Przegląd katalogu
- 274 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 274 wyników
Przeglądaj sklep w Wisłie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 274 wyników w Wisłie, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 51,048 opinii i ocen.
“Chleb o wyjątkowej jakości. Smaczny i świeży. Serdecznie polecam każdemu. Jeden z najlepszych!”
“Absolutnie genialne miejsce! Doskonała obslugu, znakomita kawa i świetne wnętrze, a bonusem jest piękne patio.”
“Elegancko, szybka i miła obsługa i super ceny. Polecam!”
“Ten lokal ma u mnie 5 *, drugiego nie mogę znaleść na Google. O ile tu jest czysto i estetycznie, wszystko super, tak niestety w drugim z lokali zawsze trafiam na brudne, niedomyte szklanki i talerze.”
“Serdecznie polecam to studio! Podejście do klienta jest naprawdę wyjątkowe, a obsługa niezwykle uprzejma i profesjonalna. Sam proces wykonywania tatuażu przebiegał w przyjemnej, swobodnej atmosferze, co sprawiło, że czułam się komfortowo przez cały czas. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Z pewnością wrócę ponownie!”
“Super wyposażony sklep, bardzo pomocna pani ekspedientka, zna się doskonale w temacie, umie doradzić i wspomóc w przypadku nagłej potrzeby. Na pewno wrócimy ❤️”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep wszystko dostępne na co by miał klient ochotę Polecam”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z akcesoriami instalacyjnymi. Można tu uzyskać wiele fachowych rad od obsługi sklepu. Obsługa zna również wielu dobrych fachowców w Wiśle. Naprawdę polecam.”
“Super! Gorąco polecamy! Profesjonalna obsługa, doradztwo i rewelacyjnie przygotowane narty!”
“Najlepsza hurtownia w okolicy, miła obsługa, świetne ceny, szybka dostawa. Bezproblemowy zwrot lub wymiana nieużywanego materiału. Polecam instalatorom jak i odbiorcy detalicznemu.”
“Miejsce bardzo dobre dla rodzinnego spędzania czasu z maluchami rządnych przygód i nauki balansu i równowagi na rowerach”
“Pani Marzena wymiata nożyczkami niczym Edward Nożycoręki”
“Dużo dobrego sprzętu,,,, Każdy znajdzie coś dla siebie -A jak sam nie znajdzie, to mu wysokiej klasy fachowcy pomogą.... Polecam.”
“Świetny sklep z częściami do druku 3D i filamentami! Mają naprawdę szeroki asortyment – zawsze znajdę to, czego potrzebuję, niezależnie od projektu. Co najważniejsze, zespół to prawdziwi profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem – nie wciskają kitu, tylko uczciwie doradzają i polecają wyłącznie sprawdzone produkty, które rzeczywiście robią różnicę. Pomocna obsługa to ich ogromny atut – chętnie odpowiadają na pytania, rozwiewają wątpliwości i pomagają dobrać najlepsze rozwiązania. Dzięki nim nie raz uniknąłem nietrafionych zakupów. Produkty, które polecają, często przekraczają moje oczekiwania – zarówno pod względem jakości, jak i wydajności. Zdecydowanie polecam – to miejsce, do którego wraca się z pełnym zaufaniem.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan Szymon pomógł mi dobrać idealny sprzęt do mojej pracy i wszystko działa pięknie, szybko i niezawodnie. Myślę że w przyszłości będę częsciej korzystać z usług tej firmy”
“Bardzo miła i rzetelna obsługa!!! Polecam panią Emilkę.”
“Super stosunek ceny do jakości. Zjadłem śniadanie „Pora Wstawać” - czyli omlet z suszonymi pomidorami, chlebkiem oraz sałatką. Do tego bardzo smaczne cappuccino. Bardzo miła obsługa.”
“Troszkę na uboczu od głównej części miasta, ale naprawdę WARTO przekroczyć rzekę i tory :) Bardzo fajny wystrój wnętrza (lekki, trochę rustykalny, stylowy, nieprzeładowany), bardzo dobre jedzenie ze świeżych składników i ładnie podane (zastawa, deska do pizzy itp. - szklaneczka wody do espresso, itp.). Uprzejma obsługa (chyba sama właścicielka?). Ceny umiarkowane. Uwaga: godziny otwarcia niezbyt późne i w niektóre dni nieczynne, warto sprawdzić na stronie. POLECAM!”
“Co tu powiedzieć ,;same wspaniałosci Kołacz z serem i paczki to smak jaki pamiętam z dzieciństwa Prawdziwe wypieki cudowne miejsce Jakość 200%”
“Fantastyczne pączki, z nutellą ekstra pyszne, z truskawką super, z dynią już mniej, ale to kwestia smaku. Bardzo miła, uprzejma obsługa, polecam”
“Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego miejsca na wesele. Właściciele sali wsłuchują się w potrzeby i dostosowali wszelkie elementy imprezy pod naszą wizję. Nasi goście zachwalali lokalizację (za piękne widoki), salę, jedzenie, pokoje i wiele innych elementów! Dziękujemy Panu Mirosławowi i Pani Halinie oraz całej przesympatycznej obsłudze. Nie możemy doczekać się powrotu w to miejsce!”
“Ciekawy towar. Dobre położenie. Miła obsługa.”
“Bardzo sympatyczna obsługa, bardzo pomocna. Doskonałe nastawienie do klienta. Miejsce do którego chce się wracać.”
“Szczerze polecam sklep!!. Wszystko w przystępnych cenach , można zamówić i tego samego dnia odebrać. Najpóźniej na następny dzień, jak późnym popołudniem zamówimy ;-) Oj tam oj tam, że niby kartą nie można płacić. Niestety ja też przyzwyczajona do wygód a potem w razie potrzeby , gotówki w domu nie uświadczysz. Taki sklep przynajmniej uczy nas, że czasem trzeba ja mieć. I dobrze . W dzisiejszych czasach w obliczu grożących wojen....gotówka wskazana. Złoto i oszczędności wkopane pod dębem. Sklep taki jaki chciałabym zawsze pod nosem mieć, właściciel zawsze służy fachową radą i pomocą .Dla mnie 10 gwiazdek, pięć to mało !!!! **********”
“Moje ulubione Pepco. Przestronne, z zapasem asortymentu, bez tłumów w środku, do tego pomocne, chętne do pracy pracownice. Może malutki minus za dość mały parking, ale tragedii nie ma. Polecam”
“Ciastka pycha! Ze względu na moją wagę nie powinnam bywać w takim miejscu. Przejeżdżając nie mogę ominąć tej cukierni. Chudziakom polecam te słodkości.”
“Świetne pieczywo w ultra dobrej cenie, poza tym można kupić produkty spożywcze. Polecam serdecznie”
“Spoko dobrze wyposażony i miła obsluga”
“Zostałem bardzo miło dziś przyjęty w godzinach południowych przez Panie w sklepie. Z uśmiechem i profesjonalizmem doradzono mi przy zakupie, będę wracał.”
“Bardzo przytulny hotel w samym centrum Bielska-Białej Pomimo małego problemu w pierwszym dniu bardzo szybko został on rozwiązany, a pokój zmieniony na wyższy standard. Bardzo pożywne śniadania i miła atmosfera. Polecam.”