Opinie

  1. Monika Jochem ★★★★★

    Powiem krótko . Mi się podoba są różne sytuacje ale nie spotkało mnie nigdy nic zlego tam poznalam swoich bliskich znajomych tam zobaczyłam gwiazdy secyny muzycznej . Dziękuję oby tak dalej . Dla mnie spoko

  2. Danny Bonk ★★★★☆

    Byliśmy na imprezie halloweenowej, sam klimat imprezy się nam bardzo podobał, na każdym piętrze inna muzyka i można zawsze znaleźć cos dla siebie. Osobiście nie widzieliśmy żadnych krzywych akcji ze strony ochroniarzy czy właścicieli klubu. Jedyny minus za szatnie, w dwie osoby mieliśmy dwie kurtki, bluze i torebkę. Nagle od szatniarki (nota bene bardzo niekulturalnej) słyszymy, że nie można bluzy ani torebki włożyć do rękawa i jak się nam nie podoba to zaraz wezwie ochronę. Ostatecznie na dwie osoby musieliśmy wziąć cztery numerki z szatni, niby nic wielkiego, ale niesmak pozostał.

  3. Roksana Rolka ★☆☆☆☆

    Na Facebooku widniała informacja: „darmowe drinki dla Pań do północy”. Skuszona tą obietnicą, o 21:30 zamówiłam drinka. Dopiero wtedy zostałam poinformowana, że… jednak muszę zapłacić, bo darmowe są dopiero od 22:00. Tego „drobnego szczegółu” w ogłoszeniu oczywiście nigdzie wcześniej nie podano. Na tym nie koniec – chwilę później dowiedziałam się od obsługi, że wcale nie chodzi o „drinki”, tylko o „koktajle”, bo rzekomo tylko one miały być za darmo. Ręce opadają, bo w reklamie czarno na białym widnieje: „darmowe drinki dla Pań, do północy”. Manipulacja słowem i zwyczajne wprowadzanie w błąd. Stosunek obsługi do klienta – pozostawiający wiele do życzenia, powiedzieć że nieprofesjonalny, to nic nie powiedzieć. Od dawna nie spotkałam się z taką arogancją i brakiem szacunku. Sala pusta, brak DJ-a, atmosfera zerowa. Zdecydowanie nie polecam – ani miejsca, ani sposobu, w jaki traktuje się tu gości.

  1. Jurek ★★★★★

    Bardzo fajny klub muzyczny, dobra muzyka ,klimat.

  2. Lucyna Tey ★☆☆☆☆

    Tragiczny klub! Pierwszy i ostatni raz przyjechaliśmy do tego super reklamującego sie klubu, który tylko piękne wygląda w necie. Żenada poprostu. Od cen zaczynając po ochronę, która jest tragiczna! Bardzo nie mili ludzie tam pracują, a dj chyba jest głuchy i nie słyszy co gra. Odradzam, jeśli chcesz sie dobrze bawić to na pewno nie tu!

  3. Klaudia G. ★★★★☆

    Klub całkiem ok, obsługa przy barze super, jedyne co mnie przeraziło to stan toalet.. Muszle są tak obrzydliwe że odechciewa się z nich korzystać.

  1. M K ★☆☆☆☆

    Byliśmy że znajomymi. Strasznie się zawiedliśmy. W kółko leci ta samą muzyka ( disco polo). Obsługa w szatni strasznie nie miła. Barmani bardzo przyjemni, aczkolwiek drinki okropne. Obskurnie wyglądająca łazienka. I te kosmiczne ceny w szatni, nie dość że płacimy za wejście to jeszcze od każdej rzeczy życzą sobie osobny numerek. Nie polecam młodym ludziom - towarzystwo głównie po 30.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Face 2 Face?

Face 2 Face znajduje się przy Wiejska 1A, Śródmieście, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Face 2 Face?

Można skontaktować się z Face 2 Face pod numerem +48 506 000 315

Jak można dotrzeć do Face 2 Face?

Do Face 2 Face można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements