Opinie

  1. wojtektaz87 ★☆☆☆☆

    Pizza słaba, burger tragiczny, rollery zrobione byle jak. Ostatni raz tam zamawiamy.

  2. Magda Wolak ★★★★★

    Bardzo miła obsługa , pyszne jedzenie , dobre drinki. Świetne miejsce polecam!

  3. Sonia Sonia ★★★★☆

    Świetny klimat, jedzenie dobre ale bez większego szału, obsługa niestety tylko jedna Pani więc słabo.

  1. Anna Dręczewska ★★★★★

    namówiona przez koleżankę spróbowałam rollera.. Rewelacja, świeży, ciepły, pyszny. polecam. Zapakowane hermetycznie i dostarczone szybko!

  2. izabella stekla ★☆☆☆☆

    Niestety pizza przyszła chłodna i w połowie spalona. Nie jest to o dziwo jednorazowa sytuacja, a co jakiś czas powtarzająca się. To czy pizza będzie dobra to loteria. No cóż ciężko mi polecić, skoro to już któraś z kolei nieprzyjemna niespodzianka. W tym wypadku stosunek ceny do jakości na minus.

  3. Twix ★☆☆☆☆

    Lokal przyjemny, obsługa miła. Burgery fatalne, mięso suche, bardzo pieprzne oraz przesolone, najwyraźniej miało tu ukryć kiepską jakość mięsa, które smakowało jak kiełbasa… bekon w burgerze to zwykła chamska szynka z najtańszego sklepu, bułka strasznie drożdżowa (nie dobra), zamiast ogórków kiszonych, zwykły ogórek zielony, a w cheesburgerze praktycznie nie było sera, frytki ociekały olejem, ogólnie w budce z dworca lepiej smakuje :/ gdyby nie fakt, że nie jedliśmy cały dzień i zapłaciliśmy sporo to jedzenie wyładowało by w koszu

  1. Paweł Kasprzyk ★★★★★

    Bardzo fajny klimat w lokalu, obsługa sympatyczna na wysokim poziomie. Jedzenie rewelacja. Całej ekipie smakowało. Talerze wyczyszczone. Rolada z kluskami plus burgery Głodomory - smaczne i ładnie podane.

  2. Tomasz Sulewski ★★☆☆☆

    Dania smaczne, aczkolwiek najpierw dostaliśmy tylko jedno piwo mimo zamówienia dwóch, a następnie tylko jedną roladę mimo, że również zamówiliśmy dwie, ale już się o to nie upomnieliśmy bo ileż można. Reasumując dania są ok i smakowo i cenowo, na plus ogródek z placem zabaw, ale niekompetencja obsługi mocno wpłynęła na ogólną ocenę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja English Pub?

Restauracja English Pub znajduje się przy Fabryczna 3, 43-430 Skoczów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja English Pub?

Można skontaktować się z Restauracja English Pub pod numerem +48 338 533 723

Jak można dotrzeć do Restauracja English Pub?

Do Restauracja English Pub można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements