Jestem zadowolona z usług ośrodka zdrowia, zarówno dla dziecka jak i dorosłego. Może nie zawsze tego samego dnia dostanę się z dzieckiem do p.Wranki ale zawsze następnego od razu mnie wpisują. Co do jakości lekarzy rodzinnych dla dorosłych też jestem zadowolona, zawsze do jakiegokolwiek doktora idzie się dostać. Polecam
Opinie
-
Patrycja Wantulok ★★★★★
-
Beata Malina ★☆☆☆☆
Z miesiąca na miesiąc usługi są coraz gorsze. Coraz trudniej się dostać do lekarza, lekarz wykonujący usg spóźnia sie zawsze 1 lub 2 godziny. Kiedyś przyjechałam bardzo chora na umówioną wizytę i po pół godzinie czekania dowiedziałam się że lekarz już poszedł do domu wiedząc przecież ze ma jeszcze pacjenta. Oczywiście nikt nawet nie powiedział przepraszam... Na innej wizycie lekarz przepisuje antybioty na gardło nie pytając kiedy ostatnio jakiś brałam i nie osluchując mnie... nie potrafię zrozumieć takiego lekceważenia pacjentów... bardzo przykre to bo polubiłam to miejsce.
-
Magdalena Kosinska ★☆☆☆☆
lek. Arkadiusz Forajter który robi USG cały czas się spóźnia do pracy. Nie 5 -10 minut tylko godzinę! Pacjenci umówieni, czekają na niego z pełnymi pęcherzami i na czczo. Koszmar! Pan doktor ma zero szacunku dla ludzi i nie zna słowa “Przepraszam” Poza tym ośrodek super!
-
Ola Bałon ★★★★★
Polecam ten ośrodek! Jestem zadowolona z ich usług, lekarze i panie pielęgnarki bardzo mili i uprzejmi. Zawsze chętni do pomocy. Szczególne podziękowania dla Pani Joanny!
-
Bohdan Lutsenko ★☆☆☆☆
Szanowna Administracjo, Zwracam się z prośbą o wyjaśnienie sytuacji związanej z organizacją kolejki do gabinetu nr 5 u doktora Arkadiusza Forajtera. Dzisiaj miałem umówione badanie USG, jednak w gabinecie obowiązywała tzw. „żywa kolejka”, w wyniku czego pacjenci zapisani na późniejszą godzinę byli przyjmowani przede mną. W rejestracji poinformowano mnie, że „taki jest system u doktora”. Proszę o wyjaśnienie: 1. Na jakiej podstawie w tym gabinecie nie jest przestrzegana kolejność wizyt zgodnie z zapisami? 2. Dlaczego pacjenci, którzy zapisali się na wizytę z wyprzedzeniem, muszą czekać, aż zostaną przyjęte osoby, które przyszły później? 3. W jaki sposób można wcześniej dowiedzieć się o takim systemie pracy, aby uniknąć niedogodności? Proszę o rozpatrzenie tej sprawy i, jeśli to konieczne, podjęcie działań w celu poprawy organizacji przyjmowania pacjentów.
-
Magda Kubik ★☆☆☆☆
Zawsze byłam bardzo zadowolona ale dzisiaj trochę się zawiodłam jaki przychodnia ma stosunek do kobiet w ciąży. W standardzie zawsze jest pierwszeństwo dla ciężarnych a tutaj pani w rejestracji była zdziwiona.. koniec końców powiedziała,że mogę powiedzieć pielęgniarce która pobiera krew. Mimo to reakcja była conajmniej dziwna i bardzo nieprzyjemnie się poczułam. W każdym innym punkcie pobrań nie musiałam się nawet prosić o pierwszeństwo. Tym bardziej,że ciąża jest zaawansowana i widoczna. W Polsce jest prawo które mówi o pierwszeństwie kobiet ciężarnych w niektórych miejscach publicznych, przychodnie itp. głównie.
-
Magdalena Karolina Perczak ★★★★★
Przychodnia Salus w Ustroniu jest nowoczesnym miejscem nastawionym na pomoc pacjentom. Krótkie terminy oczekiwania do lekarzy. W Przychodni Salus pacjent jest najważniejszy jest to miejsce przyjazne pacjentom a personel jest bardzo miły . W szczególności polecam Pana dr Mariusza Kozika- jest to znakomity lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów.
-
Anna Cichy ★★★★★
Wspaniałe miejsce, profesjonalna opieka. Gabinet z prawdziwego zdarzenia. Pani doktor nie tylko zna się na rzeczy, ale również ma bardzo dobre podejście. Polecamy!
-
Robert ★★★★★
Na wypadzie weekendowym zdarzył mi się mały wypadek. W ośrodku zdrowia w centrum odprawiono mnie z kwitkiem ( obsługa jak z PRLu). W Salusie nie było najmniejszego problemu. Profesjonalny opatrunek,konsultacja lekarska .
-
Mateusz West ★★★★★
Praktycznie całe życie byłem zmuszony uczęszczać do przychodni na Mickiewicza gdzie ludzie "pracowali za karę," a lekarz internista nie miał chęci do wypisania skierwoania na podstawowe badania krwi(które są refundowane przez NFZ). W Salus jest zupełenia odwrtoność. Bardzo miła obsługa, przyjemne otoczenie, szybkie termiy. P rofesjonalna obsługa lekarska. Dzięki Pani doktor uzyskałem wszystkie odpowiedzi oraz pomoce na moje dolegliwości. Oby wicej takich przychodni! Nie trzeba się prosić o skierwoanie na badania czy inne rzeczy. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salus - Centrum Medyczne?
Salus - Centrum Medyczne znajduje się przy Pod Skarpą 6, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salus - Centrum Medyczne?
Można skontaktować się z Salus - Centrum Medyczne pod numerem +48 730 300 135
Jak można dotrzeć do Salus - Centrum Medyczne?
Do Salus - Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku