Przegląd katalogu
- 290 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 290 wyników
Przeglądaj szpital w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 290 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 14,036 opinii i ocen.
“Robiłam badania z medycyny pracy i dużym plusem było to, że wszystko można zrobić w jednym miejscu. Personel jest bardzo przyjemny, życzliwy i pomocny, a atmosfera naprawdę miła. Zdecydowanie polecam!”
“Pełen profesjonalizm terapeutyczny plus piękne, przytulne wnętrza. Nie trzeba dalej szukać.”
“Przychodnia świecąca przykładem. Panie w rejestracji zawsze miłe i pomocne. Jestem też bardzo zadowolony z wizyt u P. dr Hadaś oraż P. dr Ciszewskiej. To są osoby na odpowiednim stanowisku, z których system nie zrobił bezdusznych lekarzy. Można? Można.”
“Polecam współpracujemy od kilkunastu lat! Sprawy załatwiane od ręki i zawsze na czas! Pozdrawiam”
“Chciałabym zostawić opinię o sytuacji, która wydarzyła się dziś w środku dnia. Mój syn doznał poparzenia wrzątkiem — cała ręka była poparzona. Karetka przyjechała bardzo szybko — niech Bóg da im zdrowie! Ratownicy medyczni byli wspaniali: udzielili pełnej pomocy, wszystko robili profesjonalnie, a po przyjeździe do szpitala nosili mojego syna na rękach i od początku do końca przeprowadzili nas przez wszystkie etapy tak, jak należy. Również na oddziale chirurgii lekarze wykonali wszystko, co było potrzebne — byli życzliwi, uprzejmi i pomocni. Podsumowując — cała pomoc medyczna była na mocną 5. Serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom i ratownikom za dzisiejszą pomoc!”
“Chciałabym zostawić opinię o sytuacji, która wydarzyła się dziś w środku dnia. Mój syn doznał poparzenia wrzątkiem — cała ręka była poparzona. Karetka przyjechała bardzo szybko — niech Bóg da im zdrowie! Ratownicy medyczni byli wspaniali: udzielili pełnej pomocy, wszystko robili profesjonalnie, a po przyjeździe do szpitala nosili mojego syna na rękach i od początku do końca przeprowadzili nas przez wszystkie etapy tak, jak należy. Również na oddziale chirurgii lekarze wykonali wszystko, co było potrzebne — byli życzliwi, uprzejmi i pomocni. Podsumowując — cała pomoc medyczna była na mocną 5. Serdecznie dziękuję wszystkim lekarzom i ratownikom za dzisiejszą pomoc!”
“Miałem przyjemność, spędzić w tym przybytku parę tygodni. Oddział zakaźny, sierpień 2019, personel do rany przyłóż. Ciesze się że tam trafiłem. Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje pomocy, a nie liczy na 5 gwiazdkowy hotel, będzie zadowolony.”
“Wizyta u dermatologa merytoryczną i bez większej kolejki. Rejestracja szybka i uprzejma.”
“Po raz drugi w ciągu 1,5 roku wylądowałam na izbie przyjęć w wyniku wypadków. Bardzo dobra opieka i pomoc po wypadku, ratowników z karetki, lekarzy i pielęgniarek na izbie przyjęć. Pełna diagnostyka, rzeczowa informacja i odpowiednie podejście, rozładowanie napięcia po wypadku oraz merytoryczne zalecenia do dalszego leczenia. Dziękuję. Elżbieta”
“Bardzo miła opieka wykwalifikowani lekarze...wszystko szybko i sprawnie”
“Pani doktor Orlińska wspaniałą osoba jest leczymy się już 14lat pozdrawiam pani pielęgniarki bardzo sympatyczne sa”
“Przychodnia OK. Bardzo dobry lekarz Pani Urszula Czech, która wykonuje swoją pracę w pełni profesjonalnie i zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej. Polecam.”
“Jestem wdzięczny Pani dr Ciechanowicz za to, że w sytuacji, w której byłem w ostrym bólu i potrzebowałem pomocy wróciła do gabinetu pomimo zakończonej zmiany i zbadała mnie.”
“Dojazd gratis w cenie noclegu recepcja 24/h ciekawi ludzie na turnusie miła obsługa, nie trzeba rezerwować miejsca z wyprzedzeniem poza tym all inclusive kolor opaski biały upoważnia do poruszania się po obiekcie”
“Jestem pacjentka Pana dr od 2020. Pan dr jest przede wszystkim osoba niezwykle kulturalną, odnosząca się do pacjentki z szacunkiem i empatią. Ma ogromną wiedzę. Polecam każdemu takiego lekarza. Prowadziłam u Pana dr zarówno ciążę jak i wykonywalam różne badania. Zawsze wracam z uśmiechem. Dziękuję Panu dr za taka opiekę. Ponadro obsługa recepcji w przychodni u Pana dr również jest niezwykle miła, sympatyczna i pomocna.”
“Bardzo polecam. Korzystałam z pomocy pani Magdy zarówno przed ciążą jak i po porodzie. Wizyty bardzo sympatyczne, wszystkie ćwiczenia dokładnie wyjaśnione, stosowane są różnorodne techniki dostosowane do pacjentki. Efekt wizyt jest widoczny. Magiczne ręce ;)”
“Przyszłam na masaż z bólem w barkach i na odcinku szyjnym. Termin udało się umówić z dnia na dzień. Od wczoraj nie byłam w stanie skręcić głowy w bok. Po dzisiejszym godzinnym masażu jest znacznie lepiej. Co jest jasne - na całkowite pozbycie bólu trzeba cierpliwie poczekać, ale jestem pewna, że będzie dobrze. Do Pana Leszka trafiłam z polecenia i teraz sama z przyjemnością polecam Go dalej. Wie, co robi. Szanuje próg bólu (ja mam wysoki, ale mimo wszystko wiele razy pytał mnie o odczucia). Jest profesjonalny i dba o to, by wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Choć było świetnie, to czuję, że szybko tam znowu nie trafię, bo nie będzie takiej potrzeby :) Dziękuję!”
“P.Kacper to profesjonalista.Podczas wizyty opowiada pacjentowi co dokładnie robi i jak mięsień rozluźnia( to dla mnie bardzo istotne). Wizyta przebiega w luźnej atmosferze.Moje mocno przetrenowane ciało zawsze jest mi wdzięczne po wizycie.Goraco polecam.”
“Super obsługa i doradztwo, polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona i zawsze tu wracam. Z całego serca mogę polecić Melodię Piękna. To bardzo profesjonalne miejsce a pracujące tam dziewczyny angażują się w 100% w to co robią. Szefowa salonu, pani Justyna, jest przemiłą i ciepłą osobą, to ona zadbała o makijaż permanentny moich brwi i ust, są piękne. Dziękuje!”
“W salonie Piekniej z Nami za każdym razem jestem bardzo zadowolona, korzystałam z wielu zabiegów ostatnio rf mikroiglowy buzia szybko nabrała blasku po ,zawsze otoczona podczas spotkania jestem profesjonalizmem od pysznej herbaty po miłą rozmowę przy okazji zakres wiedzy i dopasowanie zabiegu do twarzy na najwyższym poziomie,z całego serca polecam to miejsce ,dziewczyny są superr,do zobaczenia wkrótce.”
“Człowiek skuteczny w 100 %, niesamowita wiedza, ogromne umiejętności. Widziałem wiele osób które wyszły spod rak Pana Michała i żadna nie narzekała. Sam też miałem okazję doświadczyć jego zabiegów, mimo iż nie sa to masaże relaksacyjne - pacjent czuje się jak nowo narodzony.”
“Bardzo konkretny facet! Dobre miejsce, świetne podejście techniczne jak i merytoryczne. Po 4 mc współpracy moje ciało potrafi dokonać rzeczy które wcześniej były dla mnie nie osiągalne :) Szczerze polecam zajęcia z Wiktorem, to będzie jedna z najlepszych decyzji jakie podejmiecie! Siła!”
“Jestem bardzo zadowolona z terapii u pana Tobiasza. Pełen profesjonalizm, wszystko wytłumaczone, wiem jakie mam realne szanse na poprawę mojej dysfunkcji. Każda wizyta jest dokumentowana zdjęciowo, widać realny postęp terapii. Odczuwam również dużą poprawę i brak dolegliwości bólowych. Pan Tobiasz odpowiada na wszystkie pytania. Kompleksowa opieka i pomoc, polecam z całego serca!”