Przegląd katalogu
- 124 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 124 wyników
Przeglądaj wynajem domków letniskowych w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 124 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 42,776 opinii i ocen.
“Byłem z Żoną na weekend. Bardzo fajna obsługa. Żadnego problemu z parkingiem jak skończyła mi się doba hotelowa. Auto bez problemu mogło zostać pod opieką. Bardzo bogate śniadania. Kawa, herbata na goroca dostępne cała dobę.”
“Bardzo przyjemny pobyt, będziemy razem z moją dziewczyną również za rok w okresie feryjnym.”
“Mieliśmy okazję z żoną spędzić w Krupówka Mountain Resort romantyczny weekend z okazji 25 rocznicy ślubu jako prezent od dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel jest położny w pięknym, cichym miejscu co działa na duży plus. W pokoju oraz w łazience czysto, łóżko bardzo wygodne, super się spało. Co do jacuzzi również nie mamy żadnych zastrzeżeń, codziennie korzystaliśmy :) Śniadania standardowe, bardzo dobre. W naszym pakiecie mieliśmy również romantyczną kolację, do której dostaliśmy menu i mogliśmy wybrać jakie dania sobie życzymy, wszystko bardzo smaczne oraz elegancko podane, a Obsługa Hotelowa zadbała o miły klimat kolacji. Polecamy to miejsce i pozdrawiamy :)”
“Super miejsce, napewno wrócę z rodziną. Dodam że nawet dla 2 latki znalazły się atrakcje . A co do jedzenia porcje takie że nie szło zjezc . I mega dobre Polecam !!!! Cenny też super jak na jakość i miejsce .”
“Biorąc Hotel całościowo uważam, że zasługujecie na 5 gwiazdeczek ! Wspaniałe położenie, nietuzinkowe - stylowe lobby w którym można się zrelaksować przy bio kominku. Obsługa bardzo młoda i bardzo ambitna - w szczególności Pan na Barze o imieniu Szymon. Szczególne podziękowania za sprostanie wybrednym podniebieniom :) Pani na recepcji również bardzo miła i konkretna. Śniadania przepyszne i zróżnicowane. Jacuzzi zewnętrzne supcio ! Możnaby tylko lepiej opisać basen sportowy bo chyba mało kto wie, że takowy jest. Mam nadzieję, że nie podajecie szampana w szklanych kieliszkach bo takie widziałam postawione przy schodach wychodząc z basenu wewnętrznego :) Przepięknie urządzania strefa SPA. Zabiegi w zależności od oczekiwań skrojone indywidualne do potrzeb. Polecamy bardzo na „babski wypad” :)”
“Pokoje czyste z tarasem z ładnym widokiem na góry.Blisko przystanek z bezpłatnym autobusem i sklep żabka.Właścicel bardzo miły.Polecam.”
“Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok na Skalite oraz Skrzyczne. Subtelna wizualizacja drogi głównej i dobre miejsce parkingowe. Pokój wygodny, przestronny z pięknym balkonem. Stosunek ceny do jakości bardzo satysfakcjonujący. Gospodyni obiektu bardzo pomocna i wyrozumiała. Bardzo dziękuję za pobyt Pani Beato. Wszystkim polecam.”
“Razem z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Warunki mieszkalne super, zwłaszcza, że właściciel mile nas zaskoczył co do pokoju. Polecamy.”
“Perfekcyjne miejsce na totalnym końcu świata ze świetnym widokiem.”
“Gościliśmy w Skalite przez kilka dni i mamy bardzo dobre wspomnienia. Było czysto, łóżka wygodne, w pokoju czajnik, szklanki i kubeczki. W łazience suszarka. Plus za lampki przy łóżkach. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Nawet na diecie eliminacyjnej można było bez problemu skomponować sobie smaczne posiłki. Bardzo miła obsługa. Szczególnie ujęło nas ciepłe podejście obsługi do najmłodszych gości. Goszcząc w Skalite można korzystać z różnych form aktywności, zależnie od preferencji i kondycji. Z hotelu można wybrać się na Skrzyczne, Klimczok lub dłuższe wycieczki po górach, piesze lub rowerowe. Hotel jest położony na obrzeżu Szczyrku, więc do szlaków czy wyciągów trzeba kawałek podejść lub podjechać. Warto skorzystać przy tym z deptaka lub ścieżki rowerowej biegnących tuż obok hotelu. Ale jeśli ktoś nie lubi zdobywać szczytów, to nie musi tego robić, bo sam hotel jest położony w dolinie. Jest to więc również idealne miejsce dla seniorów, rodzin z małymi dziećmi i wszystkich, których cieszą spacery "po równym" nad szemrzącym potokiem i podziwianie pięknych widoków.”
“Najlepsza miejscówka w Szczyrku.Miejsce tworzą ludzie,a tutaj są wyjątkowi.Począwszy od wspaniałej szefowej Pani Faustyny i Halinki,po najcudowniejszą obsługę w postaci wciąż uśmiechniętej Pani Izy. Jedzenie przepyszne,kucharz Darek mega sympatyczny. Nie znam imion wszystkich pracujących tam osób,ale to oni tworzą to miejsce. Są cudowni. Wspomnę jeszcze,że pensjonat w centrum Szczyrku,pokoiki z widokiem na góry i skocznie. Aaa i mega wygodne łóżka... POLECAM♥️”
“Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Przyjeżdżam tu od paru lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z żadnymi problemami. Wręcz przeciwnie. Właściciele są niezwykle uprzejmi i pomocni. Pokoje za każdym razem przestronne, czyste i jasne. Nawet ręczniki na łóżku były bardzo ładnie ułożone jak w wysokiej klasie hotelach. Wokół cisza, spokój. Posiłki bardzo smaczne i syte. Ośrodek jest bardzo ładnie ozdobiony dekoracjami przypominającymi nam poprzednią epokę tworząc rustykalny klimat. Łazienki też posiadają normalny standard. Może poprzednicy pomylili Magdalendę z indyjskim Gangesem? Widać, że konta z negatywnymi komentarzami są albo podpłacone albo to polscy maruderzy, bo inne obiekty też negatywnie komentują.”
“Spędziliśmy święta w Szczyrku. Mimo mało zimowej pogody wyjazd bardzo udany, super obsługa, pyszne jedzonko i bardzo dobra lokalizacja w centrum Szczyrku z widokiem na Skrzyczne oraz całe pasmo gór, a jednocześnie cisza i spokój, bo obiekt nie jest w pierwszej linii zabudowy od drogi, dlatego wyjeżdżamy ze Szczyrku zadowoleni i wypoczęci :-)”
“Świetna sprawa!Pięknie, rodzinnie i z zapleczem w postaci altany basenu ogrodu i wielu innych.Polecam!”
“Wszystko super, pokoje czyste i przyjemne ;)”
“Klimatyczne miejsce. Bardzo miło spędzony czas”
“Gorąco polecam pensjonat Pani Moniki. Świetny lokal, czysto, pachnąco i schludnie. Właścicielka tworzy cudowną atmosferę i przyciąga przemiłą osobowością. Spędziliśmy tam kilka cudownych dni i jeśli będziemy wracać do Szczyrku, to na pewno wybierzemy ponownie to miejsce. Szczerze polecam!”
“Bardzo przyjemne miejsce, cicha i spokojna okolica, a jednocześnie blisko centrum i wyciągów. Przemili właściciele, przystępne ceny i przede wszystkim bardzo czysto. Byliśmy już dwa razy i na pewno wrócimy. Dodatkowo wypożyczalnia rowerów zaraz obok, także wielka wygoda w sezonie rowerowym.”
“Bardzo ładne miejsce. Wszystko jest świeże, czyste, ciepłe i schludne. Nasza rodzina to uwielbiała!”
“Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z oferty Hotelu Olimpia Resort,wspaniała i atrakcyjna baza lokalowa,smaczne posiłki, czyste,zadbane i gustowne pokoje,cisza,spokój, basen ozonowany, jakuzii, sauny,masaże,jest interesująco, a właściciel sympatyczny,zawsze służy pomocą,cechuje Pana takt i wysoki poziom kultury osobistej, Polecamy:)”
“Polecam w 100%. Wszystko było SUPER. Zajmowaliśmy studio na poddaszu. Pokoje były czyste, zadbane,komfortowe i dobrze ogrzewane. Czysta i zadbana łazienka w każdym pokoju. Bardzo mili, kontaktowi i pomocni Właściciele. Na miejscu wypożyczalnia i przechowywalnia sprzętu narciarskiego. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Blisko do stoków. Na pewno wrócimy :) Dziękujemy.”
“Najlepszy pośrednik w okolicy ! Polecam !, szybko i mega sprawnie.”
“Polecam miła atmosfera czysto i właściciele przemili cisza i spokój”
“Bardzo mili i życzliwi właściciele, domek dobrze wyposażony w spokojnej lokalizacji.”
“Schludny domek. Kontakt z właścicielem idealny. Miejsce ciche choć w centrum miasta. Polecam”
“Lokalizacja świetna, w samym centrum Szczyrku. Restauracja podaje swietne dania. Obsługa bardzo miła i pomocna.”
“Piękne i wspaniałe miejsce polecam”
“W obiekcie zapewnione wszystko co potrzebne - od płatków do demakijażu po frytkownice beztłuszczową czy xboxa. Miło się zaskoczyliśmy na miejscu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Masa zabawek do wyboru , atrakcje na ogródku. Dzieci się tu nudzić na pewno nie będą a rodzice odpoczną :). Syn był zachwycony. Dostępna jest za dodatkową opłatą sauna oraz bania ruska. Pani właścicielka bardzo mila! 20 minut na nogach od centrum Szczyrku, trzeba mieć troszkę kondycji żeby wrócić do apartamentu bo wejście jest wysoko. Serdecznie polecamy i chętnie tu wrócimy :)”