Opinie

  1. Cyprian tałuć ★★★★★

    Klimatyczne miejsce w super lokalizacji. Pokoje czyste i w pełni wyposażone. Bardzo dobry kontakt z właścielką. Polecam!

  2. Witold Miącz ★★★★★

    Apartament pod każdym względem wspaniały czystość 100% wyposażenie bardzo dobre wystrój cudowny miejsce spokojne parking na miejscu kontakt z właścicielką bez problemowy aż żal było wyjeżdżać - wspaniałe miejsce POLECAM

  3. Wiktor Vlogt ★★★★★

    Bardzo ładne pokoje. 5 gwiazdek daje za czystość i wolną przestrzeń która nam dysponowała. Bardzo chętnie ponownie odwiedzę i serdecznie polecam. Pozdrawiam panią Gabrielę. Do następnego;)

  1. Sylwia Goryl ★★★★★

    Bardzo dobre polozenie, czesto i bardzo sympatycznie :-). Bardzo fajnie sie mieszka . Mila i profesjonalna obsluga. Bedziemy korzystac czesciej :-) . Polecam !!!

  2. Adrian Sławik ★☆☆☆☆

    Pokoje ładnie wykończone. Okazuje się jednak że nie można gotować wody oraz brać prysznic w tym samym momencie, ponieważ wybija bezpieczniki (należy dogadać się w tej kwestii również z sąsiadami - najwyższe piętro działana jednym zabezpieczeniu). Dodatkowo brakowało środków do mycia naczyń, szczotki w toalecie,drzwi w kabinie prysznicowej cały czas wypadały z prowadnicy. Dodatkowo w ofercie na booking jest konsola - nie było.

  3. P. Miko ★★★★★

    Troszkę na uboczu od głównej części miasta, ale naprawdę WARTO przekroczyć rzekę i tory :) Bardzo fajny wystrój wnętrza (lekki, trochę rustykalny, stylowy, nieprzeładowany), bardzo dobre jedzenie ze świeżych składników i ładnie podane (zastawa, deska do pizzy itp. - szklaneczka wody do espresso, itp.). Uprzejma obsługa (chyba sama właścicielka?). Ceny umiarkowane. Uwaga: godziny otwarcia niezbyt późne i w niektóre dni nieczynne, warto sprawdzić na stronie. POLECAM!

  1. Tomasz Szarek ★★★★★

    Przyszliśmy późnym wieczorem. Pani bardzo miła podała karty i zaproponowała co jest poza kartą. Zamówiliśmy pizze. Bardzo smaczna i aromatyczna. Wystrój przyjemny, atmosfera ciepła. Spory wybór win nawet Primitivo się znajdzie. Zapewne wrócimy w celu skonsumowania deseru. Duży stopień /schodek/ przy wejściu do lokalu. W środku ciepło miło i przytulnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biała 16?

Biała 16 znajduje się przy Stefanii Sempołowskiej 16, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biała 16?

Można skontaktować się z Biała 16 pod numerem +48 510 774 050

Jak można dotrzeć do Biała 16?

Do Biała 16 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements