Przegląd katalogu
- 891 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 891 wyników
Przeglądaj szpital w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 891 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 21,782 opinii i ocen.
“Bieżnia w podciśnieniu okazała się świetnym uzupełnieniem terapii obrzęków kończyn dolnych, lżejsze nogi już po pierwszym zabiegu. Zabiegi dostępne w ofercie MultiSport. Dobra organizacja pracy i przemiła atmosfera to dodatkowy atut.”
“Polecam terapię z Panią Agatą. Pomaga wyjść z ciężkich sytuacji życiowych. Tłumaczy schematy działania, radzenia sobie z trudami, relacjami, emocjami. Pani Agata daje duże wsparcie, cierpliwie słucha oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi. Dzięki psychoterapii z Panią Agata zawdzięczam zmianę swojego życia, nastawinia, dostałam ogromną motywację do działania. Świetny człowiek, świetne podjescie do pacjenta. Polecam z całego serca.”
“Z całego serca polecam! Personel przemiły, wspaniali lekarze i empatyczne pielęgniarki. Czułam się naprawdę dobrze zaopiekowana.”
“Pierwszy gabinet dentystyczny, do którego mój chłopach chodzi sam z siebie i bez problemu się umaeia na kolejne wizyty. Przez kilka lat żeby poszedł do dentysty musiałam ciągnąć go na siłę, a tutaj bez problemu (noo oprócz pierwszej wizyty, ale to nie wiedział jak przyjemna jest pani dentystka) Trafiliśmy tam z polecenia i będziemy polecać dalej. Nie ma problemu z terminami - zawsze znajdzie dogodny dla pacjenta. Przejmuje się, jak pacjent się nie stawi na wizytę i dzwoni (chłopak zapomniał moją wizytę odwołać, bo mi coś wypadło to zadzwoniła do mnie) Delikatna, łagodna i bardzo szanująca zęby - stara się walczyć o każdego. I na każdy problem jak się narazie okazuje znajdzie rozwiązanie. Dziś się okaże czy na nagły problem też mi poradzi ;)”
“Polecam laserowe wybielanie zębów w gabinecie pani dr Ani Markowskiej! Skorzystałam z tego zabiegu przed moim ślubem - efekt widoczny był od razu. Dziękuję pani dr za mój nowy bielszy uśmiech :) Teraz razem z mężem jesteśmy pacjentami tego gabinetu i jesteśmy bardzo zadowoleni! Bardzo polecam!”
“Dzisiaj,tj.28 mają 2024 na godzinę 16.20 byłam zapisana na rezonans,na badanie weszłam wcześniej. Panie w rejestracji bardzo miłe,pomocne a pani blondynka,która robiła badanie również,wspaniała i bardzo miła kobieta,wszystko wyjaśniła,jak dlugo będzie trwało badanie. Dziękuję i polecam.”
“Świetny szpital. Miałem tam operację w maju. Wszystko przebiegło pomyślnie i bezboleśnie. Pyszne i dobre jedzenie w dużych ilościach, szpital dobrze wyposażony i nowoczesny, nie to co szpitale publiczne. Bardzo miła i przyjazna obsługa. Operacje realizowane są także na NFZ, gdyby ktoś szukał to polecam, bardzo krótkie terminy. Bardzo serdecznie pozdrawiam też Pana pielęgniarza z sali wybudzeń, który przyniósł od razu po operacji mi telefon abym mógł zadzwonić do rodziny.”
“Dziękuję Pani protetyk Katarzynie Wilk z Częstochowskiego Centrum Słuchu i Mowy Medincus za życzliwość, empatię, poświęcony czas przy doborze aparatu słuchowego. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm, cierpliwość, indywidualne podejście do mojej skomplikowanej wady słuchu.”
“Jestem bardzo zadowolona z przeniesienia się do tej przychodni. Bardzo miła i kompetentna obsługa na recepcji. Łatwy kontakt telefoniczny oraz możliwość szybkiego umówienia wizyty. Personel medyczny jest kompetentny i uprzejmy, a w szczególności dr. Jarosław Wojtania i chirurg dr. Piotr Kamkow. Pielęgniarka Pani Ewa asystująca u chirurga , zawsze uśmiechnięta, przekazująca pozytywną energię. Dzięki takim ludziom przeniosłam do chirurga również swoją mamę, która także jest bardzo zadowolona. Nie wiem jak było wcześniej, ale wydaje mi się że przychodnia jest dobrze zorganizowana i zarządzana. Polecam z czystym sumieniem!”
“Najlepsza przychodnia z jaką miałem styczność. Telefony zawsze odbierane po jednym sygnale, Panie w rejestracji bardzo miłe i uśmiechnięte. Interniści z dużą wiedzą - bardzo polecam Panią doktor Garncarek, która potrafiła zdiagnozować każdy problem, z którym się zgłosiłem. Ogromne 5 gwiazdek”
“W klinice Bieńkowscy pracują wspaniali ludzie. Empatyczni i bardzo profesjonalni. Zawsze mają na względzie dobro pacjenta. Pani dr Elżbieta zawsze uśmiechnięta i życzliwa a pani Monika asystentka cudowna i pomocna w każdej sytuacji. Pozdrawiam cały personel kliniki! BS.”
“Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą leki które zostały mi przepisane były strzałem w 10 lecze się u Pana doktora od kilku lat z przerwami człowiek empatyczny wzbudzą zaufanie zawsze poświęca czas chorym nie ocenia dopytuje o wszystkie dolegliwości. A to bardzo dużo za co bardzo.dziekuje !!!!”
“Wspaniały lekarz, sympatyczny i znający się na fachu z bogatym doświadczeniem, super prowadził moja ciąże, jestem bardzo zadowolona :)”
“Bardzo polecam, szybka i trafna diagnoza.”
“Serdecznie polecam Panią Monikę dostosowywuje dietę pod każdego indywidualnie i dzięki niej wiem że dieta to nie kara!!”
“Wspaniała atmosfera, przemiły personel z panem Adamem na czele. Mój pierwszy pobyt będę długo i bardzo pozytywnie wspominał. Polecam wszystkim warto skorzystać z tak profesjonalnej pomocy.”
“Bogata oferta ubezpieczeń i fachowe doradztwo Pana Kacpra. Polecam!”
“Polecam każdemu kto posiada np. łupież, swędzącą skórę głowy. Indywidualnie dobrana pielęgnacja domowa oraz szczegółowy wywiad po którym widać znaczną poprawę.”
“Bardo dobry urolog. Jeśli poddać się operacji to tylko u niego.”
“Szybko i profesjonalne. Odnośnie tanie. Polecam”
“Jestem klientem już od dawna i zawsze Pan Tomek dobiera zadowalającą ofertę ubezpieczenia. Polecam z całego serca.”
“Z wielką przyjemnością wystawię pozytywną opinię dla Centrum medycznego Synexus w Częstochowie. Pierwszy raz zostałem tu przyjęty 2 lata temu z bardzo ciężkim stanem zdrowia (Choroba Leśniewskiego Crohna). Po przeprowadzeniu szeregu badań i wywiadu z Panią doktor przyznano mi lek, dzięki któremu już po upływie kilku tygodni zacząłem czuć poprawę. Na dzień dzisiejszy nie odczuwam już żadnych objawów choroby. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm kadry oraz bardzo przyjazna atmosfera. Począwszy od Pań z rejestracji ,Pań pielęgniarek, lekarzy jak i Pań kadrowych wszyscy wykazują się dużą empatią. Jestem całej kadrze bardzo wdzięczny.”
“Dla mnie wszystko na 5 gwiazdek: krótkie terminy oczekiwania, zaangażowanie personelu, komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.”
“Profesjonalna obsługa, polecam!”
“Profesjonalista! Z taką pomocą i życzliwością do klienta nie spotkałam się nigdzie. Z czystym sumieniem polecam współpracę.”
“Bardzo polecam, mili Panowie fachowo podeszli do wykonania protezy :)”