Przegląd katalogu
- 891 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 891 wyników
Przeglądaj szpital w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 891 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 21,782 opinii i ocen.
“Polecam. Fachowiec godny zaufania.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani Amelia mimo moich masy pytań cierpliwie i dokładnie wyjaśniała co i jak, sam zabieg komfortowy, jestem po drugim zabiegu i widać już efekty, sam salon czysty, i bardzo nowocześnie urządzony, wizyty punktualne co do minuty.”
“Pragnę gorąco podziękować Pani Sonii za profesjonalną, a dla mnie nieocenioną pomoc. Pomogła mi się pozbierać na zakręcie życia, dodała sił oraz otuchy. Dzięki niej odkryłem, co tak naprawdę we mnie tkwiło i dziś mogę o tym swobodnie mówić. Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję!!!”
“Jestem bardzo zadowolona z usług. Profesjonalne podejście, indywidualna opieka, skuteczne masaże, które sprawiają, że czuję się lepiej z każdą wizytą. Polecam serdecznie!”
“Jestem bardzo zadowolona z zabiegu opalania natryskowego, wszystko zostało mi wytłumaczone jak będzie wyglądało. Mam jasna karnację, a opalanie na słońcu często wiązało się z poparzeniem skory. Pani Kinga jest przemiła osobą. Serdecznie polecam.”
“Z całego serca polecam fizjotarpeute Karola. Trafiłem na terapię z powodu bólu pleców oraz ogólnie złej pooperacyjnej kondycji i już po kilku spotkaniach zauważyłem znaczną poprawę. Fizjoterapeuta wykazał się dużym profesjonalizmem, wiedzą oraz indywidualnym podejściem do mojego problemu. Ćwiczenia były dobrze dobrane, a atmosfera podczas wizyt bardzo przyjazna i motywująca. Dzięki terapii czuję się zdecydowanie lepiej i wiem, że jestem w dobrych rękach. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pełne zaangażowanie! Mega mega pozdrowienia dla całej przesympatycznej, profesjonalnej i doświadczonej kadry.”
“Pan Marek Dućka jest prawdziwym zaangażowanym profesjonalistą: 1. Jest bardzo responsywny - odpisywał nawet na urlopie lub w niedzielę, gdy zapomniałem o kończącej się polisie 2. Uczciwie przedstawiał oferty, raz nawet poradził rozwiązanie, które dla mnie było bardzo korzystne, kosztem swojej prowizji 3. Najtańsze oferty w przypadku OC - taniej niż u konkurencji 4. Posiada bardzo duże doświadczenie i znajomość rynku wszystkich ubezpieczycieli 5. Możliwość obsługi zdalnej! Bardzo polecam!”
“Marzenia jest fachowcem w swojej branży, jakich mało :)! Wiedza, doświadczenie a przede wszystkim rozumienie drugiego człowieka. Powodzenia!”
“Polecam! Miałam robiona górna linię rzęs i brwi, 3lata i wszystko ok. ❤️❤️❤️”
“Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu refleksologii stóp i muszę przyznać, że był to niezwykle relaksujący i kojący doświadczenie. Terapeutka była bardzo profesjonalna, a jej delikatne, precyzyjne ruchy sprawiły, że poczułam się od razu lepiej. Po zabiegu zauważyłam znaczną poprawę samopoczucia, a moje stopy były niezwykle zrelaksowane. Refleksologia okazała się wspaniałym sposobem na redukcję stresu i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Gorąco polecam każdemu, kto szuka naturalnych metod na poprawę swojego zdrowia i relaks!”
“Serdecznie polecam Panią Marzenę.obsługa jest zawsze na najwyżej poziomie .Fachowo doradzi i pomaga w przypadku zajścia szkody..”
“Dostałem w prezencie pakiet zabiegów na mięśnie (po których widziałem efekty już po 3 sesjach). (wiem że nazywa się to jakoś fachowo, ale mi tak łatwiej). Po zabiegach zdecydowałem się na konsultację dietetyczną u pani Katarzyny. Tylko że był warunek abym poszedł na badania, aby pani Kasia mogła idealnie dopasować dla mnie dietę i zacząć uzdrawiać ciało dieta. (piękne podejście) ❤️. Ale z mojej strony pojawiły się problemy jeśli chodzi o zdrowie, zapierałem się nogami i rękoma żeby nie iść, jednak pani Kasia prosiła o to, więc poszedłem. I do momentu pierwszy i drugich badań nie zdawałem sobie sprawy w jakim stanie jest mój organizm. Dzięki pani Kasi obudziłem się i zobaczyłem co się dzieje. Wspaniała i przesympatyczna kobieta w 90% przyczyniła się do mojej wyjątkowej i pozytywnej zmiany. Porady z konsultacji i nawyki żywieniowe Pani Kasi są w moim życiu do tych czas. A efekty po zabiegach widziałem już po 3 sesjach. Serdecznie polecam”
“Serdecznie polecam ❤️ Pani Julita jest super stylistką ! Zawsze jestem zadowolona zarówno z efektu laminacji brwi i rzęs jak i przemiłej i profesjonalnej atmosfery podczas zabiegu. Super spędzony czas z efektem WOW”
“Współpraca z Panią Karoliną na najwyższym poziomie. Bardzo Polecam...”
“Doktor Jarosław Sobczyk jest bardzo profesjonalnym, doświadczonym i komunikatywnym lekarzem. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Szczerze polecam.”
