Ostatnio moja babcia była w tym ośrodku, który bardzo zachwalała pod każdym względem. Dodatkowo wielkie brawa za uczciwość i odesłanie portfela, który babcia zostawiła i to z całą zawartością. Dziękujemy!
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Muzyk ★★★★★
-
Beata Barańska ★★★★★
Fajne miejsce,polecam,panie kelnerki klasa❤️,pani Sylwa uśmiecha się brawo.Jedzenie super.Brak basenu słabo .Ustroń od lat taki sam, dużo ludzi.
-
Marcin S ★★★★★
Obsługa i pomoc na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie, elegancko. Doskonała lokalizacja,cisza i piękne widoki na góry.
-
Ola Olejnik ★★★★★
Wczoraj wróciłam z Magnolii po trzech tygodniach pobytu i nie wiem kiedy wrócę do rzeczywistości, po tak cudownym pobycie.Rehabilitacja po którą jedziemy, prowadzona jest przez profesjonalistów na najwyższym poziomie.Dziekuję bardzo P.Agacie,Barbarze,Szymonowi I Michałowi.Są to osoby pełne empatii, radości,pomocy.To osoby, których się nie zapomina.Jedzenie lepsze niż w domu,po podane zawsze smacznie, świeżo i z uśmiechem.Cala obsługa ośrodka,recepcja,p.Basia od turnusów reh.z aksamitnym głosem,panie pokojowe,panowie konserwatorzy, to osoby zawsze gotowe z uśmiechem do pomocy.Przez trzy tygodnie nie spotkałam się z żadną przykrością.Czekam z radością na powrót, w przyszłym roku i każdym następnym,jak pozwoli Jeżeli ktoś pisze negatywne opinie, to zastanawiam się czego jeszcze oczekuje i jak żyje, w swoim domu?Byłam już w swoim długim życiu na wielu rehabilitacjach, ale pobyt w Magnolii stawiam na najwyższej półce.Dziekuję pięknie i do zobaczenia.
-
Romario Plum ★☆☆☆☆
Wszystkie te opinie pozytywne to zapewne od osób skierowanych za darmo z NFZ . Moi znajomi byli tam i płacili pobyt ze swoich pieniędzy i okazało się że w hotelu zamiast wypocząć to mieli codziennie hałas i smród oraz kurz od remontów które były robione w trakcie ich pobytu i nikt wcześniej z hotelu o remoncie im nie powiedział a na koniec w recepcji nikt nie chciał przyjąć skargi . Znajomi poszli z hotelem do sądu i sprawę o odszkodowanie wygrali. Nie polecam nikomu tego hotelu.
-
Renata G ★★★★☆
Miejsce świetnie położone. Obsługa miła, rehabilitacja fachowa, trochę mało zabiegów wodnych. Duży minus brak basenu, również tego do ćwiczeń w wodzie. Schludnie i czysto. Kuchnia zadawalająca, posiłki smaczne. W pokojach prawie brak miejsca na rozpakowanie się. Szafa malutka,wszystko prawie w walizkach. Czajnik na korytarzu. Szkoda, że nie ma kawiarenki.
-
Sebastian L ★★★★★
Pobyt w Sanatorium Magnolia - był od dnia 3 Grudnia 2022 roku, od soboty do dnia 17 Grudnia 2022 roku do soboty. Trwa trochę remont pokoju , i czasami jest trochę za głośno. Ale nie utrudnia w dużym mierze pracy. Sanatorium bardzo dobrze zadbany, i na pewno w Lecie, jest jeszcze, ładniej gdzie spacerować. Jedyne czasami, są trudność ze złapaniu zasięgu. Wyżywienie wystarczające i bardzo smaczne. Panie Kelnerki ze stołówki, są bardzo miłe i uprzejmie, i służą pomocą. Również cała załoga bez zastrzeżeń. Mam małe uwagi co do wyposażenia pokoju.
-
Lidia Rozkoszek-Keller ★★★★★
Bardzo miły pobyt w tym sanatorium. Dobre zabiegi, profesjonalna kadra, urozmaicone wyżywienie, miła atmosfera. Warto tu przyjechać. Miejmy nadzieję, że inflacja nie napędzi cen w przyszłym roku.
-
Alicja Cholewa ★★★★★
Dzisiaj wróciłam z tygodniowego pobytu w Magnolii. Byłam pierwszy raz w Ustroniu. Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Serdecznie dziękuję całej załodze Magnolii za to ,że wkładacie tyle pracy aby zapewnić nam miły wypoczynek i rehabilitację.Dziękuję Paniom pokojowym, obsłudze kuchni, rehabilitantom,Paniom z recepcji. Dzięki Wam wszystkim mój pobyt był bardzo udany, wróciłam zadowolona i wypoczęta. Z czystym sumieniem mogę Was polecać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń?
Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń znajduje się przy Szpitalna 15, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń?
Można skontaktować się z Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń pod numerem +48 338 543 690
Jak można dotrzeć do Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń?
Do Ośrodek Magnolia. Sanatorium Ustroń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku