Stacja kontroli pojazdów JP
“Szybko grzecznie i wypad po przeglądzie polecam.”
Znaleziono 9 wyników
“Szybko grzecznie i wypad po przeglądzie polecam.”
“Detailing na najwyższym poziomie! Samochód po wizycie wygląda lepiej niż w dniu, gdy wyjechał z salonu. Lakier lśni jak lustro, auto dopracowane z zegarmistrzowską precyzją. Widać, że Pan Patryk zna się na pracy i wkłada w to serce. Profesjonalizm, pasja i świetny kontakt z klientem. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce naprawdę zadbać o swoje auto!”
“Pan bardzo miły to był mój pierwszy przeglad w życiu wszystko wytłumaczył szybka kontrola powiedział o co moge zadbać w najbliższym czasie aby auto sprawowało sie dalej bez zarzutów polecam napewno za rok przyjade na kolejną kontrolę”
“Szczerze polecam, Po zdarzeniu natychmiastowa pomoc. Laweta, wizyta w biurze, pozostawienie auta. O wizycie rzeczoznawcy, przekazaniu auta do serwisu, a także gotowości auta do odbioru - włączając w to badanie techniczne po szkodzie byłem informowany. Gdy, sam też kontaktowałem się z obsługą telefon zawsze był odbierany, a informacje były udzielane natychmiastowo. W ramach likwidacji szkody, otrzymałem auto zastępcze i tu brawo dla firmy, ponieważ otrzymałem auto o tych samych gabarytach - na ogół z wypożyczalni dostawałem auta hatchback - sam poruszam się kombi - dzięki temu mogłem wybrać się na zaplanowane przed zdarzeniem wakacje. Pozdrawiam serdecznie, jeszcze raz dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że kolejne spotkanie zamiast w ramach likwidacji szkody, będzie np. w ramach przedłużenia ubezpieczenia auta :).”
“Witam. Super stacja okręgowa pojazdów. Fachowa i miła obsługa, oraz szybka diagnoza samochodu. Polecam w 100%”
“Za życia mój tata oddawał tam samochód toyotę corolla odkąd tylko skończyła się gwarancja salonu i zawsze było wszystko ok. Również ja, teraz, za każdym razem oddaje swój samochód do Pana Roberta i jego syna i również za każdym razem mam zrobiony wpis do książki serwisowej z paragonem, a także wszystkie części wymienione są pokazane jako dowód wymiany czego nie każdy mechanik przestrzega. Minusy? Tylko tyle że termin oczekiwania potrafi dojść do 3 tygodni oraz brak samochodów zastępczych ale to małe minusy, bo reszta jest zawsze w pełni profesjonalna. I nie, nie robię tu dziwnej reklamy, poprostu wiem że oddaje auto w pewne rece,n miejscu zawsze jest tylko dwóch tych samych mechaników, ojciec i syn, to rodzi zaufanie i dokładność napraw. Tyle ode mnie. Jeżeli czegoś nie robią, informują na miejscu od razu, jeżeli trzeba coś dodatkowo, dzwonią i pytają czy klient ma potrzebę wymieniać.”
“Podczas awarii skorzystałam z assistance Warty. Pomoc drogowa Auto Komplex Staroń poratowali nas holowaniem. Bardzo miła obsługa, bezpiecznie jadący kierowca z którym można było pogadać, ale nie trzeba było ;-), przewiezienie pojazdu na drugi koniec Polski. Czułyśmy się bardzo zaopiekowane... Usługa na medal!”
“Panowie kompleksowo zajęli sie tematem którego nikt w pobliżu nie chciał się podjąć (remont silnika). Termin niemal od zaraz, uwinęli sie w nieco ponad tydzień, kontaktowali w razie potrzeby oraz tłumaczyli wszystko co i dlaczego. Do klienta odnosili się z profesionalizmem i szacunkiem co wcale nie jest takie powszechne w warsztatach samochodowych z jakimi miałem styczność. Kosztowo też wyszło akceptowalnie, wcale nie w górnym stanie szacunkowego przedziału. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić.”
“Serdecznie polecam, a szczególnie polecam ze względu na profesjonalne podejście pana Marcina Stępień i panią Dominikę. Bardzo sympatyczny, niezwykle pomocny człowiek. Przygotował wszystko od A do Z. Takich ludzi jak pan Marcin i pani Dominika z świecą szukać.”