“Fajna i przyjazna dla pacjenta placówka. Panie na recepcji są pomocne, natomiast pani pielegniarka to pefen profesjonalizm, empatia i bardzo duża merytoryka w kontakcie z pacjentem. Szczerze polecam tą przychodnię.”
“W imieniu męża, składam serdeczne podziękowanie na ręce wszystkich pielęgniarek, za ich podejście do pacjentów to profesjonalizm i serce w jednym, w szczególności Pani Anecie i Pani Grażynie, które co miesiąc od kilku lat jestem pacjentem. Również, a może przede wszystkim częstochowskim onkologom, za ich trud, dzięki którym może leczenie trwać. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę WAM wszelkiej pomyślności.”
“Pani Maja jest Profesjonalistką przez duże "P" podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, miałem do czynienia w swoim życiu z wieloma dietami i dietetykami...i zawsze kończyło się to katastrofą. Głównie przez jedzenie które było nie smaczne, źle dobrane do organizmu, za mało, za dużo czasu poświęconego w kuchni przy przyrządzaniu posiłków i wiele innych czynników... U Pani Maji jest całkiem inaczej, po pierwsze jest smacznie!!! zdrowo i tak dużo że czasem nie jestem wstanie zjeść wszystkiego. Pani Maja nie tylko dba o naszą dietę i kilogramy ale uczy zmiany w żywieniu. Pokazuje że dieta nie polega na ciągłym odmawianiu sobie przyjemności z jedzenia, że nie musi być to restrykcyjna głodówka, naprawdę można jeść prawie wszystko a kilogramy i tak znikają. Ja jestem mega zadowolony i mogę śmiało każdemu polecić Panią Maję.”
“Byłam z dzieckiem na zabiegu usunięcia trzeciego migdała oraz podcięcia migdałów bocznych. Szpital bardzo czysty, wszystko zadbane i dobrze zorganizowane. Panie pielęgniarki niezwykle miłe, pomocne i z rewelacyjnym podejściem do dzieci — potrafią uspokoić i stworzyć przyjazną atmosferę, co dla rodzica jest ogromnie ważne. Szczególne podziękowania dla Pana Doktora Cofały — lekarz bezkonkurencyjny, jak zawsze. To już trzeci zabieg u tego specjalisty i za każdym razem pełen profesjonalizm, spokój i ogromne doświadczenie. Doktor jest po prostu niezastąpiony. Z całego serca polecam ten szpital i ten zespół.”
“Przesympatyczna Pani doktor. Wszystko wytłumaczyła dokładnie zabrała malucha.. Przyjechała na wizytę domową wieczorem mimo że była już zmęczona. Wyjaśniła wszelkie nurtujące mnie kwestię. Z czystym sumieniem bardzo polecam!!”
“Polecam serdecznie, Pani psycholog bardzo empatyczna i kompetentna.”
“Bardzo miła obsługa, fachowa obsługa :)”
“Oddział dziecięcy jest wspaniały, byliśmy tam parę razy i wszyscy pediatrzy są naprawdę cudowni, mają świetne podejście do dzieci, na wszystkie pytania dokładnie odpowiadają i informują o zastosowanym leczeniu - w żadnym szpitalu nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem lekarzy! Brawo! Panie pielęgniarki (z jednym wyjątkiem) też są bardzo miłe, świetnie wykonują swoją pracę i są bardzo przyjazne dla dzieci, zagadują, uśmiechają się, jednym słowem są na medal :D Raz tylko spotkałam się tam z okropnym i szokującym traktowaniem - kiedy to Pani pielęgniarka odmówiła mojemu dziecku pomocy, ciągle mi dogadywała, miała do mnie pretensje i nawet podniosła na mnie głos, bo JEJ zdaniem miałam jechać z dzieckiem do większego szpitala (mimo że lekarz przyjął nas na oddział). Mam nadzieję że wspomniana Pani pielęgniarka zastanowi się nad sobą i w przyszłości będzie milsza dla pacjentów tak by dorównać do wysokiego poziom opieki w tym szpitalu :) Mimo tego incydentu daję 5 gwiazdek by nie karać szpitala przez jedną pracownicę”
“Trafiłam na Panią Kasię dzięki innej cudownej Pani doktor i jestem codziennie wdzięczna za to , że mogłam trafić na taką cudowną specjalistkę. Dzięki Pani Kasi ja wracam do życia po ciężkiej traumie , która miała miejsce niespełna rok temu - gdyby nie Pani Kasia myślę , że moje życie mogło się potoczyć zupełnie inaczej - znacznie gorzej. Całe centrum K2 jest wypełnione wyrozumiałością , ciepłem i wspaniałymi specjalistami - wiem, bo z pomocy ich korzystam ja i moja córka więc znam już chyba wszystkich. Dziękuję za to , że życie może być znowu piękne. Każdemu polecam naprawde z czystym sumieniem”
“Nie będę się uzewnętrzniał za bardzo. Po prostu szczerze polecam. Mega profesjonalnie i rzetelnie.”
“Na oddziale ginekologicznym leżałam tydzień. Bardzo miła opieka pielęgniarek, lekarzy i całej reszty personelu. Podczas swojego życia przeleżałam trochę w szpitalu i nigdy nie odczułam takiej empatii i życzliwości od pielęgniarek i lekarzy co tutaj. ❤️”
“Cudowna kobieta, pełna empatii i zrozumienia. Polecam z całego serca”
“Badanie przebiegło pomyślnie, a miła obsługa szczegółowo wyjaśniała każdy etap zadania przed jego rozpoczęciem, dzięki czemu czułem się komfortowo. Warto podkreślić, że cena badania jest naprawdę konkurencyjna.”