Przegląd katalogu
- 83 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 14% Ze zdjęciami
Znaleziono 83 wyników
Przeglądaj urząd państwowy w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 83 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 3,431 opinii i ocen.
“Super poczta, miła obsługa. Polecam!”
“Bardzo miła obsługa, zawsze bezproblemowo, polecam :)”
“Polecam, najlepsza Pani Justyna Góra zawsze pomocną.”
“Zawsze baardzo miłe i pomocne Panie Sabina i Bożena- uśmiechają się i szybko realizują usługi! W żadnej innej placówce Poczty Polskiej nie spotkałam jeszcze tak miłej obsługi”
“Najlepsza poczta w Częstochowie i okolicach. Wszystkie Panie obsługujące przemiłe i pomocne. Zero problemów. Wszystko na czas. Wysyłam paczki już długi czas i nie zmienię poczty. Na prawdę polecam. Poczta i obsługa na medal.”
“Polecam z całego serca. Pani, która tam pracuje jest bardzo pomocna. Nigdy nie robi problemów w przeciwieństwie do innych placówek.”
“Szybko, sprawnie, bez kolejki. Polecam”
“Korzystam często zawsze miło sympatycznie mimo że czasem kilkanaście minut spędzę przy okienku. Czasem warto z życzliwością u uśmiechem podejść do Pan tam pracujących gwarantuje że odpłacą tym samym.”
“Miła pani nadała mi paczkę 10 min po zamknięciu i Pan ochroniarz pomógł wyjąć zablokowane zapjęcie z rower .Polecam !!!!”
“Bardzo potrzebna i bardzo dobrze działająca placówka. Pełny profesjonalizm.”
“Bardzo miła obsługa, Panie bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte. Wszystko załatwia sie szybko i sprawnie.”
“Dobra placówka poczty polskiej.”
“Dzien w tym miejscu byl jednym z najlepszych. Wiele kryjowek do uprawiania dzikiego seksu. Szkoda tylko ze pan z leśnictwa patroluje teren. Ale ogolnie miejsce doskonałe doszłam 3 razy.”
“Dogodne godziny otwarcia, można zakupić fajne książki”
“Bardzo miła obsługa zwlasza Pani w ciemnych włosach i zajebistymi cycami dobra 45 :) Szarpał bym jak Reksio”
“Nie mam zastrzeżeń. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby któraś z Pań nie odebrała telefonu, a przecież są jeszcze pacjenci stacjonarni. Czasem trzeba kilka razy próbować, ale prędzej czy później odbierają telefon. Estetyka przychodni również w porządku. Te komentarze o piciu kawy przez Panie z recepcji i nie otwieraniu przed 8.00 to jakieś nieporozumienie. Każdy jest tylko człowiekiem, a za wcześnie sam bym nie otworzył drzwi przychodni. Mają płacone od 8.00, to otwierają o 8.00.”
“Największą zaletą tego oddziału Poczty Polskiej jest to, że mieści się w Galerii Jurajskie więc jest w centrum miasta, nie ma problemu z parkingiem oraz co najważniejsze to godziny otwarcia czyli takie same jak Galerii Jurajskiej do 22:00 od poniedziałku do soboty a w niedziele do 20:00. Aktualnie poczta zmieniła lokalizacje i przeniosła się do większego lokalu.”
“Szybka, miła i konkretna obsługa ze strony pań pracujących w tym Urzędzie Pocztowym sprawiła, że zacząłem się zastanawiać nad tak niską oceną wystawioną temu miejscu na Google Maps. Szykowałem się na opryskliwe i zrzędliwe "baby", a przywitały mnie uśmiechnięte panie, z którymi można i pożartować, i porozmawiać. Daję 5 gwiazdek, mam nadzieję, że przesyłka dotrze na miejsce ;)”
“Wszytko jak najbardziej w porządku. Obsługa szybka, jest git.”