Wziąłem colę małą, kosztuje jakieś 9 złotych i mam wrażenie, że kupiłem zwykłą wodę, rozcieńczoną tak, że nie da się pić, także pół szklanki lodu, burger jest dobry, ale kotlety są źle smażone, czuje się jak plastik.
Zdjęcia
Opinie
-
Kirill Ivchenko ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Jankowska ★☆☆☆☆
Obsluga nie miła, dlugo sie czeka ma zamowienie chociaz nie ma ruchu, frytki surowe w srodku a burgery zrobione „na odwal sie”
-
Marcela ★☆☆☆☆
Zamówienie przez Glovo – nie dostałam zamówionego loda, a do tego były dwa złe napoje zamiast tych, które wybrałam. To już kolejny raz, kiedy coś się nie zgadza. Duży minus za brak staranności przy kompletowaniu zamówienia
-
Ania Zawacka ★★★☆☆
Wizyta w tym mc była taka sobie. Zamówiłam super combo i lody, kiedy przyszło do odbioru mojego zamówienia podeszłam i powiedziałam po co przyszłam. Mówiąc panu nr zamówienia wiedziałam które jest dokładnie moje bo zauważyłam nr na wydruku. Kiedy wzięłam zamówienie pan stwierdził że nie jest moje, stwierdziłam ok może to mój błąd, odeszłam. Poczekałam chwilę i to zamówienie dalej leżało i czekało podeszłam ponownie i powiedziałam że to jest moje zamówienie po czym znów je wzięłam, pan jakby nigdy nic nawet nie przeprosił za pomyłkę. Finalnie miałam zimne jedzenie. Wiem że jest tam sporo pracy ale powinno wyglądać to nieco inaczej, nie dostałam żadnego słowa „ przepraszam „ lody już były jak śmietana.
-
Dawid Worwa ★☆☆☆☆
Brak słów, żeby pracownicy musieli pracować w swoich prywatnych ciuchach. Najgorsze jest to ze na pewno tez ubrania nie są przystosowane do pracy w żywnością. Nie mówiąc o wyglądzie wizualnym które psuje wizerunek McDonalda
-
Kinga Marta ★☆☆☆☆
Kupiłam dzisiaj lemoniadę , była obrzydliwa macie popsuty sok. Pieniądze poszły w błoto bo musiałam ją wywalić . Takie restauracje powinny sprawdzać daty ważności . Nie polecam
-
Marcin Bąk ★☆☆☆☆
Tragedia pani kierownik zauważyła po 11 wydaniu po za kolejnośc że brakuje produktu 20 min później wydali w szybcy chra ale radość minęła prz stoliku brakowało zamówienia masakra
-
Patryk Bzymek ★★★☆☆
Nie lubię McDonald's ale lody mają dobre ale dziewczyna zamówiła shake i nie był tak dobry jak w innych restauracjach McDonald's
-
nopateg nope ★☆☆☆☆
Chciałam zjeść smaczny i szybki posiłek, który dodałby mi siły na dalszą drogę gdyż jestem wolontariuszem i musze szybko się przemieszczać aby zebrać jak najwiecej. Zamówiłam więc croissanta z czekoladą, po 5 min dostałam jednak informacje od pani, że nie mają tego w ofercie i musze zmienić zamówienie. Oschłym głosem zaproponowała mi coś innego a musiłam wybrać inną rzecz więc wybrałam babeczkę. Gdy spróbowałam jej była ona nie dobra, gorzka a wręcz czerstwa. Nie kupiłabym jej jeszcze raz i nie polecam żadnej z nich. Moja przyjaciółka w tym samym czasie zamówiła zestaw z kawą i tostem. Gdy podeszła po zamówienie wydali jej tylko kawę, a gdy zapytała się czemu nie dostała tosta to pani, która jej to wydała powiedziała że jeśli ma jakiś problem to powinna zamówić w innym Macdonaldzie. Nie polecam, nie miła obsługa i okropny smak.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Warszawska 26, 25-317 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 882 656 950
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku