Schronisko dla zwierząt
“Mialam dwa doswiadczenia z tym schroniskiem i oba były pozytywne. Ale rozumiem, ze czasem ktos moze wydawac sie nieprzyjemny, badz ma zly dzien. Mam nadzieje, ze jak najmniej bedzie takich sytuacji, zeby nie zniechęcić ludzi do wolontariatu i adopcji dla dobra zwierzat.”