Jest 14.11.2025r godz. 10:45 jesteśmy tu z trzecimi przyjaciółmi z różnych stron Polski w ciągu tygodnia trzeci raz i jak dotąd wszystko było ok. Pozwiedzalismy i kończyliśmy restauracja i pysznościami w niej zawartymi. Dziś Pani w długich szatynowych włosach wyszla i bardzo niemiło nas potraktowała nazywając "intruzami" i szlaban nawet zamkla, nie mogliśmy wyjść. Próbowałam tłumaczyć, że sprowadzamy klientów do restauracji i jak się spodoba to może i na dłuższy pobyt kiedyś, nocowanie, ale nic to nie dało. Ostrzeglam Panią,że skargę napiszę, ale nazwiska nie chciała podać, więc opisałam jak wyglądała. Bardzo nam przykro, że nie skorzystaliśmy tym razem z restauracji, ale zrozumiałe.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Kos ★★★★★
-
Agniesiaaa26 K ★☆☆☆☆
Takiej sytuacji w życiu jak żyje i podróżuje jeszcze nie miałam. Dokonałam rezerwacji prze Booking.com i byłam na etapie płatności ,zanim jednak to zrobiłam zadzwoniłam w celu otrzymania kilka dla mnie ważnych informacji.Bardzo mało inteligentna osoba odebrała telefon, a śmiem tak wnioskować po tym co do mnie mówiła ta osoba, było to irracjonalne ,a na zadawane pytania nie umiała logicznie odpowiedzieć tłumacząc się tak bzdurnie, że przez moment pomyślałam ,że może telefon odebrała jakaś przypadkowa osoba i sobie żarty stroi. Następnie na chęć rezerwacji przez telefon odesłała mnie z powrotem na booking,po czym zasugerowała, ze po przyjedzie hotel dolicza drugie tyle za pokój (po opłacie docelowej kwoty często hotel dolicza rzekomo drugie tyle,co wpływa na opinię hotelu,bo klienci nie doczytali i nie rozumieją za co płacą )- wyjaśnienia tak idiotyczne i głupie, że aż śmieszne. Informacji o pokoju nadal nie otrzymałam, żadnych konkretów. Droga Pani Jawnie wprowadza Pani ludzi w błąd, dokładnie to co Pani zrobiła podczas rozmowy ze mną to jest narażanie hotelu na złą opinię, jest pani opryskliwa, niedouczona, nie elokwentna nie potrafi Pani najwidoczniej rozmawiać z klientami,a na Tym cierpi opinia najwidoczniej to nie z klientami jest coś nie tak, a z obsługą, która nie potrafi odpowiedzieć na prosto zadane pytanie.Na fakt,że rezerwacji dokonuje będąc z dzieckiem(mimo że hotel nie ma przeciwwskazań) rozmowa nagle zaczęła się „urywać”,aż w końcu rozłączyłam się i zadzwoniłam ponownie. Pani recepcjonistka teatralnym głosem zaczęła szumieć w słuchawkę,uderzać i rozłączyła się i 5kolejnych telefonów nie odebrała. Skoro takich pracowników macie na pokładzie i klientów premium traktujecie z takim szacunkiem, zaczynam dziękować, że nie miałam okazji tam nocować, co nie omieszkam przekazać osoba,które będą mnie pytać co polecę.Pani na prośbę o podanie imienia i nazwiska nie miała na tyle odwagi by je podać. 09.11.2025 godz 13:53 to mój czas rozmowy i kilka kolejnych. Pani recepcjonistka winna dziękować wyrozumiałości szefostwa,bo w moich kręgach wyleciała by z pracy. Miejmy nadzieję,że to pracownik,bo z tego co czytam opinie to widzę kolorowo tam zarówno z personelem jak i właścicielka ;) chwała Bogu mnie to ominęło
-
Karolina Garbarz ★★☆☆☆
Hotelu zdecydowanie nie polecam. Pobyt nie był wart swojej ceny. Plusy: Piękne widoki, budynek zachwyca z zewnątrz, urokliwa przyroda wokół hotelu i dobra lokalizacja. największe minusy: – rozczarowujący wellness - temperatura w saunie fińskiej wynosiła jedynie 60°C, a w jacuzzi woda była zimna – według obsługi miała 27°C. –/+ W pokoju było tylko 19°C,ale po zgłoszeniu otrzymaliśmy mały grzejniczek, aby dogrzać wnętrze. – Jedzenie bardzo drogie i przeciętnej jakości, bardzo mały wybór dań (3 dania i dwie zupy takie same przez dwa dni) – Pokój był mały, a łóżka niewygodne. Zamiast łóżka małżeńskiego były dwa zsunięte pojedyncze łóżka. -Obsługa, która mi wmawiala, że jestem przeziębiona..bo takie temperatury to "normalne".. Byliśmy bardzo rozczarowani, że nie przeczytaliśmy wcześniejszych komentarzy.
