Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 2.7 Średnia ocena
- 61% Z opiniami
- 21% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj ginekolog w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 2.7/5 na podstawie 500 opinii i ocen.
“Dzięki Panu Doktorowi ciąża zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem i dziś razem z Mężem cieszymy się zdrową Córeczką. Lekarz-człowiek bezinteresowny (co dzisiaj się rzadko zdarza), o dobrym sercu, pełen empatii, a jednocześnie konkretny i wiarygodny. Dziękujemy za stanowcze działanie i okazaną pomoc przy porodzie w tej trudnej dla nas chwili.”
“Bardzo miły i sympatyczny pan świetnie prowadzi moją ciążę polecam ☺️”
“Wspaniały lekarz, sympatyczny i znający się na fachu z bogatym doświadczeniem, super prowadził moja ciąże, jestem bardzo zadowolona :)”
“Bardzo chwalę sobie Pana doktora za kompetencje i delikatność. Jestem jego pacjentką od wielu lat.”
“Świetny lekarz. Pan doktor objął nasz szczególną opieką,pomimo problemów w ciąży wszystko zostało dopilnowane i synek urodził się zdrowy. Dziękujemy pięknie za zaangażowanie i szczęśliwe zakończenie”
“Polecam z całego serca ❤️ każda wizyta bez pośpiechu w miłej atmosferze, bez żadnego stresu i krępacji. Pan Radosław zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Nie mogłam wybrać lepszego lekarza na prowadzenie ciąży! Szczerze polecam.”
“Jestem wieloletnią pacjentka dr Grabowskiego. Jest to lekarz który nie mydli oczu i nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest. Zawsze pomocny, konkretny, jeśli jest taka potrzeba wesprze dobrym słowem bądź zażartuje. Bardzo kontaktowy, zawsze odbiera telefony -ewentualne oddzwania. Prowadził moją niełatwa ciąże która dzięki odpowiednio dobranym lekom oraz trafnym decyzja doktora zaowocowała piękna córeczką. Polecam w 100% jako fachowca w swojej dziedzinie”
“Cudowna Pani doktor. Lekarz z powołania. Wszystko wytłumaczy wyjaśni. Gorąco polecam.”
“Jeszcze się nie zawiodłam na Panu doktorze. Chodzimy do niego z córką od czterech lat.”
“Najlepszy specjalista jakiego do tej pory spotkałam. Nie zgadzam się z opinią, że Pan doktor lepiej traktuje pacjentki z prywatnej praktyki. Leżąc w szpitalu widziałam, że dla każdej pacjentki jest uprzejmy. Warto się zastanowić zanim się coś napisze. Polecam Pana doktora z całego serca. Prowadził moje dwie ciąże. Jedyny specjalista do którego chodzę prawie 10 lat.”
“Jestem pacjentką Pani Iwony już kilkanaście lat. I jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Trafione diagnozy, właściwie dobrane leki, skuteczne leczenie. Zawsze miła. Niezależnie czy to wizyta prywatna, czy w przychodni, badanie jest przeprowadzane z taka samą dokładnością. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.”
“Pełen profesjonalizm - od wizyt kontrolnych poprzez poród i wszelkie konsultacje. Polecam!”
“Bardzo dobry specjalista. Dzięki panu doktorowi mam zdrowego, pięknego synka :-)”
“Przewspaniały lekarz bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczy. Polecam!!!!!”
“PAN DOKTOR TO WSPANIALY CZLOWIEK! EMPATYCZNY, DOSKONALY FACHOWIEC! SZYBKA REAKCJA, SKIEROWANIE NA OPERACJE I JUZ JESTEM PO WSZYSTKIM. URATOWAL MI PAN ZYCIE PANIE DOKTORZE! BARDZO Z CALEGO SERCA PANU DZIEKUJE!”
“Jednak mam odmienne zdanie co do pani Krystyny. Wedlug mnie jest bardzo dobrym lekarzem a przede wszystkim cudowną kobietą. Balam sie ginekologow, jednak pani Krystyna zmienila moje nastawienie. Przeprowadzila moja cala pierwsza ciaze 9 lat temu. Jest niezwykle mila i delikatna. Na dodatek polecilam pania Krystyne znajomej poniewaz lekarz stwierdzil zapalenie a kolezanka byla juz w ciazy. Tak wiec z czystym sumieniem polecam wam pania Krystyne❣”
“Bardzo dobry fachowiec. Niezwykle skupiony na swojej pracy, skrupulatny i dokładny w badaniach. Do p. doktor trafiłam przypadkowo i tam już zostanę. Jedyna spostrzegła mikro zmiany i poinformowała mnie o nich. Duże skupienie p. doktor na badaniu może być mylone z małą komunikatywnością. Jednak po całej procedurze p. doktor odpowiada na wszystkie pytania. Byłam u wielu lekarzy ginekologów, ale żaden nie był tak dokładny i skrupulatny i nie poświęcił mi tak dużo czasu na badanie, co też może tłumaczyć delikatne opóźnienia. Ale warto zaczekać i dużo osób czeka, szkoda tylko, że opinie wystawiają jedynie pacjentki niezadowolone, zapewne zadowolonych jest znacznie więcej, bo skąd byłyby te kolejki.”