Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok na Skalite oraz Skrzyczne. Subtelna wizualizacja drogi głównej i dobre miejsce parkingowe. Pokój wygodny, przestronny z pięknym balkonem. Stosunek ceny do jakości bardzo satysfakcjonujący. Gospodyni obiektu bardzo pomocna i wyrozumiała. Bardzo dziękuję za pobyt Pani Beato. Wszystkim polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Jerzy C ★★★★★
-
Ola K ★★★★☆
Obiekt znajduje się w miejscu, w którym jest całkiem blisko spacerem do deptaka, supermarketów, ośrodka narciarskiego czy centrum. W willi czyściutko, a same pokoje schludne poza kurzem na półkach i nieciekawym stanem sufitu w łazience. W pokojach bardzo ciepło i przestronnie. W każdym znajduje się czajnik i mikrofala, a na każde piętro przypada lodówka. Można korzystać praktycznie z całej wspólnej kuchni. Ściany i sufit cienkie, więc czasem o 8 rano słychać maraton sąsiadów, ale to nie problem. Pani właścicielka bardzo miła, a w razie potrzeby bardzo łatwy kontakt. Z mojej strony polecam!!
-
Jakub ★★★★★
Rzeczywiście monitoring jest wszędzie - przed wejściem, w jadalni i w kuchni, ale nam pokoje odpowiadały - w nich nie ma kamer, a Pani właścicielka bardzo miła. Wystrój trochę w starym stylu, ale za to schludnie i czysto. Jest współdzielona kuchnia z kuchenką, mikrofalą wraz z zestawem sztućców, talerzy i szklanek. Wspólna lodówka na każdym piętrze. Za taką cenę nie ma co narzekać.
-
Izabela Bendiuł ★★☆☆☆
Bardzo czysty pokój z pięknym widokiem. Miła właścicielka. Dostęp do kuchni i jadalni, lodówki i mikrofala na piętrach. Można sobie ugotować jedzenie czy zaparzyć kawę i herbatę, które zapewnia gospodyni. Jednak jeśli masz nadzieje na wypoczynek i relaks w cichym oraz spokojnym miejscu, to tutaj nie ma na to szansy. Ściany są bardzo cienkie, a drzwi kiepskiej jakości, więc za każdym razem, kiedy ktoś przechodzi po schodach i rozmawia (lub krzyczy), masz wrażenie, że znajduje się w Twoim pokoju. Nie zdziw się, jeśli w środku nocy usłyszysz płaczące dziecko lub rozmowy sąsiadów zza ściany. Pani gospodyni niestety nie pomaga, pozwala swojemu psu biegać po willi od wczesnych godzin porannych, a ten szczeka praktycznie cały czas. Jeśli masz głęboki sen lub stopery do uszu to te miejsce będzie dla Ciebie. My niestety nie mieliśmy, więc przez większość wyjazdu byliśmy niewyspani. Poza tym polecam wziąć ze sobą ręczniki (zapewnione są tylko malutkie ręczniki) i klapki/kapcie (w domu nie można chodzić w butach).
-
Dawid ★★★★★
Świetne miejsce. Piękne widoki. Właścicielka prze sympatyczna. Cudowna atmosfera i przystępne ceny. Nic dodać nic ująć.
-
Anna ★★★★☆
Super miejsce na odpoczynek i odstresowanie. Przemiła właścicielka dba o to, żeby goście czuli się dobrze. Fajna domowa atmosfera. Jedynie łazienka w naszym pokoju wymagałaby odświeżenia i zamontowania wentylacji, ale jest to niewielki detal, w porównaniu z widokiem jaki Willa oferuje. Dziękujemy za super atmosferę i odpoczynek i mnóstwo śmiechu.
-
Anna Prohaska ★★★★★
Rodzinnie spędziliśmy święta Bożego Narodzenia u Pani Beaty, która wspaniale stworzyla atmosferę swiateczno-rodzinną w grupie osób która przyjechała z różnych stron Polski. Za to bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim następnym gościa którzy odwiedza wille Śnieżynke. Jedzonko pychotka w dużych ilościach. PS. Na następny rok wrócimy do Pani Beatki i miłej obsługi z uśmiechem na twarzy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK?
WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK znajduje się przy Zielona 10, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK?
Można skontaktować się z WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK pod numerem +48 509 606 441
Jak można dotrzeć do WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK?
Do WILLA ŚNIEZYNKA BEATA BARTCZAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku