Opinie

  1. AI ★☆☆☆☆

    Siedzę cały dzień w domu i czekam na kuriera. Zero paczki, zero kuriera, zero awizo. Wieczorem sprawdzam status-„awizowane”. Tylko że żadnego awizo oczywiście nie ma. Następnego dnia próbuję się dodzwonić, żeby w ogóle ustalić, gdzie jest moja przesyłka – i nagle się okazuje, że została „wysłana do punktu”. Serio? Płacę za dostawę do domu, a potem mam jeździć po mieście i szukać własnej paczki? Byłam w domu cały dzień, domofon działa, dzwonek działa -więc niech mi nikt nie wmawia, że kurier „nie zastał adresata”. Naprawdę wystarczyłoby, żeby ludzie przestali zamawiać przez tę firmę-kurier szybko straciłby robotę i może wtedy zrozumiałby, na czym ta praca polega. Bo widać wyraźnie, że teraz mu się po prostu nie chce.

  2. Michał Mirowski ★★★★★

    Szybka, miła i konkretna obsługa ze strony pań pracujących w tym Urzędzie Pocztowym sprawiła, że zacząłem się zastanawiać nad tak niską oceną wystawioną temu miejscu na Google Maps. Szykowałem się na opryskliwe i zrzędliwe "baby", a przywitały mnie uśmiechnięte panie, z którymi można i pożartować, i porozmawiać. Daję 5 gwiazdek, mam nadzieję, że przesyłka dotrze na miejsce ;)

  3. Rregi05 ★☆☆☆☆

    Człowiek cały dzień w domu siedzi a awizo tak w skrzynce. Sami sobie roboty dokładacie takimi praktykami

  1. Mateusz Gleń ★☆☆☆☆

    ŻENADA! Przesyłka zamówiona na firmę w której codziennie od 7 rano ktoś jest. Od tygodnia czekam na przesyłkę, która gdzieś utknęła. Nikt nie wie gdzie, nikt nie wie czemu. Dziś dostałem wiadomośc sms o nieudanej próbie doręczenia . BZDURA! Nikt z poczty się nie pojawił ! Przekierowanie na odbiór w punkcie. Kurier tudzież listonosz, zdecydował że nie chce mu się ruszyć dupy i dostarczyć przesyłki pod wskazany adres i postanowił zostawić paczkę do odbioru w placówce. Nie po to człowiek płaci ciężko zarobione pieniądze, za dostarczenie paczki na wskazany adres, żeby potem jeździć po mieście i szukać przesyłki, której listonoszowi nie chce się dostarczyć ! WSTYD I ŻENADA!

  2. Julita Powroźnik ★☆☆☆☆

    Tragedia, paczka zamówiona pod adres firmy, sprawdzony monitoring, pana listonosza ani słychu ani widu. totalne olanie klienta, brak komunikacji z placówką, kompletnie nie polecam firmy poczty polskiej!

  3. Iza Bela ★★★★★

    Ogólnie pierwsza moja wizyta na tej poczcie , polecam , odebrałam paczkę bez najmniejszego problemu, niestety dodzwonić się nie ma szans ale to jak na prawie wszystkie poczty

  1. Turystka ★☆☆☆☆

    Poczta jak z Barei. Czy się stoi, czy się leży... Dzwonię już czwartą godzinę i nic. I to nie pierwszy raz się zdarza. Prawdopodobnie mają wyłączony dźwięk rozmów przychodzących. Ktoś tu już o tym pisał... Pasowałoby zostawić w domu obłożnie chorą matkę i gnać z Tysiąclecia na Parkitkę tylko po to, by, być może, dowiedzieć się na miejscu, że oczekiwana pilnie korespondencja jeszcze nie dotarła. Skandal. Bardzo zła wizytówka Poczty Polskiej. Nadmieniam, że do placówki na Księżycowej dodzwoniłam się za pierwszym razem. Pora na wnioski Panowie Dyrektorzy... Pogratulować takich pracowników. Gdybym mogła dałabym zero, a nie jedną gwiazdkę.

  2. Marcin Nocoń ★☆☆☆☆

    Beton w umysłach pracowników nie do rozbicia nawet największym młotem udarowym. Od tych Pań nie można wiele wymagać. Z każdym Dziś dowiedziałem się, że opony przy wysyłce muszą być zafoliowane. Gdy Pani odnalazła w czeluściach internetu instrukcję pakowania opon na stronie Poczty Polskiej stwierdziła, że folia bądź taśma musi być tylko pod listem przewozowym. Opony zakupiłem na allegro i dotarły do mnie kurierem DPD bez zbędnego owijania taśmami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Ignacego Mościckiego 12, Częstochówka - Parkitka, 42-228 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 343 220 779

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements