Przegląd katalogu
- 99 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 59% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 99 wyników
Przeglądaj psychoterapia w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 99 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 627 opinii i ocen.
“Mój syn trafił tam w bardzo przykrej sytuacji, wyszedł jak nowo narodzony. Bardzo mili ludzie i bardzo zdolni. Polecam!”
“Polecam terapię z Panią Agatą. Pomaga wyjść z ciężkich sytuacji życiowych. Tłumaczy schematy działania, radzenia sobie z trudami, relacjami, emocjami. Pani Agata daje duże wsparcie, cierpliwie słucha oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi. Dzięki psychoterapii z Panią Agata zawdzięczam zmianę swojego życia, nastawinia, dostałam ogromną motywację do działania. Świetny człowiek, świetne podjescie do pacjenta. Polecam z całego serca.”
“Dla mnie wszystko na 5 gwiazdek: krótkie terminy oczekiwania, zaangażowanie personelu, komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.”
“Polecam. Fachowiec godny zaufania.”
“Polecam panią Elizę, świetny psychoterapeuta z dużym doświadczeniem.”
“Z Panią Aleksandrą miałam zajęcia z psychologii w ciąży i w połogu, bardzo dobrze wszystko opisane, fajne ciekawe ćwiczenia i dużo przydatnych informacji. Polecam.”
“Pragnę gorąco podziękować Pani Sonii za profesjonalną, a dla mnie nieocenioną pomoc. Pomogła mi się pozbierać na zakręcie życia, dodała sił oraz otuchy. Dzięki niej odkryłem, co tak naprawdę we mnie tkwiło i dziś mogę o tym swobodnie mówić. Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję!!!”
“Polecam serdecznie, Pani psycholog bardzo empatyczna i kompetentna.”
“Trafiłam na Panią Kasię dzięki innej cudownej Pani doktor i jestem codziennie wdzięczna za to , że mogłam trafić na taką cudowną specjalistkę. Dzięki Pani Kasi ja wracam do życia po ciężkiej traumie , która miała miejsce niespełna rok temu - gdyby nie Pani Kasia myślę , że moje życie mogło się potoczyć zupełnie inaczej - znacznie gorzej. Całe centrum K2 jest wypełnione wyrozumiałością , ciepłem i wspaniałymi specjalistami - wiem, bo z pomocy ich korzystam ja i moja córka więc znam już chyba wszystkich. Dziękuję za to , że życie może być znowu piękne. Każdemu polecam naprawde z czystym sumieniem”
“Nie będę się uzewnętrzniał za bardzo. Po prostu szczerze polecam. Mega profesjonalnie i rzetelnie.”
“Kompetentna, cierpliwa, ciepła, pełna zrozumienia, mądra terapeutka. Bardzo polecam każdemu, kto tylko chce popracować nad sobą.”
“Cudowna kobieta, pełna empatii i zrozumienia. Polecam z całego serca”
“Długo zastanawiałam się co napisać.Myślę, że ważne jest to, że na wizytę czeka się krótko.Zajęcia są wspaniale prowadzone.Człowiek, który szuka pomocy, czuje dużą mobilizację.Nie jest oceniany i chętnie się otwiera.Czuje duze wsparcie, zrozumienie i ciepło, ktorego brakuję wielu terapeutom.W niezwykły sposób odczuwałam naprowadzanie, ze rozwiązanie jest tak proste! Nie potrafiłabym sama spojrzeć na moje problemy subiektywnie.Nie czuje się juz gorsza,a trening bardzo fajnie wzmacnia moją wartość.Szczerze polecam!”
“Czasami potrzeba czyjegoś obiektywnego spojrzenia z boku. Takie podejście zapewnia właśnie Pani Sylwia. Pełen profesjonalizm, wnikliwość, uważność i nakierowanie na pacjenta. Polecam”
“Bardzo polecam to miejsce i dr Aleksandrę Sojdę. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Kompetentna, empatyczna, profesjonalna jako lekarz i przede wszystkim wspaniały człowiek z sercem, bardzo angażująca się, by jej pacjent poczuł się komfortowo, bezpiecznie i spokojnie. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić właśnie na Panią! Dziękuję! Dobrze, że w Częstochowie są takie miejsca, gdzie można uzyskać kompleksową pomoc na tak wysokim poziomie.”
“Fantastyczny człowiek dr fachowiec specjalista. Co by nie powiedzieć w kazdym calu profesjonalista !!!!”
“Właśnie dziś zakończyłam swoją 2,5 letnią terapię u Ady, wygrałam z depresją! Gdyby ktoś powiedział mi te 2,5 roku temu, że będę w tym miejscu w którym jestem teraz- nie uwierzyłabym.. Dzięki terapii wywróciłam swoje życie o 180 stopni. Nauczyłam się stawiać granicę, nauczyłam się stać przy sobie, bronić siebie i stawiać siebie na I miejscu, bo zrozumiałam, że ja na to zasługuje niezależnie od tego co myślą inni. Teraz jestem w miejscu o którym zawsze marzyłam, a nigdy nie wierzyłam że się w nim znajdę. Mam wymarzoną pracę, w której się spełniam, przeprowadzam się do miasta, polepszyłam relacje w moim 8 letnim związku. Ale najważniejsze jest to, że stałam się lepsza dla siebie! Teraz rozumiem siebie i stoję za soba murem jak nikt inny! Dlatego nie ważne jest jaki masz problem, ważne jest to żeby zrobić ten pierwszy krok i dać sobie pomóc a już po kilku spotkaniach poczujesz, że to co robisz pozwala Ci być lepszym dla siebie! Będę tęsknić za Adą, bo terapia to relacja z tą drugą osobą, po czasie idziesz tam jak do najlepszej przyjaciółki na kawę i mówisz o wszystkim jakbyście się znały całe życie, a potem wychodzisz z lepszym nastawieniem. Z całego serca jeszcze raz chcę podziękować Adzie, że była przy mnie w mojej walce o lepszy dzień i że jestem teraz tu gdzie jestem! To wspaniały terapeuta a przede wszystkim wspaniały człowiek!”