Przegląd katalogu
- 1,668 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 1668 wyników
Przeglądaj pub w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,668 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 777,971 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Tychy i innych.
“Wspaniłay bar w stylu retro. Mozna spotkać radosnych ludzi i napić się wyśmienitego piwa. Wszyscy w okolicy powinni odwiedzić ten przybytek, ktory jest ikoną Czerwionki. Aż dziw, że nie przyznano mu jeszcze gwiazdki Michelin.”
“Świetne miejsce na przerwę w wędrówce i posiłek. Być może wygląd zewnętrzny nie zachwyca ale grochówka na wędzonym lokalnie mięsie była SUPER! Miejsce do wbicia w trakcie wędrówki po GSB. Bardzo miła obsługa!”
“Bardzo pyszna kiełbaska. Przyjemną atmosfera, super obsługa ☺️”
“Najebalem jak ksieciunio xD mają chrupki”
“Super miejsce relaks dla dzieci i dorosłych a właściciel Sławek vel. Długi to już całkiem spoko gość”
“Świetne miejsce na weekendy i nie tylko. Przyjemny klimat do posiedzenia, pogadania, duży wybór piw. Niepowtarzalna obsługa, warto wpaść. Ludzie i atmosfera podczas wieczorów karaoke to wisieńka na torcie.”
“Dobry klimat , pyszne burgery i zimne piwko ! Polecam”
“Super spokój cisza i dobre piwko.”
“Pyszna, choć w rozmiarze jednoosobowym, pizza”
“Super, Polecam. Przyjemne miejsce z leżakami i stoliczkami, bogate menu. Mimo ogromu ludzi bardzo szybko dostaliśmy obiad. Schab ogromny i pyszny. Miły personel.”
“Nic nie jadłem pifko dobre daje 5 bo klepa siadła.”
“Bardzo dobre zapiekanki, duże, ciężko zjeść całe. Ceny przystępne. Obsługa bardzo miła :)”
“Jestem zadowolony ze współpracy z Urzędem Pracy w Kłobucku. Staram się rzetelnie wypełniać dokumenty, dostarczać to co jest potrzebne aby pracownicy urzędy mogli wykonywać swoją pracę. Polecam takie podejście bo wtedy obie strony są zadowolone.”
“Bardzo dobre jedzenie, kebab rewelacja, dużo mięsa ,pyszny sos przystępne ceny, bardzo miła obsługa . Polecam wszystkim”
“Najlepsze i najtańsze oscypki w całym Ustroniu. Jeżeli ktoś chce kupić czy na zimno czy na ciepło to tylko tam. Polecam.”
“Bardzo dobry Kebab jeden z lepszych jakie jadłem ,a jadłem ich sporo w niemalże całej Polsce (nigdy nie oceniałem lokali przez google a poza tym to konto mam od niedawna) , wpadam zawsze jak jestem w Bielsku. Mięso do kebaba to nie typowa kula mocy tylko jakieś lepszej jakości mięsko które jest bardzo dobre dobrze przyprawione i przypieczone. Kebab w kubełku pełny chrupiących frytek i pysznego mięsa wszystko to polane pysznym ostrym sosem który właściciel sam robi z ostrych papryczek ,łagodny bardzo ziołowy pyszny. Na sam koniec odrobina surówki która zresztą też jest bardzo dobra. Bardzo polecam kurczaka w pieprzu cytrynowym lub w trawie cytrynowej (dokładnej nazwy dania nie pamiętam) mięsko zgrillowane na płycie do smażenia więc jak przystało na kuchnię azjatycką/orientalną (taka w wersji dla europy) a nie w jakimś opiekaczu bardzo dobrze przyprawione idealnie komponuję się z sałatką z makaronu która jest po prostu jak niebo w gębie. do tego pyszne fryteczki i sosiki. Bardzo dobry indyk dosłownie idealnie przygrilowany i posypany płatkami chili . Kofta bardzo dobra dobrze doprawiona miękka i przygrilowana idealnie . Ci którzy narzekają to albo konkurencją albo osoby które nie umieją powiedzieć dzień dobry bardzo dobry kebab podziękować poprosić o wypieszczone danie ? Pan od kebaba to też człowiek. Na co dzień mieszkam w miejscowości gdzie jest dużo kebabów ale żaden z nich nie jest wart uwagi ponieważ w każdym jest ta sama mielonka z chrząstek i innych takich (trochę na branży gastro się znam) z hurtowni. przydałoby się żeby niektórzy pomieszkali w moim mieście to by docenili smak tego kebaba.Kebab a także inne dania bardzo dobre. Lokal wart polecenia . Bardzo miły właściciel.”
“Ogromne podziękowania dla kelnerki, Pani Magdy za super obsluge i pozytywne nastawienie do klientów.”
“Piękne widoki obsługa super a najlepsza (Sylwia) dobre jedzenie i ceny niewygurowane i dobra jakość”