Opinie

  1. Bartek ★★★★☆

    Pizza smaczna, cienkie ciasto, duża ilość składników, drobny minus za lokal w którym jest bardzo mało miejsca, ale najważniejsze że pizza jest ok

  2. Anna Robak ★★★☆☆

    Niestety mimo wysokiej oceny ⭐ jestem bardzo zawiedziona. Zamówiona została pizza z bakłażanem i boczkiem i wszystko oprócz ciasta wydawało się być surowe. Ponadto cebuli (również prawie surowa) było tyle że spokojnie na 3 pizze by wystarczyło.

  3. Bartłomiej Dębski ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna, dobra ilość składników, same składniki na pizzy świeże i dobre w smaku . Czas oczekiwania adekwatny. Lokal mały i to jest chyba jedyny minus tego lokalu.

  1. Anita Jas ★☆☆☆☆

    Niewiem co się zadziało w tej Pizzerii bo kiedyś robili tam naprawdę dobrą pizzę a teraz jest ohydna. Ciasto gumowate,jakby wyjęte z mikrofali, najtańsze dodatki,ser złej jakości udający mozarellę,podła wędlina udająca szynkę,boją się przypraw więc ich nie ma ,czarne stare pieczarki,sosu pomidorowego śladowe ilości. Źle wydane pieniądze.Nie polecam!

  2. Maciek Oli ★☆☆☆☆

    Jadłem w lokalu, pizza totalnie bez smaku, ciasto ok ale też bez smaku, sosu pomidorowego (lub czegoś rozwodnionego co ma go przypominac) na pizzy dosłownie maznięte odrobinkę i też totalnie bez smaku składników ok dużo ale kurczak np słabiutko przyprawiony także pizza słabiutka a teraz hit! W moim sosie czosnkowym znalazł się cały ząbek czosnku który trafił na mój kawałek i go przegryzłem! Pierwszy raz widzę coś takiego! Szok nie polecam tego lokalu... najgorzej wydane 40zl na pizzę w kielcach

  3. Jacek Jarkiewicz ★★★★★

    Malutka pizzeria, ale z przyjemną atmosferą. Dużym plusem są niestandardowe pizze, rukolą z suszonym pomidorem była bardzo smaczna. Duża ilość świeżych dodatków na cienkim cieście nie tylko bardzo ładnie i apetycznie się prezentowała, ale również była cieszyła podniebienie. Obsługa była bardzo miła i szybka, jest też promocja na napoje przy zamówieniu powyżej 30zł, jedyny minus stanowiły plastikowe sztućce. Ogólnie polecam.

  1. Aleksandra Tomal ★★★★★

    Świetna pizzeria, odwiedzona z polecenia i warta swojej ceny. Do wyboru mamy pizze mała (30cm) oraz duża (40cm) w przeróżnych wersjach. Są również szczególne pizze polecane przez właścicieli. Ciasto jest bardzo włoskie, wypiekane w piekarniku z sosem pomidorowym i serem a dopiero po upieczeniu kladzione są dodatki przez co pizza zachowuje mega świeżość i jest pyszna. Ceny nie są zbyt wysokie, oscylują w kwotach 25-30 zl. Jedynym minusem jest to, że lokal jest dość mały ale tak to 5+!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Pod Trójką?

Pizza Pod Trójką znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 3, 25-001 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Pod Trójką?

Można skontaktować się z Pizza Pod Trójką pod numerem +48 413 432 161

Jak można dotrzeć do Pizza Pod Trójką?

Do Pizza Pod Trójką można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements