Przegląd katalogu
- 7,893 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7893 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,893 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 4,050,808 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Pyszne sushi. Wspaniałej jakość składki. Czuć, że każda rolka jest przemyślana, dopieszczona i przygotowana z miłością i pasja. Gorąco polecam”
“Naprawdę DOBRE MIEJSCE... Ze śląską nutą w nowoczesnym, a zarazem ciepłym wydaniu. Zamówiłam kluski w sosie kurkowym i nie zawiodłam się- duża ilość kremowego sosu obficie wypełnionego całymi grzybami. Do tego ciepła herbata jaśminowa - polecam :)”
“Bułki ogromne i pyszne robione z wielkim sercem wspaniałej Właścicielki ❤️”
“Jak dla mnie burger najlepszy jaki kiedykolwiek jadłam, mięso świeże, delikatne miękkie i idealnie doprawione... miejsce idealne na mały relaks , można spokojnie usiąść i nawet boso pochodzić po piasku...a burgery są robione z wielką pasją co było wyczuwalne w smaku...polecam każdemu...”
“Przepyszna pizza!!! Idealnie cienkie chrupkie ciasto, dobry sos pomidorowy i ser. Świetne połączenie na wege pizzy - gruszka, karmelizowana cebula, orzechy, gorgonzola. Bardzo miły Pan obsługujący. Można zjeść na miejscu, przy stoliku lub na wynos. Polecam - najpyszniejsza pizza w Tychach :)”
“Super obsługa, za każdym razem bardzo dobre doradztwo produktów i ich spory wybór.Mocno polecam!!!”
“Serdecznie polecam Dom Przyjęć Korona. Miałam okazje korzystać z cateringu wigilijnego dla 9 osób. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, jedzenie przyjechało na czas, ciepłe i przepyszne. Porcje były duże i idealnie dosmakowane. Na pewno nieraz skorzystam jeszcze z oferty Korony i będę polecać bliskim.”
“Co tu dużo gadać, tak jak wszyscy piszą, najlepsze lody w DG, do tego pyszne napoje i super obsługa :D”
“Witam, gorąco polecam Pub Angel Caffe. Mieliśmy przyjemność wraz z rodziną skorzystać z uprzejmości Pani Właścicielki i jej zespołu podczas uroczystości weselnej. Obsługa bardzo miła, rodzinna atmosfera, "kobiety do rany przyłóż", spełniają również "wszystkie" zachciewajki klientów. Każdy kto będzie przechodził obok lokalu to polecam zajrzeć chociażby dla spróbowania aromatycznej kawy, nie tylko na imprezy okolicznościowe. Muzyka dostosowana dla każdej osoby przebywającej w lokalu.”
“Pani Kinga to skarb! Potrafi zorganizować cudowne przyjęcie - w naszym przypadku komunię na 30 osób. Jedzenie wyśmienite, nieszablonowe, porcje duże, praktycznie nie do przejedzenia, Pani Kinga jest oazą spokoju, gdy ja panikowałam, nie potrafiąc wyobrazić sobie jak jeden kucharz ogarnie 30 osób, pani Kinga z uśmiechem mnie uspokajała zapewniając, że wszystko się uda i mam być gościem w swoim domu i tak też było! Polecam z całego serca! Pani Kinga z panem Piotrem - kelnerem-świetnie się spisali. Pan Piotr również jest profesjonalistą, poradził sobie sam z 30 osobami w rewelacyjny sposób, poczynając od przygotowania stołów, zawiązania mężowi krawata, na profesjonalnej obsłudze kończąc. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystamy z usług Kucharza na Wynos. Polecam! P.S. Bezy były wyśmienite.”
“Warsztaty które odmieniają życie i spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie.”
“Bardzo przyjemny klimat! Leżaczki do dyspozycji, muzyka grająca w tle z głośnika...rezerwacyjne lemoniady. Jeśli chodzi o jedzenie, burger bardzo dobry, pizza przepyszna! Mini wersjaza 15zł jest idealna na mały głód. Jestem fanką włoskiej pizzy i nie przepadam za tradycyjną, ale TA ma coś w sobie... zjadlabym ponownie :) Przesympatyczni właściciele. Polecam każdemu :)”
“Przepyszne zapiekanki, wszystko robione ma miejscu, zero gotowców. Bardzo sympatyczna Pani, która pracuje ☺️”
“Ogromna porcja, przepyszny sos, rewelacyjna cena i przeeeemiła obsługa. Będę zaglądać częściej, gdy najdzie mnie ochota na pastę. Mniaaam”
“Bardzo miła obsługa, produkty w dość korzystnych cenach, naprawdę warto!”
“Mega fajne miejsce buble tea w dobrej cenie dużo kulek u możliwość wybrania syropów polecam”
“To prawdziwe wybawienie, gdy potrzebuję czegoś szybko i wygodnie. Personel jest zawsze miły i pomocny, co sprawia, że zakupy są szybkie i przyjemne. Cenię sobie ich profesjonalizm i uśmiech, nawet w godzinach szczytu. Zawsze mogę liczyć na sprawną obsługę”
“Super żabka ,czysto świeżo i przyjemnie, bardzo miłe panie.”
“Hot-dog klasyczny z parówka, smak dzieciństwa z lat 90. Uprzejma obsługa, szybko podane, następnym razem chętnie spróbuję burgera. Polecam dla koneserów.”
“Smaki grzechu warte ....100 % zadowolenia. Idealne wino do idealnej potrawy przy idealnej obsludze w idealnej klimatycznej atmosferze . Polecam ... Z pewnością tu wrócę ❤ dziękuję”
“Ginza Bar to absolutnie niesamowite miejsce! Japoński klimat czuć tutaj w każdym detalu – od nastrojowej muzyki, przez piękne stylowe dekoracje, aż po wyjątkowy, urokliwy dziedziniec odgrodzony od ulic, który daje poczucie prywatności i wyjątkowego spokoju. Obsługa jest przesympatyczna i profesjonalna. Koktajle – po prostu sztos, można się w nich zakochać! A jedzenie? Na najwyższym poziomie. Idealne miejsce, żeby spędzić miły wieczór i poczuć kawałek Japonii w sercu miasta.”
“Pierogi mistrzostwo świata,polecam serdecznie. Pyszne,domowe!”
“Zapytałem czy zmieniają miejscówkę,niestety nie a chętnie zaprosił bym ich do swojej miejscowości. Burgery duże i przepyszne!!!”
“Miejsce godne polecenia. Wyróżnia się wśród typowych restauracji, pubów etc. Jedzenie pyszne, świeże, oryginalne. Właściciel osobiście obsługuje gości, dba o każdy szczegóły. Kawa turecka i Brownie daktylowe - poezja smaku.”
“Nie wystawiam zazwyczaj opini, nawet jak mam ulubione miejsca. Byłem tutaj z rodziną po pieszej wycieczce po górach. Wielkość burgerów - ogromną, tak jak na zdjęciach. Dodatkowo wszystko czuć, ze świeże. Polecam każdemu, kto będzie w okolicy albo zjeżdżał wyciągiem.”
“Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Jak widać, miejsce sztos, obsługa sztos. Klimat i wystrój to poprostu niepowatrzalne doświadczenie. Widać pasję i duszę miejsca. Właściciel włożył jak widać sporo serducha w to miejsce. Gratulacje i szczerze polecam!”
“Pyszne jedzonko, świeże i na prawdę domowe, kotlet schabowy na smalcu. Fasolka po bretońsku bardzo gęsta. Duże porcje i przede wszystkim cudowna obsługa. Bardzo dziękujemy ❤️”
“Super sprzedawca, bardzo dziękuję napewno wrócę.”
“Nowy lokal, który można z czystym sumieniem polecić. Jakość obsługi, kontakt z osobami decyzyjnymi aż po personel obsługujący podczas uroczystości zasługuje na szacunek i uznanie. Jedzenie bardzo smaczne, w dużej ilości. Piękna okolica i bardzo dobra lokalizacja. Zdecydowanie polecam.”
“Burgery przepyszne! W ich smaku czuć pasję chłopaków do gotowania a frytki z batatów zawsze z chrupiącą skórką. Obowiązkowy punkt na Pogorii!”