Przegląd katalogu
- 7,893 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7893 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,893 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 4,050,808 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Miłe miejsce w Galerii Jurajskiej, zarówno na wypad rodzinny (np. z dziećmi), spotkanie biznesowe czy szybki lunch, miła uśmiechnięta obsługa. Naprawdę smaczna pizza na cieście z mąki ryżowej: polecam!”
“To była jedna z najlepszych wizyt w subwayu w moim życiu. Lokal był bardzo czysty i schludny, a pani Daria, która mnie obsługiwała bardzo miła i szybka:) kanapka i ziemniaczki pyszne, bez żadnych zarzutów. Osobiście często mnie onieśmiela zamawianie w subwayu z uwagi na formę zamawiania - tutaj nie było tego problemu. Pani była bardzo dokładna, wszystko wyjaśniała idealnie. Na pewno wrócę:)”
“Subway to jedno z moich ulubionych miejsc! Kanapki są niesamowicie smaczne i można je skomponować dokładnie pod swoje kubki smakowe. Zawsze wybieram kurczaka teriyaki z sosem sweet onion i barbecue – według mnie to najlepsze połączenie. Ta kanapka tak bardzo mi smakuje, że nawet nie próbuję innych opcji, bo ta już od pierwszego razu skradła moje serce (i smak). Jedyny minus to niestety kolejka. Jeśli jest więcej niż 4 osoby, obsługa każe najpierw całkowicie obsłużyć jedną osobę – aż odbierze produkt i zapłaci – zanim zacznie obsługiwać kolejną. To bywa uciążliwe i czas oczekiwania potrafi się bardzo wydłużyć. Jeśli ktoś chce coś zjeść na szybko, to niestety może się rozczarować. Ale jedzenie jest naprawdę dobre, więc jakość wynagradza ten minus.”
“Super miejsce na spotkania polecam!”
“Wszystko w standarcie Subway. Bardzo smaczna kanapka na pieczywie ciemnym. Podwójny stek i ser. Pani z obsługi bardzo miła. Wszystko smakowało jak zawsze w subway. Dzieki za ciastko w prezencie.”
“Bardzo miła i pomocna obsługa, wyśmienite suby. Polecam!”
“Burger pycha polecam . Frytki też super ale mogło by być więcej za tą cenę”
“Góralska Chata to miejsce idealne na wypoczynek i konsumpcję. Jedzonko pierwsza klasa - smakowo, jakościowo, wizualnie i cenowo - rewelacyjnie (golonka świeżutka, wypieczona skórka, swojski chrzan otwiera wszystkie dziurki, grzaniec z wina domowego to niebo w gębie, sernik z prawdziwego sera, zimowa szarlotka z prawdziwych jabłek). Panie z obsługi to miłe, uśmiechnięte dziewczyny, doradzą co do menu, podpowiedzą co warto zwiedzić, z uprzejmości góralskiej mogły udzielać lekcji innym :) Bardzo klimatyczne miejsce dla dorosłych i dla dzieci, na dłuższe posiedziny jak i szybkie jedzonko, a widoki umilają ten czas... Na miejsce można wjechać wyciągiem, dojść pieszo z kilku szlaków i dojechać autem dość spory kawałek pod miejsce.”
“Od kiedy włączyłam zakwasy Werkiszon do swojej diety, zauważyłam znaczną poprawę samopoczucia i poziomu energii. To naturalne źródło probiotyków, które wspiera pracę jelit, a co za tym idzie – odporność i ogólną kondycję organizmu. Smak jest przyjemnie naturalny, przypominający domowe kiszonki, a składniki są w pełni wartościowe i bez zbędnych dodatków. Zakwasy to świetna alternatywa dla suplementów – w 100% naturalna, prosta i skuteczna. Polecam każdemu, kto chce w zdrowy sposób zadbać o ciało i energię na co dzień. Dodatkowo, co dla mnie bardzo ważne- dostawa pod same drzwi w cenie produktu i możliwość zwrotu butelek (nie tworzymy śmieci). Gorąco polecam zakwasy Magdy!!!!”
“Nie wiem czy ładniej to wszystko wyglądało czy lepiej smakowało. Zamówiliśmy koryto biesiadne oraz przekąski - burgery, wrappy i bruschetty - wszystko przepyszne. Mini burgery wcale nie takie mini, ale generalnie wszystkie mięsa sporych rozmiarów. Wielki pozytyw, na pewno nie skończy się na tym jednym zamówieniu. POLECAM :)”
“Super jedzenie i obsługa, w szczególności Pani z motylkiem”
“Cudowne miejsce, piękne widoki, wspaniała atmosfera a kawa i ciasto smakują obłędnie!”
“Świetne miejsce na regenerację sił po górskiej wędrówce! Po zejściu z Wielkiej Rycerzowej trafiliśmy tutaj z myślą o dobrym, domowym obiedzie i nie zawiedliśmy się. Pierogi ruskie były absolutnie przepyszne – idealnie doprawione, z delikatnym ciastem. Smakowały jak u babci! Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka smacznego jedzenia w okolicy.”
“Torty pierwsza klasa, na czas, idealne w smaku, gością bardzo smakowały. Serdecznie polecam, najlepsze torty na śląsku”
“Najlepsze wspomnienia z tej oto stacji .”
“Od 3 lat kupuję w tym miejscu oliwę z oliwek extra vergine Tenute Fierro i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Ma świetny smak. Używam jej do smarowania pieczywa, do sosów, pesto, sałatek, makaronów, smażenia i przyprawiania kurczaka. Sprawdza się wszędzie! Jak wiadomo oliwa jest bardzo zdrowa, a jeśli pochodzi bezpośrednio z włoskiego rodzinnego gospodarstwa i jest naturalna to samo zdrowie. Ta oliwa statnio została wyróżniona jako jedna z najlepszych na świecie. Polecam gorąco ten produkt oraz super obsługę w Bosko-Włosko :)”
“Bardzo smacznie bo domowo, uprzejma obsługa, czysto i schludnie, pyszna zupa pomidorowa, gyros, kompot i szarlotka. Wszystko jak u Mamy, przystępne, przystępne ceny, wysoka jakość. Polecamy”
“Niezmiennie przepysznie! Od kiedy spróbowałam pierwszy raz kilka lat temu do dzisiaj :) Do tego przemiła obsługa, która zawsze ma na sobie uśmiech. Bardzo polecam :)”
“Fenomenalne miejsce na mapie Częstochowy, przepyszne jedzenie, fenomenalna na najwyższym poziomie obsługa, fajna muzyka. Bardzo mi sie podobało:)))”
“Miła i fachowa obsługa, duży wybór - nie tylko herbaty, ale też kawy i słodkości, jakich nie znajdziesz w innym sklepie. Polecam serdecznie.”
“Wyjątkowe produkty, prawdziwa i świeża oliwa. Super obsługa, profesjonalne doradztwo.”
“Jedzenie pyszne, porcje duże / większe niż w lokalach w których miałem przyjemność zjeść. Obsługa bardzo miła widać pasje i zaangażowanie. Czuć zaangażowanie i autentyczność. Napewno bardziej głodny żeby spróbować jeszcze więcej dań !”
“Miejsce które udowadnia, że na kilku metrach kwadratowych można tworzyć wyborną pizzę. Składniki dobrej jakości, jest też kilka rodzaji oliw do wyboru. Menu dość krótkie, ale mi to pasuje bo łatwiej się zdecydować. Są oczywiste pizzowe klasyki i coś całkiem innego, czyli pizza z pistacjami. Smak inny, ale zupełnie ciekawy. Ceny normalne/rynkowe. Można płacić kartą. Przyczepa nowa czysto i schludnie. Właściciele sympatyczni i widać, że prowadzą ten biznes z pasją. Klienci na czas odbioru/konsumpcji mogą korzystać z płatnego parkingu za darmo. Nie daleko do parku, gdzie można spalić nadmiarowe kalorie, gdyby ktoś za bardzo podziałał z włoskimi smakami.”
“Bardzo dobrze zaopatrzone stoisko, miła obsługa. Miejsce godne polecenia. Na pewno wrócę po pyszne herbaty i aromatyczne przyprawy.”
“niesamowicie pozytywny wlasciciel, facet kochający to co robi, wesoly, przyjazny - sam sobą tworzy obłędną atmosferę. A jedzenie... no ja cieee... poszlismy z partnerką na pelnym spontanie z polecenia internetowego... no niebo w gębie. Kielby dawno takiej nie jedlismy a szaszłyk... cos pysznego. Polecamy !!!!!!”
“Polecam serdecznie weganom i wegetarianom. Jedzenie pyszne, oryginalne, znika w mig. Smacznego!”
“Przepyszna pizza. Niezbyt duża, ale jakość wynagradza to po wielokroć. Doskonałe ciasto i wysokiej jakości dodatki. Jedna z najlepszych pizz jakie w życiu jadłem.”
“Wniknij w detale. To miejsce jest perełką kulinarną oraz klimatyczną. Trafiliśmy przez przypadek i zostaliśmy zachwyceni zupą dyniową, która uderza różnorodnością smaków i konsystencji składników. Zaskakuje i uwodzi. Warto by było przyjechać tutaj ponownie z Krakowa tylko na tą zupę. Wsłuchaj się w pękające chrupki które pływają po powierzchni zupy. Zauważ ciekawa fakturę całości. Także naczynia oraz sztućce mają tutaj swoje osobne miejsce. Wybitnie dobrze. Drugie danie wybrane przez nas to potrawa afgańska. Wyjątkowa w smaku, sycąca. Jest to solidny kawałek nadzienia z fasoli i ziemniaków podany z dużą ilością natki z pietruszki i innych niespodzianek. Do tego sos który podnosi głębie smaków na zdecydowanie wysoki poziom. Zdrowo i pysznie. Myślę że warto odwiedzać intensywnie ten lokal, aby właściciel nie przeniósł się do Warszawy lub Paryża ze swoimi pomysłami. Gorąco polecam.”
“Jedzenie jest zawsze przepyszne i świeże. Domowa kuchnia i duży wybór. Oprócz obiadów dostępne są też wyśmienite desery, a także kawy, przekąski i napoje. Polecam z całego serca”
“Miła sympatyczna pani, bardzo dobre podejście do klienta, duża wiedza, dwoma słowami pełen profesjonalizm.”