Na zamówienie czekaliśmy 30 min którego i tak nie dostaliśmy. Po 25 minutach podeszłam zapytać czy długo jeszcze musimy czekać, pan odpowiedział, że zaraz to sprawdzi po czym poszedł nakładać frytki, za chwilę podeszła pani, która powiedziała tylko że zawoła managera, w biegu jeszcze jakaś pani powiedziała ze zaraz skompletuje moje zamówienie... W końcu podeszła do nas Pani "manager" Agnieszka, od której do samego końca nie usłyszeliśmy nawet słowa "przepraszam" przyniosła nasz rachunek po czym powiedziała chaotycznie i dość opryskliwe, że nie może nam tego zamówienia wydać? Dlaczego? Nie dowiedzieliśmy się. Na koniec zwróciła nam kwotę w gotówce bez pytania czy taka forma nam odpowiada (płatność była kartą) kiedy powiedziałam Pani, że nawet słowa przepraszam nie usłyszałam to z oburzeniem i z wielką łaską wypowiedziała tak trudne dla niej słowo... Nie polecam bardzo tego miejsca
Zdjęcia
Opinie
-
Da W (DW) ★☆☆☆☆
-
Michał Nogaj ★★☆☆☆
Właśnie zamówiłem i odebrałem swojego mc o Fish, nie wiem czy to tak powinno wyglądać ale 1/3 plasterka sera przy dosyć dużej cenie jak za tak małą kanapkę to chyba żart.
-
Michał ku ★★★★★
miejsce niepozorne gdyby nie googel nie trafił bym tam, a jedzenie jak domu, tanio i wielkie porcje
-
Mateusz Malinowski ★☆☆☆☆
Kanapki McCrispy został dostarczone bez głównego składnika czyli mięsa! Rozumiem że można zapomnieć sosu, ogórka ale żeby dużego kawałka mięsa nie dać do kanapki…. Rozumiem że niepełnowartościowy produkt powinien być zwrot pieniędzy?
-
Karol Bedorf ★☆☆☆☆
Zimno na sali… kawa tez zimna. Pani na kasie stwierdziła ze nie jest taka zimna ( widocznie wie lepiej bo przecież to ona będzie ja piła) frytki zleżałe i tutaj słyszę , ze na świeże trzeba było by czekać. Generalnie najgorsza obsługa w całych Kielcach. Nie polecam. Ktoś nie chce pracować albo kadra zarządzająca nie umie tych ludzi dopilnować.
-
Tomasz Miazga ★☆☆☆☆
Dzięki za nie spakowanie burgera Maestro. Najadłem się samymi talarkami i popiłem Colą. Z tego co widzę po opiniach nie byłem jedyny. Więc sprawdzajcie wszystko dokładnie przy zamawianiu na wynos bo to nie pomyłka tylko perfidne oszustwo. Odradzam wizyty.
-
Thomas O ★★★★☆
Jedzenie nie odbiega od innych "maków", obsługa dość nawet uprzejma choć wielkiego zapału nie ma. Do kiosku czekałem trochę żeby ktoś podszedł bo pani z koleżanką rozmawiała, ale w końcu raczyła podejść więc wybaczam jej, może miała gorszy dzień. Generalnie polecę bo lokalizacja bardzo dobra a jedzenie przygotowują dość szybko.
-
Bożena Witek ★★☆☆☆
Duży ruch jak zwykle w niedzielę. Ceny bardzo wysokie a jedzenie zgodnie z oczekiwaniami - tak jak to jest w tego typu miejscach. Trochę smutne dziewczyny obsługujące klientów, tak jakby pracowały za "karę". Niekiedy trzeba znaleźć się w takim miejscu - ale nie polecam.
-
KP ★☆☆☆☆
Zła atmosfera. Pani kierownik, w dojrzałym wieku, czarnowłosa krzyczy na pracowników. Słychać to w odległości kilku metrów. Sfrustrowana, nie nadaje się do tej pracy. Co do zamówienia kupione lody z polewą. Napełnione ledwo do połowy. W żadnym mc tak mało nie dostałam. Tu chyba panują jakieś inne standardy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy aleja Jerzego Szajnowicza-Iwanowa 16, 25-636 Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 787 072 047
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku