Przegląd katalogu
- 1,256 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 1256 wyników
Przeglądaj cafe w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,256 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 924,405 opinii i ocen.
“Wszystko zrobione na wyższym poziomie! w gofrach - dużo pistacj (orzechy i krem), pyszne ciasto, Deser Dunajski - fantastyczny!!! dziękujęmy!!!”
“Pyszne jedzenie na studencki portfel. Polecam”
“pyszne boxy, wiadomo, ze jest to jedzenie mrożone, ale porcje sa duze, mozna się najeść jak ktos ma ochotę na fastfooda”
“Chill Burger wszedł jak złoto... Było też tagliatelle i sałatka. Lokal odwiedzony zupełnie przypadkowo okazał się strzałem w 10. Menu nie jest za bogate ale za to smaczne i świeże. Czas oczekiwania na wynosił około 20 minut. Ciekawy wystrój wnętrza - trafiliśmy jeszcze na świąteczne. Jeśli nie przeszkadza Ci to, że kręcą się ludzie (lokal położony na parterze hotelu) i lubisz dobrze zjeść to śmiało jest to punkt do odwiedzenia na mapie Krakowa.”
“Przytulny bar w stylu amerykańskim z krótkim menu, jedzenie smaczne. Zamówiłam Fajita z wołowiną, danie ciekawe i smaczne niestety było bardzo mało wołowiny za to bardzo dużo papryki. Jadłam to danie pierwszy raz więc może proporcje są właściwe? Za to minus jedna gwiazdka. Mój kolega pochodzący z USA zamówił burgera klasycznego i dał mu bardzo dobrą ocenę! Obsługa bardzo profesjonalna, kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po angielsku. Ogólnie ciekawe menu, smaczne jedzenie, dobra obsługa i miłą atmosfera, ceny umiarkowane! Za osobę 120 zł danie plus 2 drinki%”
“Widok z tarasu fantastyczny, obiad pieknie podany, wręcz artystycznie, smacznie. Herbatę natomiast odradzam.”
“Naprawdę świetne jedzenie oraz grzane piwo, porcje są konretne. Obsługa jest na odpowiednim poziomie. Staropolski wystrój nadaje charakteru temu miejscu.”
“Bardzo dobre jedzenie!!! Pyszny makaron z kurczakiem , Pizza i Najlepsza Lemoniada jaką pił mój Syn. Bardzo fajny lokal. Dużo miejsc lecz w weekend robi się tłoczno lecz warto zjeść i się przekonać .”
“Polecam z całego ♡ najlepsze sniadania na Kazimierzu. Świadczyć może o tym kolejka do stolików. Przemiła obsługa, klimatyczne miejsce. Co do jedzenia - przepyszne. Każdy z nas wybrał coś innego i wszystko było wyśmienite. Zjawimy się tu na pewno nie raz.”
“Fantastyczne miejsce na wieczór z przyjaciółmi, bar ma wyjątkową atmosferę, świetną muzykę i szeroki wybór pysznych drinków. Obsługa przyjazna, miła i pomocna”
“Widzę, tu kilka złych opinii, i się dziwię, ale to chyba jedyny sklep stacjonarny, w którym robię zakupy osobiście. Mili ludzie to prowadzą, na turniejach jestem tam raz na kwartał (Lorcana), ale bardzo lubię tam grać. Zapiekanka, kawka, karcianki w przystępnych cenach. Polecam :)”
“Świetne miejsce. Klimat krakowski. Dobra muzyka. Obsługa zacna jak i trunki.”
“Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej wizyty z grupą przyjaciół. W lokalu wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od znakomitych barmanów, poprzez wystrój i lokalizację - same plusy. Miejsce z pewnością jest godne polecenia!”
“Miejsce z cudownie przyjemnym klimatem. Pani z obsługi bardzo sympatyczna, a jedzenie smaczne. Pancake z jabłuszkiem i kawa strzał w dziesiątkę. Chłopak również zadowolony ze swojego śniadanka na słono Dziękujemy i polecamy :)) ”
“Moim zdaniem najlepszy food truck na mapie Niepołomic, pyszne jedzenie, duże porcje, sympatyczna obsługa, polecam”
“Polecam, stołowałam się tu 4 dni z rzędu mieszkając w apartamencie powyżej. Jedzenie świeże i smaczne, przystępne cenowo. Obsługa miła, owszem zażyło się że przy większej grupie o czymś zapomniano z zamówienia. Polecam bardzo.”
“W takim małym pomieszczeniu wystąpił chór chłopięcy z Lipska 3 rzędy warto było!”
“Bardzo dobra pizza a także obsługa.”
“Razem z kolegą zwiedzamy Kraków w poszukiwaniu najlepszego kebaba - były lepsze, gorsze, były też takie które po jakimś czasie zeszły na psy.. A Euforia nas po prostu zachwyciła! Po 1 - składniki - idealne proporcje i jakość. Po 2 - rozmiar - przygotujcie się na wielką porcję! W stosunku do innych kebabów robią to "od serca". Po 3 - ostry sos! Przyzwyczailiśmy się kupnych sosów które są po prostu niedobre. Tutaj mamy ręcznie robiony ostry sos.. Jest i ostry i smaczny! IDEAŁ! Trzymajcie tak dalej, a będziecie żyć ze stałych klientów ;)”
“Bardzo ciekawe miejsce. Pierwsze na co zwróciłam uwagę to bardzo czyste szkło i lokal. Bardzo na 5, ponieważ w Krakowie nie jest łatwo o takie lokale. Ceny ciut wyższe ale nie są wygórowane. Miła obsługa i naprawdę super klimat. :)”
“Smutny, nie uśmiechnięty barman, za to barmanka jest duszą tego lokalu, generalnie pozytywnie:) dobry wybór piw. Zdaniem ekipy najlepszy lany Guiness jaki mieli okazję pić.”
“Świetne miejsce na kawę przed sensem. Przepyszna fiat white z ekstremalnie sztywną pianą - dawno nie piłam lepszej. To samo herbata - świetna jakość. Fajny klimat: z jednej strony widok na Aleje Trzech Wieszczów, a z drugiej symbol kina, czyli wiadoma mozaika. Sympatyczna obsługa.”
“Ciekawe miejsce, połączone z biurem podróży. Obsługa przychodzi z innego miejsca, gdy zadzwoni się dzwonkiem. Wystrój już przeszedł swoje lata świetności, jakiś czas temu. Zimowa herbata za to pyszna :)”
“Pysznie idealne rozpoczęcie dnia. Proste ale jakże dobre połączenia składników i smaków, omlet z mozzarellą i sosem tzatziki- niby banał ale jakże efektowny. Wystrój tez super, podoba mi się ten prlowski klimat.”
“Wspaniała kawa mrożona z gałką ulubionych lodów. Aromatyczne mocne espresso. Miła obsługa. Można usiąść na zewnątrz. Polecam to miejsce.”
“Bardzo przytulnie, kawa smaczna, obsługa miła i ciasta „bez niczego” bardzo dobre, ponad standard takich miejsc. Ceny całkiem atrakcyjne”
“Pyszne jedzenie, ciekawe drinki, na zewnątrz fajny klimat, z widokiem na krakowskie sukiennice. Przemiła obsługa, zwłaszcza pani Katia ☺️ zadziwiające, żeby kelnerka tak dobrze potrafiła opisać skład drinka i jeszcze doradziła, który wybrać. Polecam to miejsce.”
“Bardzo miła obsługa, smacznie i niedrogo. Porcja bardzo duża. A wystrój? Jak wystrój. Przyszedłem zjeść . Jak ktoś chce pięknych wystrojów to do restauracji niech idzie. Jeszcze raz. Gołąbki super..”
“Bardzo przyjemne miejsce, idealne do wyjścia z partnerem, drinki mocniejsze niż w innych miejscach, bardzo smaczne, byliśmy we wtorek, miejsce zaciszne, obsługa uśmiechnięta, grzeczna. Ceny drinków na normalnym poziomie. Polecam i będąc w Krakowie napewno chętnie wstąpię.”
“Byłem tylko raz, natomiast w pełni zasłużone *****”