-
Aleksandra K ★☆☆☆☆
Początek zapowiadał się dobrze, dzwoniąc i pytając o pobyt Pani poinformowała Nas, że na stronie proszę zarezerwować i podać liczbę gości wspomniałam, że są 2 osoby dorosłe i 2 dzieci rok i 4 lata, proszę w rezerwacji wpisać jedno dziecko i za nie będzie opłata uwzględniona w tej kwocie a drugie jest bezpłatnie. Przy zameldowaniu została pobrana od Nas ta kwota, która faktycznie była podana plus parking ale uwaga przy wymeldowaniu Pani właściciel postanowiła sobie doliczyć dziecko 2 dobry 340 zł. My doskonale wiemy za co zostało to doliczone było zimno w apartamencie i prosiliśmy o włączenie ogrzewania …… ból w oczach był ogromny …. Mega nie polecam jeszcze ordynarność tej Pani wyniosłość i pycha coś okropnego …. Na tyle miejsc w życiu gdzie byliśmy każdy potrafił załagodzić sytuacje a tu tylko kasa…. Odradzam i poza śniadaniami do restauracji nie ma po co iść jedzenie naprawdę niesmaczne.
-
Piotr Brodacki ★★★★★
Mieliśmy okazję z żoną spędzić w Krupówka Mountain Resort romantyczny weekend z okazji 25 rocznicy ślubu jako prezent od dzieci i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel jest położny w pięknym, cichym miejscu co działa na duży plus. W pokoju oraz w łazience czysto, łóżko bardzo wygodne, super się spało. Co do jacuzzi również nie mamy żadnych zastrzeżeń, codziennie korzystaliśmy :) Śniadania standardowe, bardzo dobre. W naszym pakiecie mieliśmy również romantyczną kolację, do której dostaliśmy menu i mogliśmy wybrać jakie dania sobie życzymy, wszystko bardzo smaczne oraz elegancko podane, a Obsługa Hotelowa zadbała o miły klimat kolacji. Polecamy to miejsce i pozdrawiamy :)
-
Zur3k ★★★☆☆
Świetnie ulokowany obiekt z pięknymi widokami i czystością w pokojach oraz obiektach w części wspólnej, szkoda, że zarządzany przez osoby, które nie powinny zarządzać tego typu obiektami. Szanowni Państwo Właścieie! - to Wy jesteście dla nas, klientów, nie odwrotnie. Proszę pamiętać, że ktoś zostawia u Państwa sporo ciężko zarobionych pieniążków. Do rzeczy - wydawanie gościom posiłków obiadowych zimnych/lekko ciepłych, to kpina nr 1. Nr 2 - mówienie gościom, że nie można zamawiać posiłków ponieważ nie ma kucharza (ohh no tak, kto by się spodziewał w weekend majowy większej ilości gości i że kucharz by się przydał...) i można tylko zamówić parę pozycji ponieważ "tylko to zostało", następnie przychodzi kolejna grupa i nagle dziwnym trafem pada stwierdzenie, że to nie prawda i można było zamawiać wszystko... I na koniec żeby nie było, że mnie tam "nie było" - Szanowna Pani Ewo, wieczorne placki były dobre ale dobre wrażenie robi się tylko raz. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu biznesu!
-
Fiolka Świątek ★☆☆☆☆
Dojazd źle oznaczony, stan drogi fatalny. Obiekt Ok, ale obsługa tragiczna. Oceniam to miejsce jako noclegownie, bo za wszystko trzeba dopłacać. Wi-Fi nie działa. Woda w kranie tylko zimna i ledwo letnia zamiast cieplej. Arogancja personelu zarządzającego z jaką do tej pory nigdzie się nie spotkałam.
-
Rafał Ka ★★★☆☆
Hotel bardzo pięknie ulokowany. Widoki zapierające dech w piersiach. Niestety obsługa bardzo sztywno podchodzi do gości. Obiekt generalnie z bardzo dużym potencjałem, ale nastawienie do gości musiałoby się zmienić.
-
Marts Kotala ★★★★★
Pięknie położony pensjonat, z bardzo miłą obsługą, czystymi apartamentami i smacznymi śniadaniami.
-
Sebastian Krzysiek ★★★★☆
Prywatne jacuzzi z wielką kamerą ! W tym przypadku zero prywatności, we wolnej chwili dowiem się czy to zgodne z prawem. Za to jedna gwiazdka. Brak szlafroków :/
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Krupówka Mountain Resort Szczyrk?
Krupówka Mountain Resort Szczyrk znajduje się przy Poziomkowa 27, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Krupówka Mountain Resort Szczyrk?
Można skontaktować się z Krupówka Mountain Resort Szczyrk pod numerem +48 514 984 584
Jak można dotrzeć do Krupówka Mountain Resort Szczyrk?
Do Krupówka Mountain Resort Szczyrk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku