Opinie

  1. Kasiaa Katarzyna ★☆☆☆☆

    Byłam z rodziną w okresie zimowym ,nie polecam ze względu na ciepłą wodę,a raczej jej brak!

  2. Marcin Zaborowicz ★☆☆☆☆

    Nie polecam i odradzam wyjazd w to miejsce. Po rezygnacji z noclegu Pani bardzo nie kulturalna w rozmowie rzuca KUR.... i obraża pomimo tego że została jej zaliczka. Dodatkowo przysyłała bardzo "miłego" sms dla umilenia urlopu. Reszta w załączniku żeby każdy wiedział z kim ma doczynienia. Ps śniadania u konkurencji są pyszne. Ps. W odpowiedzi na Pani komentarz podtrzymuje że jest Pani wulgarna i w dodatku zakłamana bo pobyt zarezerwowaliśmy dla 4 osób a nie dla 7. Druga kwestia to nie każdemu musi odpowiadać patrzenie jak to Pani ujeła na BIURO zakładu pogrzebowego. Po trzecie opinie to sobie sami wystawiliście przysyłając chamskie sms.

  3. Friendly Shop ★★★★★

    Pobyt z rodziną uważam za bardzo udany. 3 dorosłych i 5 dzieciaków uszczęśliwieni. Pokoje czyste, zadbane. Dom jest 100 letni ale w bardzo dobrym stanie. Gospodyni przesympatyczna, jedzonko przepyszne. Po śniadaniu jak i obiadokolacji ledwo się ruszaliśmy:) Doba 50zl od osoby uważam że jest jak najbardziej ok. Mieliśmy swoje ręczniki i dużym zaskoczeniem było że Pani naszykowała nam również ręczniki od siebie. W pokojach ciepło, wiadomo że przy dużych mrozach to i w domu trochę chłodniej. Na wodę ciepłą trzeba chwilkę poczekać, jest grzana kotłem gazowym w piwnicy więc odległość do górnej łazienki jest spora. Musi zlecieć zimna aby leciała ciepła. Spokojnie każdy się wykąpie. Nas było 8 osób i każdy miał ciepłą wodę. Bardzo polecam dla osób które nie mają wymogów luksusowych za małe pieniądze ;) Jeszcze tu wrócimy ❤️

  1. Bilbo Baggins ★☆☆☆☆

    Nie polecam, właścicielka cały czas narzeka na klientów. Ogólnie trzeba czekać dobre 10 minut na ciepłą wode w prysznicu a po 3 minutach ciepła woda i tak znika, ręczniczki są w każdym dobrym hotelu, motelu itd. + w normalnych rozmiarach, a tutaj ręczniczki do rąk po 1 sztuce dla każdego,zlewu nie ma, nie ma kuchenki jest tylko lodówka i mala szafka z naczyniami. Schody na zewnątrz są ślizgie, łatwo zrobić sobie krzywdę, a schody w środku ciasne i osoby kolo wzrostu 170 muszą sie schylać bo inaczej uderzą głową. Moim zdaniem nie warte nawet 40 złotych za jedną noc, lepiej dołożyć ale nie mieć caly czas zmartwień i mieć dobre warunki.

  2. Szerlock Holmes ★☆☆☆☆

    Od początku same roszczenia. Nikt nie przywitał tylko z góry rozkazy: gdzie ściągać buty żeby nie ubrudzić korytarza, jak odśnieżać schody, jak czyścić ze śniegu auta czy podjazd. W pokojach zimno - temperatura wskazywała od 19-20'C. W łazience woda ciepła leci po 5 minutach - nie wystarcza na 4 kąpania pod rząd, trzeba czekać aż bojler nagrzeje. W tv tylko jeden kanał i to działający jak mu się zachce. Naczynia trzeba myć w łazience w małej umywalce, nie ma suszarki na nie, plastikowe sztućce. Niby osobne wejście ale brak klucza od wejścia do części wynajmowanej, więc nie ma gwarancji ze ktoś nie wejdzie. Wlascielka prosi o nie trzaskanie a drzwi rozwalone, nie chcą się z klamki zamknąć. Nie wolno podłączać mikrofali równocześnie z czajnikiem bo podobno dochodzi do zwarcia. Ręczniki w pokojach do rąk (!) po 1 sztuce na łóżko, brak ręczników do kąpieli. Internet działa tylko w wybranych miejscach, w szafkach pourywane zawiasy. Pomimo w miarę dobrej lokalizacji lepiej dopłacić a poczuć komfort na wyjeździe.

  3. Wienzo SCZ ★★★★★

    Świetna sprawa!Pięknie, rodzinnie i z zapleczem w postaci altany basenu ogrodu i wielu innych.Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA?

POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA znajduje się przy Beskidzka 123, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA?

Można skontaktować się z POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA pod numerem +48 509 649 480

Jak można dotrzeć do POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA?

Do POKOJE GOŚCINNE KONFEDERATKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements