Przegląd katalogu
- 55 Łączna liczba firm
- 2.6 Średnia ocena
- 65% Z opiniami
- 31% Ze zdjęciami
Znaleziono 55 wyników
Przeglądaj pediatra w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 55 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 2.6/5 na podstawie 935 opinii i ocen.
“Dziękuję Panie doktorze że Pan jest pełen profesjonalizm . Atmosfera wiedza tylko na plus. Polecam”
“Byliśmy dwa razy u pana doktora z chorym dzieckiem. Raz w niedzielę, raz w święto . Przyjął nas bez problemu , chociaż raz też byliśmy na ostatnią chwilę bo miał wyjeżdżać gdzieś. Trafna diagnoza , dobrze dobrane leki. Zlecił nam dodatkowe badanie po czym skontrolował przez telefon i dał odpowiedź. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Odpowiada na wszystkie pytania . Polecam serdecznie !”
“Profesjonalna, rzeczowa porada, bez czekania w kolejkach, sympatyczne podejście do malego pacjenta. Gdy będę znów potrzebowała na pewno tu wrócę”
“Najlepsza przychodnia z jaką miałem styczność. Telefony zawsze odbierane po jednym sygnale, Panie w rejestracji bardzo miłe i uśmiechnięte. Interniści z dużą wiedzą - bardzo polecam Panią doktor Garncarek, która potrafiła zdiagnozować każdy problem, z którym się zgłosiłem. Ogromne 5 gwiazdek”
“Polecam tego pediatrę. Leczymy u Pana Wieczorka dzieci od kilku lat. Zawsze trafia z diagnozą, dokładnie tłumaczy i nie przepisuje leków na wyrost. Konkretny, profesjonalny.”
“Przesympatyczna Pani doktor. Wszystko wytłumaczyła dokładnie zabrała malucha.. Przyjechała na wizytę domową wieczorem mimo że była już zmęczona. Wyjaśniła wszelkie nurtujące mnie kwestię. Z czystym sumieniem bardzo polecam!!”
“Bardzo dobry pediatra dziecięcy żeby takich lekarzy było więcej mnie rodzice leczyli u p.doktora a teraz sama syna leczę ma bardzo podejście do dzieci.Bardzo dziękuję p.doktorowi za opiekę jaką mam dla syna.Polecam bardzo .”
“Leczę córkę u Pani Doktor od 3 roku życia, czyli jakieś 13 lat . Pani Doktor grzeczna,miła, kompetentna,udziela wszystkich potrzebnych informacji. My jesteśmy bardzo zadowolone z wizyt.”
“Korzystałem osobiście i z dziećmi z pomocy kilku specjalistów i jestem zadowolony- kompetentny personel, dobry sprzęt, dobra atmosfera, większość wizyt o czasie, raz lekarz spóźnił się przez zdarzenie losowe ale od początku byłem o wszystkim informowany przez panie z rejestracji. Czułem się poważnie traktowany na kazdym etapie korzystania z usług tej przychodni.”
“15 lat temu moje dziecko uratowala nie raz.Inni lekarze nie potrafia laczyc antybiotykow i wmawiaja wirusy ,potem dostala szczepionki doustne .Okazalo sie ,ze dziecko ma niedobor odpornosci ,gdyby nie antybiotyki to koniec tragiczny ....,a tak dzis studiuje jezyki i po prostu zyje ,nie zaszkodzily w niczym jak to powszechnie jest wyolbrzymiane .”
“Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor. Polecam”
“Pani Doktor przyjęła nas tego samego dnia. Była to nasza pierwsza wizyta. Zrobiła solidny wywiad. Mały został zbadany dokładnie z każdej strony. Wizyta trwała godzinę. Pani doktor dokładnie wszystko opisała, i odpowiadała na nasze pytania. A co więcej... W razie W mogliśmy zadzwonić ponownie nawet do 22. Jakby się coś działo czy z pytaniami. Ogólnie wszystko na plus. Dziękujemy za przyjęcie synka.”
“Byliśmy z dzieckiem na kontroli po zabiegu oczu i żałujemy, że nie trafiliśmy tu wcześniej. Pani doktor jest niezwykle ciepłą, sympatyczną i profesjonalną osobą, która z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Potrafi stworzyć miłą atmosferę i podejść do dziecka w taki sposób, że czuje się ono komfortowo. Obsługa w recepcji również bardzo uprzejma, proponują kawę, herbatę lub wodę. Miejsce przyjazne dzieciom, widać, że pacjenci są tu na pierwszym miejscu. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu!”
“Pani Doktor leczy dwójkę naszych dzieci z alergiami. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, wyczerpujący wywiad i badanie, trafione leczenie oraz możliwość kontaktu między wizytami to tylko kilka z zalet. Serdecznie polecam!”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u dr Ines Miszczak-Grzyb. To cudowna lekarka, która nie odpuszcza i diagnozuje, dopóki nie znajdzie przyczyny. Ufa intuicji matki, wszystko dokładnie sprawdza na USG. Mam poczucie, że wreszcie, po wielu wizytach, trafiliśmy do dobrego pediatry - naszego pediatry na lata. Efekt? Uśmiechnięte, wyleczone niemowlę. Dziękujemy!”
“Pani doktor jest niezwykle miła, ale i konkretna, chce pomóc pacjentowi. Posiada ogromną wiedzę z różnych dziedzin medycyny, szuka różnych rozwiązań, słucha pacjenta. Jestem pod dużym wrażeniem i bardzo polecam”
“Co za kobieta, idzie się jak do kogoś kogo zna się od lat. Pani wytłumaczyła, wysłuchała, zrobiła wywiad. Dobrała odpowiednie leki. Przyszłam z zaostrzeniem astmy oskrzelowej. Otarłam się o szpital. Po zmianie leków od pani doktor poczułam ulgę.”
“Placówka godna polecenia:) ,pełen profesjonalizm począwszy od recepcji ,zapleczu sprzętowym a podejściu do Pacjenta i samym leczeniu przez doktora Łukasza .”
“Moja córka w wieku 3 lat zaczęła chorować na żołądek .Chodziliśmy z nią do pani pediatry w naszej przychodni .wizyty były co cztery tygodnie ,potem co trzy ,dwa .Wizyt było pięç lub sześć .Ostatecznie dostaliśmy skierowanie do szpitala na chirurgie na operacie wyrostka .Lekarz w szpitalu po zbadaniu stwierdził że niestety ale w tym miejscu niema wyrostka i skierował spowrotem do swojej przychodni .Przypadkiem trafłem na doktora Jacka Brendza .Od razu rozpoznał chrodę i podioł odpowiedniom terapię.Sytuacia była poważna, ale dziś jest zdrową piękną dziewczyną Dzięki Panu dr Brędzlowi Pomógł nie tylko mnie i moim znajomym, ale i jednej osobie która może zawdzięczać mu życie Może i ma specyficzne podejście do pacięta ale potrafi postawić diagnozę zanim wejdziesz do gabinetu - niemożliwe ale to fakt .Kto leczył się u dr Brędzla może potwierdzić.Absolutnie polecam.”
“Polecam Inter Med. Kolonoskopia odbyła się w znieczuleniu. Po badaniu żadnych ból żadnych problemów. Personel medyczny miły bez zastrzeżeń. Dzień później telefon od rejestratorki medycznej czy wszystko w porządku. Centrum medyczne na plus jak najbardziej.”
“Szczerze polecam. Jeden z najfaniejszych lekarzy na jakiego trafiliśmy. Bardzo dobre podejście do dzieci i rodziców. Trafnie ocenia i stawia diagnozę. Posiada dużą wiedzę, którą się dzieli i wykorzystuje przy każdej wizycie. Od niemowlaka po starszaka każdemu pomoże.”
“Najlepszy pediatra.Zawsze trafna diagnoza.”