy Szwajcarii). Niektórzy piszą, że jest twardy i czerstwy: taki jest prawdziwy chleb. Miękkie i słodkie są buły z odpiekanej semoliny z marketu. Inne jakościowe piekarnie mają obecnie (2025 r.) chleb równie dobrej jakości, w podobnych cenach.”
“Bardzo dobra herbatka i przemiła obsługa, na pewno wrócę i będę polecać ❤️”
“Świetnie i klimatyczne miejsce. Pyszne drinki”
“Byłam z mężem przejazdem w Krk, a że mąż był głodny to wpadliśmy do "Szwagra". Sam lokal wygląda niepozornie ale zapach był zachęcający. Zdecydowaliśmy się na dwa Rollo z wołowiną i zapiekankę. Pan który nas obsługiwał był bardzo miły i konkretny. Widać było lekkie zmęczenie, ale nie wpłynęło to na obsługę nas. Przed nami była para która stwierdziła, że biorą po raz kolejny burgery bo poprzednie bardzo im smakowały. Po tej informacji czułam że jedzenie będzie dobre. I przyznam szczerze nie doceniłam " U Szwagra". Zapiekanka pyszna i gorąca, a Rollo świetne z pyszną wołowiną. Ceny bardzo przystępne szczególnie że to jest Krk. Dodatkowo porcje duże i można się spokojnie do syta najeść. Jak ktoś będzie w pobliżu to polecam wpaść do "Szwagra" :)!”
“Najlepsze frytki w Krakowie, bez dyskusji. Przemiły Pan, chojna ilość sosów oraz dodatków. Wzięliśmy sos serowy oraz słodki chilli - oba petarda. A z dodatków papryczki jalapeño - również petarda. Sosy i jeden dodatek w cenie - duży plus. Porcja duża (500g) jest ogromna i kosztuje 15 zł, moim zdaniem w porządku. Dla mężczyzn - kobieta wyszła z uśmiechem na twarzy.”
“Pyszne domowe obiady, różnorodne zestawy lunchowe, szybka dostawa ciepłych dań - polecam!!! ☺️ Jak na obecne czasy ceny są rewelacyjne.”
“Powrót do Włoch w tym niewielkim i gustownie urządzonym lokalu. Pyszne, prawdziwe włoskie smaki. Autentyczne składniki. Oliwa, oliwki, kawa, wino, wędliny, pieczywo. Wszystko 10/10. Najprostsze jest najsmaczniejsze. Polecam!”
“Pani Jest szczera i mówi prawdę co dziś ludzie jedzą. Przepyszne lody zrobione z naturalnych składników mialem okazję kosztować w Jedynej i w 100% polecam. Jeśli ktoś jada lody o smaku smerfowym to nie jest miejsce dla niego!”
“Smacznie, miło, w dobrym guście”
“Bardzo ładne miejsce i bardzo uprzejma i miła pani. Gorąco polecam Ptys.”
“Piekarnia zasługująca na wyróżnienie za jakość produktów. Bardzo dobre grahamki, apetyczne, ładnie wypieczone, chrupiące, nie wysuszone.”
“Super pieczywo, rewelacyjne drozdzowki, zawsze smacznie i nie za wysoka kwotę, bardzo miła obsługa, polecam ! ;)”
“Bardzo profesjonalna obsługa duży wybór ciast i tortóŵ :) Polecem”
“pijalnia dla prawdziwych rodakow co zyją tu od dawna”
“Zawsze tu kupuję świeże pieczywo.”
“Jedzenie wyśmienite. Polecam wszystkim. Dla właściciela gotowanie to nie tylko pasja . Po prostu MISTRZOSTWO SWIATA !!@”
“Rewelacyjnie zaopatrzony sklep. Spora przestrzeń, czysto i bardzo, bardzo miła obsługa. Do tego duży parking obok.”
“Pyszny rosół i tarta, miłe panie obsługujące. Polecam!”
“Bardzo miła i pomocna Pani w sklepie z dużą wiedzą w temacie którym się zajmuje. Duży wybór towaru, z przyjemnością zrobiłem tam zakupy. Jednocześnie przestrzegam przed placówką tej firmy w Galerii Krakowskiej.”
“Można zobaczyć jak pali się i przygotowuje kawę.”
“Bardzo dobre wypieki a Pani Dorotka zawsze świetnie doradzi. Polecam!”
“Jedna z najlepszych kremówek jakie miałem okazje zjeść w całym swoim życiu. Polecam!”
“Pyszne, puszyste gofry ze świeżymi dodatkami. Dodając opinię wiedzę sporo negatywnych ale przebywając w lokalu żadnych negatywów nie uświadczyliśmy. Ceny dosyć wysokie ale to miasto już do tego przyzwyczaiło”
“O ile wcześniej nie chciałam tam przychodzić, o tyle od zmiany właściciela sklep stał się zupełnie innym miejscem. Obsługa z uśmiechem pomaga w zakupach i nikt się na mnie nie gniewa za to, że przychodzę ;)”