Przegląd katalogu
- 233 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 233 wyników
Przeglądaj sushi w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 233 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 135,310 opinii i ocen.
“Ładne i spokojne miejsce. Polecam spacer na około zalewu.”
“Całkiem smaczne lody. Postarzane. Muzyczka i klimat specyficzny - ale bardzo ok.”
“Bardzo dobry kurczak w sosie masło/czosnek. Jedna z lepszych pozycji w menu. Porcję spore. Czas oczekiwania stosunkowo szybki. Obsługa w porządku. Polecam.”
“Czysto , przestronne alejki, towar zawsze ładnie poukładany, miła i pomocna obsługa, duży parking na plus. Polecam!”
“Super galeria, mała a jest w niej wszystko co potrzeba i szewc i zoolog, spożywczy kaufland, budowlany, ccc, pepco, sinsay, kik, dealz, sowa, kebab,moda włoska, apteka i duży parking. Polecam.”
“Super jedzenie! Wszystko świeże, smaczne, szybko podane! Porcje idealne... Gorąco polecam !”
“Wróciliśmy do restauracji po ponad roku i ponownie jesteśmy bardzo zadowoleni! Jedzenie bardzo dobre, a zamowilismy w sumie 3 różne dania. Obsługa bardzo miła. Jakość oraz ceny dań w porządku. Czas oczekiwania na zamowienie trochę dłuższy niż standardowo, ale to nie był problem. Ogólnie wrażenia smakowe bardzo pozytywne. Na pewno wrócimy ponownie przy kolejnej wizycie w Kielcach.”
“Najlepsza pizza w ck. Zawsze stąd zamawiam dla siebie nigdy się nie zawiodłem”
“Świetna pizzeria, odwiedzona z polecenia i warta swojej ceny. Do wyboru mamy pizze mała (30cm) oraz duża (40cm) w przeróżnych wersjach. Są również szczególne pizze polecane przez właścicieli. Ciasto jest bardzo włoskie, wypiekane w piekarniku z sosem pomidorowym i serem a dopiero po upieczeniu kladzione są dodatki przez co pizza zachowuje mega świeżość i jest pyszna. Ceny nie są zbyt wysokie, oscylują w kwotach 25-30 zl. Jedynym minusem jest to, że lokal jest dość mały ale tak to 5+!”
“Super miejsce, obsługa b.miła. Pozwolono transmitować mecz, który leciał w telewizji. Co do jedzenia to pyszna pizza. Osobiście polecam z serowymi boczkami.”
“Klasa, wszystko się zgadza. Frytki pycha, chrupkie. Burger pyszny, nie zamulił po zjedzeniu a porcję wziąłem dla prawdziwego zawodnika nie z pierwszej łapanki. Moja pierwsze zamówienie i nie ostatnie, fiu, fiu, fiu.”
“Dobra pizza i smaczne sosy, pizza duża i w świetnej cenie. Lokal zadbany i przyjazna atmosfera”
“Zamówiliśmy dwie- Balbinkę i Pepperoni. Pizza Balbinka mega zaskoczenie, typowe włoskie składniki, bez udziwnień. Przeniosłam sie na południe Włoch, uwielbiam ten typ ciasta!! Pepperoni pyszne, bo z naprawdę dobrym salami. I na deser włoskie Peroni. Zrobiliście nam przedsmak naszych włoskich wakacji. Dziękujemy i polecamy!!”
“Jak zawsze jedzonko warte grzechu . Wracam od lat.”
“Bardzo dobrze zatowarowany sklep,szeroki wybór jedzonka jak i napojów .. ale co najważniejsze PRZEMIŁA OBSŁUGA chyba najlepszy skład ze wszystkich żabek w Skarżysku ♥️”
“Smaczne jedzenie, ładny wystrój lokalu, obsługa miła. Polecam :)”
“Wspaniałe naleśniki Bolognese i Chorizo Zimowe herbatki też na plus”
“Super miła obsługa burger przepyszne śmiało można powiedzieć ze najlepsze jakie jadłem do tej pory”
“Bardzo sympatyczne panie kasjerki i bardzo pomocna obsługa na sklepie, polecam to Dino.”
“Lubię sklepy Dino. Dlaczego w Warszawa nie ma ich. Tylko jakies chrząszcze.”
“Wspaniała pizza, cieniutkie ciasto, przepyszne dodatki. Odwiedziliśmy pizzerię rodzinnie i wszyscy zachwyceni. Dzieci oceniły 10 pkt na10. Klimatyczne miejsce i szybka oraz miła obsługa. Na pewno będziemy tu wracać :)”
“Bardzo dobre jedzenie.Lepszej pizzy niż tam to nigdzie nie jadłam.Obsługa bardzo miła.Polecam!!!!”
“Świetne jedzenie, bardzo smaczne, żal popijać żeby nie stracić smaku. Zaskakujące czasem są takie niepozorne miejsca. Polecam”
“Bardzo dobry i tani hamburger. Dużo świeżych warzyw, bułka nie jest marketowa, a mięso – choć nie wygląda idealnie – smakuje o niebo lepiej niż w typowych fastfoodach. Polecam spróbować!”
“Pyszna pizza, najlepsza z samą oliwą , miejsce choć małe to przytulne i czyste. Obsługa na wysokim poziomie ,umiarkowane ceny.”
“Bardzo dobra pizza, lepsza niż w pewnej pizzerii obok. Dobre ciasto, składniki oraz (akurat u mnie) brak miejscowych przypaleń pizzy, co jest według mnie sporym problemem niektórych pizzerii. Krzesła (na ławkach nie siadałem) mają jedną wadę, że metalowa rama w górnej części oparcia, blokuje możliwość oparcia sie o całość lub ogolnie dolną część, chyba że ktoś chce siedzieć nienaturalnie prosto.”
“Bardzo dobre jedzenie i obsługa da się bardzo dobrze najeść.Polecam”
“Bardzo smaczna pizza i jeszcze lepsza obsługa!”