Przegląd katalogu
- 105 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 105 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 105 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 87,562 opinii i ocen.
“To byla najbardziej satysfakcjonująca wizyta w mc donaldzie, jaką kiedykolwiek odbyłam. Restauracja jest nieco ukryta, jeśli nie sprawdziliśmy na mapie gdzie jej szukać, to bardzo łatwo ją przegapić. Prawdopodobnie dlatego w środku był bardzo mały ruch. Sprawiło to, że poczuliśmy lekki niepokój, czy przypadkiem jedzenie nie będzie "zleżałe/nieświeże". Za skoczyliśmy się pozytywnie. Wszystko było świeże, ciepłe, idealne. Frytki chrupkie, nie surowe, ale też nie spalone. Burgery dokładnie takie, jakie powinny być. Obsługa szybka. W toaletach czysto.”
“Pizza przepyszna! Za obsługę dałbym 6 , gdyby tylko była taka możliwość :)”
“Pizza bez zarzutu 10/10 Składników wystarczająca ilość Wszystko bardzo smaczne Sosy dobre Cena za pizzę 50cm + piwo z sokiem + ice tea + Pepsi = 57zl”
“To miejsce ma niepowtarzalną atmosferę To zasługa cudownego personelu a w szczególności chciałabym wyróżnić Pana Kacpra, który przyjmował ode mnie zamówienie. To w jaki sposób Kacper połączył profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie sprzedaży z zachowaniem swojej charyzmatycznej osobowości, która wywołuje uśmiech na twarzy sprawia, że do tego miejsca chce się wracać! Lekki minusik za jedzonko- w burgerze Drwala nie dostałam ochronnego papierka ułatwiającego jedzenie, ale to tylko małe przeoczenie. Reszta w jak najlepszym porządku”
“Przepyszne naleśniki zarówno na słodko jak i na wytrawnie. Spore porcje, idzie się najeść jednym wytrawnym naleśnikiem. Miła obsługa”
“Jedzienie smakuje dobrze, zresztą jak w każdym maku. W skład nie wnikajmy. Toaleta dramat. Jest tylko jedna męska kabina gdzie często chadzają osoby bezdomne nie dbające o higienę. Plusy: często czynne od 3 nad ranem”
“Miła szybka obsługa, smaczne burgery,fajny klimat. Polecam”
“miejsce niepozorne gdyby nie googel nie trafił bym tam, a jedzenie jak domu, tanio i wielkie porcje”
“Kebab na frytkach bardzo dobry super mięsko šwierze i smaczne surówki”
“Nigdy bym nie przypuszczał, że w McDonald’s można poczuć się jak w świątyni haute cuisine. Obsługa – uśmiechnięta i profesjonalna – przyjęła mnie z takim wdziękiem, jakby podawali kawior, a nie frytki. Kierownik zasługuje na osobny laur: prowadzi zespół niczym dyrygent orkiestry, w której każdy hamburger i każda cola brzmią jak symfonia. Jeśli Michelin kiedykolwiek rozważy przyznanie gwiazdki fast foodowi – to właśnie tutaj powinna zawisnąć.”
“Dobre kanapki, polecam złapać ciasteczko. Jest naprawdę dobre.”
“Kebab jedzony już kilka razy, za każdym razem bardzo smaczny. Mięsko naprawdę dobre i obsługa bardzo miła. Polecam!! Zajrzę na pewno jeszcze nie raz! ❤️”
“Szybkie tankowanie - może nie najtańsze ale kawę mają dobrą.”
“Bardzo dziękuję. Jak na mnie ,to najlepszy Macdonald w Kielce. Szybko,smacznie, dopasowanie do każdego indywidualne. Wielkie dziękuję Mateuszu, naprawdę mało takich ludzi .Polecam”
“Rewelacyjne miejsce, ciasto do pizzy najlepsze grube i bardzo smaczne. Składników w mega wypasie bardzo dużo.”
“Świetne i świeże jedzenie wszystko smaczne”
“ulubiona pizza, jestem stałą klientką już od lat i pizza zawsze jest przepyszna, czas oczekiwania krótki i obsługa miła!! Polecam serdecznie ”
“Cudownie odkryć takie miejsce :))) Na nocnym "wietrzeniu" super jak ktoś poratuje cię choć "kasy" zapomniałeś - dzięki za tamte chwile. Wrócę już wkrótce - tak normalnie tym razem - do ZOBACZENIA :)))”
“Jedzenie świeże lokal czysty i panuje w nim przyjemna atmosfera , super personel w szczególności pan Igor , najlepsza stacja w Kielcach!”
“Kolejna miejscowka smak ten sam co na żytniej rodzinny kebab polecam :)”
“Bardzo dobry kebab. Nigdy w życiu nic mi aż tak nie smakowało. Bardzo polecam i szanuję za gratis ( cola 1l )”
“Polecam Kebab bardzo miła obsługa. Mimo później pory i tuż przed zamknięciem udało się zamówić mięso było mieszane bardzo dobre. Mięso świetne delikatne i wyraziste. Bardzo dobre dodatki i tortilla mimo że zamówiłem cieką to bardzo dobrze zgrzania i trzymająca się na wynos idealny. Zamówienie było gotowe po 5 minutach. Lokal czysty zadbany. Panowie z obsługi z zagranicy ale dobrze mówią po Polsku. Polecam zwłaszcza gdy ktoś czeka na autobus to idealnie by coś wrzucić na ząb. Na duży plus rozmiar bo średni kebab mieszany miał wielkość ręki od palcy do łokcia mniam.”
“Wbrew negatywnym opiniom nadzwyczaj pozytywne wrazenie. Dluzszy czas oczekiwania rekompensuje mily pan przygotowujacy zarelko, ktory robi to wyjatkowo pieczolowicie. Zamowione tortille i pita xxl z mieszanymi sosami w calosci wypelnione miesem, ktore przewaza. Surowki w ilosci od tak, dla smaku. Sosy mieszane nie sa ostre. Ciasto podpieczone idealnie, kruche, w calosci trzyma nadzienie do konca, ktore jest dobre doprawione. Mieso lepsze niz w niejednej kebabowni, choc ta na Slichowicach nadal wygrywa. Jednak za te cene i jakos- zdecydowanie warto!”
“Kebab bardzo solidny. Mięso dobrze przyprawione, nie przesolone. Sosy dobrane z głową, niczego nie za dużo, nie za mało. Warzywa świeże, bułka lekko chrupiąca, a całość dobrze złożona – nie rozlatuje się w rękach. Obsługa szybka i miła, cena rozsądna. Nie jest to może kebab życia, ale wszystko gra i człowiek wychodzi zadowolony. Stoliki również się nie lepią i jest bardzo czysty i schludnie.”
“Polecam z całego serca. Jedzonko bardzo smaczne, wszystko zawsze świeże. Personel bardzo miły. Napewno wrócę jeszcze nie raz! Do zobaczenia ☺️”
“Jedzenie jak zawsze smaczne i szybko wydawane :) Pani z kręconymi włosami przy kasie była bardzo miła ☺️”